Strony związane z hasłem 'wyjazdy motywacyjne':

 • Eventy »

  Posiadająca spore doświadczenie w zakresie turystyki biznesowej firma Polish Adventure Team jest specjalistą w kompleksowym organizowaniu zagranicznych oraz krajowych wypadów motywacyjnych, eventów dla pracowników zakładów. Niezwykle urozmaicona propozycja obejmuje między innymi: kilkudniowe rejsy po polskich jeziorach, wyjazd do Jury Krakowsko – Częstochowskiej i pobyt w Jordanii. Wielbicieli ciepłych rejonów z pewnością zadowoli afrykańska przygoda na rzece Zambezi w Zimbabwe. Grupa pomysłowych pracowników wspiera również w obsłudze kongresów.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyjazdy integracyjne ATP activity »


  Gdy chcesz nietypowo uczcić sukces zapraszamy na wyprawy po świecie lub po najciekawszych miejscach naszego kraju. Organizujemy wyjazdy firmowe służące motywacji i przywiązaniu do firmy.
  Jeśli poszukujesz nietypowej sali konferencyjnej zaproponujemy ją w luksusowym pociągu podczas podróży po Azji.
  Zorganizuj to wydarzenie dzięki nam. Obsługujemy turystykę przyjazdową grupową i biznesową.
  Od 2000 roku pracujemy w branży turystyki biznesowej. Jesteśmy organizatorem wydarzeń typu event. Obsługujemy turystykę przyjazdową, promujemy wycieczki ekskluzywne. Organizujemy wycieczki w kraju i na całym świecie.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • rejsy morze śródziemne »

  Witamy w SAFPOL Travel. Chociaż na rynku turystycznym jesteśmy krótko, bo od 2008 roku, zdołaliśmy już zdobyć sympatię i zaufanie wielu z Was, jak również grupy VENITI, której od 2010 jesteśmy jedną z głównych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo ofertę rejsów na całym świecie, jak i dookoła świata. Posiadamy bogatą ofertę skierowaną pod konkretne wymagania. Od luksusowych rejsów, przez rodzinne i romantyczne, na egzotycznych skończywszy. Rejsy wzdłuż europejskich wybrzeży, transatlantyk, a ponadto wyjazdy motywacyjne. Jeśli już znalazłeś swój wymarzony rejs, zarezerwuj go online w SAFPOL Travel. Zapraszamy.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »