Strony związane z hasłem 'wyjazdy integracyjne':

 • Eventy »

  Posiadająca spore doświadczenie w zakresie turystyki biznesowej firma Polish Adventure Team jest specjalistą w kompleksowym organizowaniu zagranicznych oraz krajowych wypadów motywacyjnych, eventów dla pracowników zakładów. Niezwykle urozmaicona propozycja obejmuje między innymi: kilkudniowe rejsy po polskich jeziorach, wyjazd do Jury Krakowsko – Częstochowskiej i pobyt w Jordanii. Wielbicieli ciepłych rejonów z pewnością zadowoli afrykańska przygoda na rzece Zambezi w Zimbabwe. Grupa pomysłowych pracowników wspiera również w obsłudze kongresów.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Podróży Neckermann »

  Neckermann to prestiżowe, cieszące się sporym uznaniem biuro podróży. Należy do Thomas Cook Group plc, wielkiego koncernu turystycznego w Europie Ma wiele placówek na obszarze całego kraju. Promowana strona internetowa prezentuje propozycję działu w Głogowie. Dzięki dogodnemu systemowi wyszukiwania możliwe jest znalezienie najkorzystniejszego celu wycieczki w niedługim czasie. Neckermann obsługuje nie tylko klientów indywidualnych, ale także zakłady pracy, dla których zorganizował takie atrakcje, jak: wyjazdy integracyjne, konferencje i szkolenia.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Redo Tour - wyjazdy incentive »

  Wyjazdy integracyjne dla firm to świetna propozycja dla pracodawców i dobra okazja do lepszego poznania się zespołu. Takie wyjazdy organizuje nasze Centrum Podróży Redo Tour, mieszczące się w Warszawie przy ul. Jakubowskiej 10/2. W ofercie Redo Tour znajdują się także wyjazdy dla osób indywidualnych, a ponadto firma organizuje konferencje i szkolenia dla firm w różnych miejscach Polski i świata. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www, by zapoznać się z naszą ofertą oraz do nas do biura, w celu ustalenia wszelkich szczegółów.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wycieczki szkolne, wyjazdy integracyjne i inne »

  VARIUSTUR to biuro podróży specjalizujące się w organizowaniu wycieczki po Europie, ale w swojej ofercie ma ono również podróże w możliwie każdy zakątek świata. Z tym biurem możesz zdecydować się na niezapominane wycieczki Skandynawia. Na romantyczny weekend możesz postawić na wycieczki Paryż. Jeżeli z kolei zależy ci na spokoju oraz relaksie, wtedy wybierz wycieczki Mazury. Jeżeli zależy ci na jak najlepszej obsłudze oraz nader atrakcyjnych cenach, wtedy to biuro jest dla ciebie! W ofercie VARIUSTUR znajdują się zarówno wycieczki dla dorosłych, jak oraz wycieczki szkolne. Gdy planujesz wycieczki do Pragi czy też do Wilna, wtedy biuro zaoferuje ci także nader korzystne rozwiązania. Z nim podróżowanie będzie mogło być jeszcze przyjemniejsze! Zapraszamy do komfortowego rezerwowania wypraw poprzez Internet!

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spływy kajakowe »

  Najbardziej atrakcyjną formą spędzania letnich dni jest ta aktywna. Uważamy, że szalone wakacyjne wypady, gdzie mnóstwo się dzieje, to znacznie fajniejsza sprawa, niż leżenie na zagranicznych plażach. Zapraszamy do nas na bardzo emocjonujące spływy kajakarskie. W naszej ofercie, coś o wyższym poziomie trudności dla stałych kajakarzy, Ale także coś dla świeżaków. Zapewniamy, że gdy spróbujesz choć raz, wrócisz do nas za rok.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »