Strony związane z hasłem 'wróżby':

1 · 2 · następna strona »
 • Przeznaczenie »

  Portal ezoteryczny obsługiwany przez ekspertów. Na stronie znajdziesz wiele znanych wróżb, jak wróżby andrzejkowe, wróżby sylwestrowe. Wróżby, postawione przez nasze wróżki opierają się na kartach tarota, kartach klasycznych, runach czy metodach ezoterycznych, które pomogą odnaleźć Ci prawdziwą miłość oraz podpowiedzą, którą z dróg życiowych iść.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby za darmo »

  Fachowy jasnowidz oraz zawodowa wróżka wspomoże cię w egzystencjalnych przeszkodach, oferując tarot i dogłębne wrożenie pozostałymi przetestowanymi sposobami. Sprawdź sam, odwiedzając serwis ezoteryczny wrozbysms.pl. Radź się wróżki w skomplikowanych sprawach.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe wróżby »

  Twoja-magia.pl to witryna skupiająca się na wróżbach, które są tu dostępne dla każdego, kto pragnie poznać swoją przyszłość. Fenomenem tego portalu jest fakt, iż wróżby są całkowicie darmowe. Wystarczy jedynie wpisać kilka wymaganych informacji na temat swojej osoby, karty tarota, odpowiedzą na twoje wszystkie pytania.Wróżba ta, to tarot miłosny, z tego względu należy zadawać o takiej właśnie tematyce. W czasach gdzie panuje zwątpienie i niepewność astrologia może w znaczny sposób ułatwić nam życie. Przekonaj się czy gwiazdy sprzyjają ci, oraz jak się zachowywać, by zyskać sobie ich sympatię! Ten serwis to Twoja szansa na nie popełnienie wielkich błędów życiowych!

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatny horoskop »

  Przyjazne miejsce SalonTajemnic.pl zaprasza! Charakterystycznym zdarzeniem ezoteryki staje się numerologia, dzięki jakiemu będziemy pracować nad swoim wyższym "Ja". Sporadycznie związana jest ona z pracą czakrami, czyli ruchomymi lokalizacjami energii życiowej wewnątrz ludzi. Odblokowane czakry umożliwią Wam oderwać od wielu dolegliwości i nakierować się na kontakt z Bogiem. Mężczyźni mający uaktywnione czakry żyją lepiej. Wiara poznania nowych wydarzeń daje nam chwilę opuszczenia przyszłych chwil. Bardzo dużą skutecznością charakteryzuje się jasnowidz, gdyż za pomocą otwartej intuicji może sprawdzić czas przyszłych wydarzeń. Bliską przyszłość możemy odkryć również za użyciem wróżby tarota, jakie nie służą wyłącznie do wróżenia innym. Omawiany tutaj tarot jest talią kart, jakie potrafią odpowiedzieć na dużo ciekawych pytań z popularnych kategorii życia codziennego. Podana metoda samouzdrawiania ukazuje Tobie dar w wyeliminowaniu wszystkich problemów. Wróżenie przyszłości od wieków ciekawi ludzi. Polecam zobaczyć również numerologia. Wróżby z kart tarota charakteryzują się przekonującą wiarygodnością w odkrywaniu przyszłych losów. Nie ma potrzeby iść do wróżek tarota, ponieważ wróżby z kart tarota dostaniesz na witrynie internetowej "www.SalonTajemnic.pl". Zapraszam!

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżki »

  Wrozbita.pl to kabalistyczny portal dla osób zaciekawionych przepowiedniami, horoskopem, ezoteryką. Na naszej stronie doświadczone wróżki i jasnowidze pomogą Ci poznać swoją przyszłość. Za poparciem kart tarota, dowiesz się co czeka Cię w najbliższej przyszłości w istnieniu własnym, zawodowym, miłosnym i familijnym. Zdołasz również poznać osobisty horoskop na najbliższe dni, tygodnie, miesiące a nawet lata. Dowiesz się co oznacza Twoje imię, i jaki wpływ na Twoje życie ma Twoja data narodzin. Opisujemy warianty amuletów, jakie oddziałują na dane osoby. W naszym portalu poznasz również wróżby najsłynniejszego wróżbity świata - Nostradamusa. Nasze czarodziejki mają umiejętność przepowiadania za pomocą kart, zaprezentowanych za sprawą tego potężnego mistrza. Jeżeli jesteś zdecydowany poznać własną przyszłość, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tarot »

  Portal ezolive.pl da nam możliwość poznania swojej przyszłości bliskiej i dalekiej, na na tej stronie znajdziemy to wszystko co potrzebujemy! Jest ona wspaniała występują na niej niesamowite wróżby tarota które dadzą nam poznać to jak będzie wygladało nasze Zycie jutro, po po jutrze, za tydzień a nawet za pół roku. Kolejnym wyjątkowym elementem na tej stronie są opisy magi, jakie występują w dzisiejszych czasach, naprawdę warto to przeczytać. Na portalu występuje również ekskluzywny tarot on-line, który pod danym numerem telefonu pozwoli poznać nam swoje życie.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Test miłosny »

  Człowiek jest wiecznym wędrowcem, poszukującym miłości. Żeby pomóc nieco tym poszukiwaniom, powstała strona milosnykalkulator.pl. Wprowadzając tutaj imię swoje i kochanka, masz szansę przekonać się, czy jesteście sobie pisani, oraz czy w towarzystwie tego człowieka, masz szansę na dożywotnie szczęście. Poznaj różne rodzaje wróżb dla niego oraz dla niej, dowiedz się jak rzucić zaklęcie, albo zrób sobie test miłosny na rok 2011. Jest to również miejsce z obszerną baza miłosnych wierszy, które są przydatne podczas wielu okazji.Dowiedz się jakie filmy najbardziej nadają się na romantyczny wieczór we dwoje, oraz które zioła, mogą pełnić funkcję afrodyzjaku.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby sms »

  Wróżki które współdziałają z serwisem specjalizują się zwłaszcza we przepowiedniach zdrowotnych, pieniężnych oraz niewątpliwie miłosnych. Istnieje także opcja wróżby łącznej. Większość wróżek korzysta z kart tarota w toku wróżenia, co daje im możliwość całkiem odpowiedniego przewidywania najbliższej przyszłości. Możliwe są w tym przypadku wróżby telefoniczne. Osoby zaciekawione wróżbą mogą po prostu zadzwonić albo posłać sms pod pożądany numer telefonu. Przy w wyższym stopniu wymagających pytaniach wskazana jest natomiast rozmowa telefoniczna.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby »

  W sieci nie występuje za dużo stron tego typu, a jak już są oferują nam błędne informacje.. Jednakże tutaj jest autentyczne. W tym miejscu poznamy prawdę o sobie, o miłości jaka może nas spotkać, normalnie wszystko! Na stronie spotkamy się z tłumaczeniem tarotów, jak i oraz Afirmacje online. Jesteśmy w stanie również zalogować się na czacie i poznać swój pozytywny tarot, w tych czasach jest to ważne bo może nam powiedzieć co dalej z Naszym życiem.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżki »

  Parasfera.pl to portal poświęcony wróżbom, horoskopom i wykorzystywaniu wewnętrznej energii człowieka. Dzięki niemu każdy ma szansę na pogłębienie swojej wiedzy, poznanie mocy kart oraz profesjonalną poradę eksperta. Eksperci świadczą usługi z zakresu astrologii, horoskopów (w tym horoskopu kwiatowego, chińskiego) oraz różnorodnych układów kart, w tym popularnych kart Tarota. Ponadto służą radami na temat talizmanów, białej magii, sennika i wizjonerstwa, a także prowadzą astrologiczne biuro matrymonialne. Użytkownicy mają kilka kanałów komunikacyjnych, za pomocą których sięgają po porady – są to maile, chat, rozmowa telefoniczna. Na stronie serwisu funkcjonuje czytelnia z interesującymi artykułami odpowiadającymi potrzebom użytkowników. Strona jest bez wątpienia atrakcyjną propozycją dla ludzi pragnących poszerzyć swoja wiedzę, znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania oraz zebrać przydatne wskazówki, które zapewnią poprawę jakości życia.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • wróżka Irmina May - Wróżby z kart »


  Serwis internetowy wróżki Irminy May przedstawia koncepcję wykorzystania magicznej wiedzy do budowania nowych wartości w swoim życiu i odnalezienia własnej drogi. Wiele dróg prowadzi na szczyt, jednakże swojego życiowego sukcesu nigdy nie powinno się osiągać drogą "walki" lecz na drodze świadomego, stosowania Uniwersalnych Praw. Zazwyczaj kiedy człowiek nie wie jak działać, nie potrafi podejmować decyzji. Wątpliwości prowadzą do niepokoju, a niepokój do strachu. Strach prowadzi do paniki, a panika do zaburzeń psychosomatycznych-mentalno-emocjonalnych, a to w końcu do zaburzeń fizycznych, które rujnują życie.Wszystko to ma swój początek w niezdecydowaniu - w tym, że się nie wie, jak realizować swoje marzenia, podczas gdy potrzebne informacje można całkiem łatwo znaleźć. Wróżka Irmina May zaprasza na magiczny seans tarota, porady i konsultacje, gdzie można poznać swoją przyszłość i uzyskać wskazówki, jak, dotrzeć na swój własny szczyt.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przesądy »

  Wrozba-online.pl to idealny portal, dla wszystkich, którzy odpowiedzi na najważniejsze pytania, szukają w magii. Zaglądając tutaj, masz szansę poznać swoją przyszłość z różnorakich wróżb. Mogą być to wróżby karciane, wróżby z tarota, jak i wróżby z run. Poznasz co oznaczają trudne terminy stosowane przez wróżbitów,, a ponadtow jaki sposób możesz wpływać na swoje życie. Z pewnością chciałbyś porozmawiać osobiście z którąś z wróżek, nasz portal daje Ci tego możliwość. Zobacz jak wygląda wróżenie u profesjonalnego jasnowidza, a także w jaki sposób można rzucić na kogoś urok.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby »

  Każdy człowiek pragnie poznać swoje przeznaczenie. Teraz jest to możliwe, dzięki wspaniałej sile tarota. Jeśli silnie się skoncentrujemy, ukaże się przed nami nasza przyszłość. Nasz portal umożliwia każdemu człowiekowi dotarcie do jego prawdziwego przeznaczenia. Odkryj swoje karty i poznaj przyszłość już teraz.

  Data dodania: 10 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tarot »

  Tarot-Online.pl To witryna na której zaprezentowane są różne metody magii, wróżb, zaklęć, i dodatkowo opisane wierzenia w dzisiejszym i odległym czasie. Portal proponuje potężny zakres wróżb miłosnych które umożliwią nam odszukanie swojej miłości życia. Co więcej występuje tu tarot i wróżby online jakie w jednym momencie pomogą nam poznać przyszłość lub pojąć wiele ciekawych informacji połączonych ze swoim życiem. Jeżeli chcesz wiedzieć sporo o sobie to musisz odwiedzić tą witrynę!!

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżki »

  Chcesz znaleźć portal, który oferuje pełny zakres magii? Jeżeli tak to koniecznie odwiedź stronę Wrozki.biz zobaczysz tu wszystko o czym tylko można zamarzyć. Owy portal umożliwi Ci poznanie przyszłości, a także da Ci możliwość na obliczenie tego kiedy się zakochasz. Tarot który oferowany jest na stronie daje gwarancję poznania przyszłości, ale ponadto znajdziecie tu też taroty traktujące o miłości, pracy, domu, finansów. Jeżeli, więc pragniesz dowiedzieć się więcej na temat swojego losu to zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Horoskop urodzinowy »

  Horoskop urodzeniowy to witryna na której, odkryć możesz swoją przyszłość, przykładowo za pomocą tarota. Każdego dnia dowiedz się co przyniosą następne godziny. Masz także szansę spytania wróżki o ważne pytania, np. dotyczące twojego partnera on line.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Horoskop darmowy »

  Jedyny pewny horoskop opracowany przez słynną wróżkę – odwiedź nasz serwis i zamów indywidualną wróżbę. Zapewniamy komfortowy kontakt z wróżką bez wychodzenia z domu – spróbuj i przekonaj się, jak łatwo jest uzyskać prawdziwy horoskop bez zbędnych wyjazdów oraz kosztów.

  Data dodania: 26 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis informacyjny wróżka - wróżby »

  Jestem wróżką, mienię się Luulu Mafis. Zajmuje się numerologią i astrologią. Z wykorzystaniem astrologii i numerologii odgadłam siebie i uporządkowałam swoje wnętrze,co pozwoliło mi na absolutnie inne odbieranie siebie, ludzi i świata. Zajmuje się Numerologią, praktykuje portret numerologiczny, przewiduje z numerologii, deliberuję wkład liczb na życie i jak to zużytkować, realizuję horoskop astrologiczny oraz prognozowanie astrologiczne. Każdy z nas ma swój osobny plan wpisany w los, który realizujemy poprzez nasze cechy charakteru. Od ponad 15 lat zajmuję się profesjonalnie niesieniem pomocy. Pomagam ludziom naprostować ich życie.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sennik on-line »

  Sennik.biz to największy sennik internetowy, mieszczący wszystkie najważniejsze symbole senne jak sennik wąż i sennik dziecko i te, które są najczęściej poszukiwane przez ludzi w internecie. Wielu ludzi jest zainteresowanych analizą snów, lecz nie każdy potrafi zrozumieć swoje marzenia senne (sennik ciąża), gdyż wbrew pozorom nie jest to takie łatwe. W tłumaczeniu snów na pewno pomocna okaże się nam strona sennik.biz. Należy jednak zwrócić uwagę, iż jeden sen może mieć dla różnych ludzi całkiem inne znaczenie, gdyż każdy człowiek jest inny i ma inne doświadczenia życiowe.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby miłosne »

  Jeśli masz jakiś trudny kłopot natury miłosnej, przejrzyj naszą stronę już teraz. Wiele ciekawych wróżb emocjonalnych pomoże ci przezwyciężyć nawet z trudnymi sytuacjami. Rady uzdolnionych wróżek na pewno okażą się treściwe. Każdy związek jest niesamowicie ważny, więc warto skorzystać z pomocy wspaniałych wróżek. Pomagamy rozwiązać problemy miłosne.. i nie tylko.. u Nas możesz zapytać nasze wróżki także o inne rzeczy.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »