Strony związane z hasłem 'worki foliowe':

 • Opakowania foliowe »

  Floretto to firma, zajmująca się produkcją różnorodnych materiałów foliowych. Szczególne miejsce w ofercie przedsiębiorstwa zajmują różne opakowania foliowe. W ofercie znaleźć można maszyny, np. zgrzewarki, potrzebne do obróbki folii. Na stronie znaleźć można link prowadzący do sklepu internetowego firmy Floretto.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Worki celofanowe »

  Jeżeli masz na myśli worki i torby reklamowe, to bezspornie warto skorzystać z propozycji dobrej firmy. Niezwykle znaczne doświadczenie posiada Firma PROFIL z siedzibą w Luboniu! Firma ta zajmuje się między innymi produkcją a także sprzedażą opakowań z folii różnego typu. Są to głównie folie przeznaczone dla wielu gałęzi przemysłu. W ofercie można wyszperać na przykład woreczki z taśmą, woreczki z fałdą denną, worki z wieszakiem z folii PP grubej! Jest to bezspornie doświadczona firma, dlatego powinno się skorzystać z jej oferty. Zawsze dobra i konkurencyjna cena połączona z najwyższą jakością produktu i obsługi!

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent mocnych worków foliowych »

  Artfol to firma, która działa w branży materiałów foliowych. Oferta jest wycelowana zarówno w klientów prywatnych, jak i firmowych. Swoim klientom przedsiębiorstwo proponuje swoje 20-letnie doświadczenie na rynku. O jakości wytworów firmy mówi zaufanie, jakim obdarzają ją klienci. Artfol to producent mocnych worków foliowych, celofanowych i polipropylenowych. Informacji możemy zasięgnąć pod podanym na stronie internetowej numerem telefonu. Folia z Artfolu cechuje się najwyższą jakością i solidnym wykonaniem.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania z folii »

  Wyspecjalizowana witryna www, tu istotny fragment zajmuje przedstawienie unikatowej propozycji rozlicznych opakowań z folii. Spółka Tokarski sp.j. to producent opakowań z folii, projektujący między innymi torby reklamowe, worki foliowe, w tym worki na śmieci. Ofertę wyrobów spółki uzupełnia też folia z nadrukiem, a dodatkowo inne opakowania foliowe, jak np.: rozmaite torby reklamowe z nadrukiem. Opakowania z folii mają cały czas niezmiernie ważną rolę w globalnej sprzedaży. Ogromny odsetek oferowanych codziennie towarów jest zabezpieczona za pomocą opakowań z folii.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent worków na śmieci »

  Producent worków na śmieci. Głównie worki na śmieci. Mamy długoletnie doświadczenie i wykwalifikowaną kadrę pracowników. Oferta obejmuje worki foliowe wytwarzane na podstawie mieszanek polietylenów LDPE. Asortyment podzielony jest na - opakowania rynkowe to przede wszystkim worki do śmieci. W ofercie worki degradowalne oraz worki z klapką. Dostępne zasoby pozwalają nam na produkowanie na rynek szeroki wachlarz opakowań polietylenowych zgodnych ze stawianymi wymaganiami.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »