Strony związane z hasłem 'wodzisław śląski':

 • MONTAŻ NAPRAWA PIECÓW »

  VASCOAL S.A. - montaż, naprawa oraz serwis pieców węglowych i instalacji Centralnego Ogrzewania na terenie całego województwa śląskiego (m.in. Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Tychy, Mikołów, Ruda Śląska, Gliwice, Zabrze, Bytom, Chorzów, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Myszków, Poraj, Częstochowa, Bielsko-Biała, Żory, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Rybnik, Racibórz) oraz w innych rejonach Polski. Kontakt: 501 516 007.

  Data dodania: 09 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • nauka języków, szkoła językowa, wodzisław »

  W naszej szkole językowej, możesz uczyc się 8 języków obcych, wybierając przy tym dobrą dla siebie grupę wiekową i stopień zaawansowania. W ofercie odnajdą Państwo kursy grupowe i indywidualne, standardowe, specjalistyczne, maturalne i business. Nasi profesjonaliści dbają by atmosfera na zajęciach była przyjemna, a przy tym uczą tak by w szybkim czasie osiągnęli Państwo satysfakcjonujące wyniki w nauce.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Wodzisław Śląski »

  Barbara Sosna jest wyspecjalizowanym radcą prawnym. Posiada własną kancelarię we Włodzisławie Śląskim. Już podczas studiów prawniczych zdobyła bogate doświadczenie zawodowe. Od pięciu lat pomaga głównie spółkom prawa handlowego oraz przedsiębiorcom prywatnym. Specjalizuje się w prawie gospodarczym oraz nieruchomości. Jest zamieszczona na liście radców prawnych kontrolowanej przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach. Niezmiennie powiększa swoje umiejętności, by jak najdoskonalej bronić swoich klientów w sądach.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo w zakresie kredytów »

  Jesteśmy przedsiębiorstwem, które skupione jest na doradztwie pieniężnym dla kontrahentów indywidualnych i przedsiębiorców. Jako Śląska Grupa Finansowa zajmujemy się pomocą w wyborze najlepszych kredytów hipotecznych, formowych, inwestycyjnych czy gotówkowych, leasingu czy zdobywaniu środków z Unii Europejskiej i inwestycjach. Nasi zawodowcy znają się na finansach oraz od lat doradzają najlepszym - dołącz do nich również i ty! Zapraszamy do wejścia na naszą stronę internetową, gdzie możesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach oraz wspólnikach. Dzięki nam będziesz mógł dobrze zainwestować pieniądze lub zaciągnąć atrakcyjne kredyty gliwice.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Kształcenia Ustawicznego Wodzisław Śląski »

  Powiatowe CKU mieszczące się w Wodzisławiu Śląskim gwarantuje ogromny asortyment kursów wyznaczonych do osób dorosłych. W ofercie między innymi znajduje się lo uzupełniające, oraz także technikum oraz wiele kursów pod kątem swojej tematyki odpowiadających aktualnemu zapotrzebowaniu na rynku pracy. Zawodowe kształcenie dorosłych, wykwalifikowana załoga nauczycielska, formy nauczania się na odległość, komfortowe terminy zajęć, interesujące i praktyczne programy nauczania. Z CKU w Wodzisławiu Śląskim uda ci się sporo poprawić swe perspektywy złączone z podjęciem pracy w wybranej branży. Jeżeli poszukujesz dla siebie dobrej szkoły dla dorosłych Wodzisław śląski, wtedy odwiedź na stronę CKU, tam odkryjesz wiele interesujących propozycji, z jakimi będzie można odnaleźć dobrą pracę i rozpocząć nieźle zarabiać.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »