Strony związane z hasłem 'wizualna':

 • Wizytówki »

  Prezentowana firma świadczy szeroko pojmowane usługi drukarskie i poligraficzne. Specjalizujemy się w wydrukach marketingowych. Wykonamy dla Państwa estetyczne wizytówki i wiele pozostałych materiałów reklamowych. Mamy w ofercie reklamowe gadżety i artykuły biurowe. Zajmujemy się budowaniem wizerunku firm. Nasza działalność jest mocno związana z identyfikacją wizualną. W zakresie realizowanych usług znajduje się również projektowanie stron internetowych. Gwarantujemy pełen profesjonalizm.

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oklejanie reklamowe pojazdów »

  Przedsiębiorstwo reklamowe, które dysponuje spore doświadczenie w projektowaniu i realizacji reklamy zewnętrznej. Specjalizujemy się zasadniczo w rozmieszczaniu grafiki na pojazdach - samochodach, środkach przewozu zbiorowego, ale to nie wszystko, co możemy Państwu zaoferować. Naszą specjalnością jest Reklama na samochodachZajmujemy się także kompetentnym naklejeniem gablote oraz ścian oraz szykujemy przeróżnego rodzaju druki wielkoformatowe o szerokim spektrum przeznaczenia. Współpracujemy z najlepszymi wytwórcami folii oraz innych artykułów używanych w komponowaniu reklam zewnętrznych. Nasi specjaliści przyrządzają dla Państwa projekty, a następnie dokonamy ich realizacji.

  Data dodania: 07 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akcent Studio - stojaki reklamowe, litery przestrzenne »

  Projektowanie i produkcja - stojaki reklamowe, reklama zewnętrzna, litery przestrzenne 3D, kasetony. W ofercie również: druk wielkoformatowy, projektowanie graficzne. Zawsze świeże pomysły. Akcent Studio zawsze dba o najwyższą jakość reklamy.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki dla dzieci »

  Szukasz folii do oklejania swojego samochodu? Dobrze trafiłeś! Nasza firma zajmuje się sprzedażą właśnie takich wyrobów, umożliwiających Wam oklejanie samochodów. Pojazdy okleja się specjalistyczną folią, która opracowana została z zamysłem oklejania samochodów. Jest przystosowana do tego, aby dobrze trzymać się na pojeździe, nie odlatywać, nie szkodzić autu w żaden sposób. Rozwiązanie przydatne tak samo w prywatnym jak i komercyjnym użyciu

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron www »

  Działanie nasze obejmuje przede wszystkim projektowanie stron internetowych i ich wdrażanie do sieci, tworzenie aplikacji dostosowanych do wymagań klienta. Zajmujemy się również projektowaniem wszelkiego rodzaju ulotek, wizytówek itp.
  Wieloletnie doświadczenie oraz duży zakres możliwości jakie oferujemy jest kluczem do usatysfakcjonowania klienta.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja interaktywna wrocław »

  Ostatnio znalazłam bardzo interesującą propozycję agencji reklamowej, która miała swoje miejsce w mieście jakim jest Wrocław. Już jakiś czas temu zauważyłam, że mojej firmie potrzebna jest dobra reklama. A co więcej dobrze by było aby zaistniała ona również Internecie. Jednak samodzielnie nawet nie wiedziałabym od czego mam zacząć. Nie mówiąc już o tym, że moje działalnie miałoby przynieść jakieś korzyści. Właściwie jak się dowiedziałam to wspomniana agencja we Wrocławiu była raczej agencją interaktywną co oznacza, że zajmowała się dokładnie tym co było mi potrzebne oraz mojej firmie. Stworzenie jej wizerunku w wirtualnym świecie mogło skutecznie podnieść jej zyski co bardzo by mi odpowiadało. Wiadomo przecież, że codziennie strony internetowe przeglądane są przez miliony Internetów. Jestem pewna, że z pośród nich znaleźli by się i tacy, którzy należą do moich potencjalnych klientów. A to oznacza, że zauważyli by moją firmę w Internecie pośród innych ofert i wybrali właśnie ją. Już postanowiłam, że agencja interaktywna Wrocław zajmie się właśnie tym zadanie. Nadeszła pora aby podbić świat Internetu, który dotąd nie mógł zbyt wiele powiedzieć o mojej działalności. Bardzo wierzę w to, że przyniesie to niezłe rezultaty.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron internetowych »

  Agencja interaktywna DiD-It specjalizuje się w projektowaniu innowacyjnych serwisów internetowych. Bez znaczenia czy to wizytówka firmy, czy złożony serwis www z dużą ilością dodatkowych funkcjonalności, za każdym razem wkładamy tak samo dużo ekspresji oraz zaangażowania. Projektujemy dedykowane aplikacje internernetowe i intranetowe, dla prostszej funkcjonowania przedsiębiorstwa. Wykonujemy usługi z dziedziny marketingu internetowego, dostosowując działania marketingowe do specyfiki firmy oraz realizowanej misji. Optymalizacja strony www to pierwszy krok pozycjonowania, zajmujemy się pracami optymalizacyjnymi, stwarzając możliwość początku przygody z pozycjonowaniem, każdemu serwisowi. Przeprowadzamy oceny stron firmowych. Tworzenie wizerunku jest istotnym elementem rozpoznawalności firmy oraz znaku firmowego. Wdrażamy wszelkie działania powiązane z identyfikacją, projektujemy logo, oferty drukowane, oraz multimedialne materiały reklamowe do internetu oraz na negocjacje. Wykonujemy druk cyfrowy oraz identyfikację wizualną.
  Szczegółowa oferta na naszej witrynie www: did-it.pl
  Masz pytania: Zadzwoń 6 69 25 06 70, lub napisz e-mail na biuro@did-it.pl

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Identyfikacja wizualna »

  EURO-LOGO świadczy wszechstronne usługi jako renomowany kreator wizerunku firm. Istotne miejsce w ofercie zajmuje profesjonalne wykonanie logo firmy. W ofercie znaleźć można plakaty i inne reklamowe projekty graficzne. Realizowane są autorskie projekty klientów lub pomysły firmy. Przy firmie działa także drukarnia, świadcząca usługi poligraficzne. Specjalnością EURO-LOGO stała się identyfikacja wizualna, bez względu na branżę. Ponadto w zakres usług opisywanej firmy wchodzi grafika 3D.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Identyfikacja wizualna »

  Firma Zappa Studio trudni się kreacją graficzną firm w świecie wirtualnym. Kształtuje tożsamość wizualną przedsiębiorstwa, czyli projekty logo, znaki graficzne, księgę znaku, identyfikację wizualną firmy, projekty opakowań, materiały BTL i ATL (ulotki, plakaty, foldery, katalogi, reklamę prasową), graficzną wizualizację samochodów jak również fotografię reklamową. Przedsiębiorstwo poleca druk nisko i wysokonakładowy, tzn.: materiały identyfikacyjne, akcydensowe (wizytówki, papiery firmowe, teczki), materiały promocyjno-reklamowe BTL (ulotki, broszury, foldery, katalogi), opakowania oraz inne formy drukowane. Firma poleca swoim nabywcom także projektowanie stron www, tworzenie aplikacji biznesowych, prezentacji multimedialnych, animacji 2D i 3D, banerów animowanych jak również filmów reklamowych.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »