Strony związane z hasłem 'wirtualne':

 • Serwery Wirtualne »

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego serwisu. Oferujemy tanie serwery wirtualne w bardzo dobrych cenach. Tani hosting www bez ograniczeń transferu. Szybkie serwery do państwa dyspozycji - testuj nasze serwery swobodnie przez czternaście dni. Jeśli nie spełnimy twoich oczekiwań - nie zapłacisz. Z naszych usług korzystają osoby indywidualne oraz małe i średnie przedsiębiorstwa. Robimy wszystko aby świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie. Mamy najlepsze ceny już od 50 zł rocznie. Parametry naszych pakietów hostingowych: Konta pocztowe, konta ftp, bazy danych mysql/sql - bez ograniczeń. Serwer bez limitu.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kartki »

  Serwis wirtualnych kartek INTERIA.PL, umożliwiający w prosty i przyjemny sposób przesłanie bliskiej osobie kartki elektronicznej, uprzednio wybranej z listy dostępnych kategorii tematycznych. Bogaty zbiór kartek animowanych i statycznych na różne okazje, wyposażony w wyszukiwarkę oraz gotowy szablon przykładowych życzeń. Dodatkowo opcj

  Data dodania: 30 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne Biuro - Office Complex »

  Wiemy jakie są koszty rozpoczęcia działalności firmy,
  wynajęcia lokalu, prowadzenia sekretariatu czy księgowości.
  Dlatego wychodzimy na przeciw Twoim oczekiwaniom w ofercie Wirtualne Biuro, pełna księgowość oraz sprzedaż i rejestracja spółek z o. o. Wirtualne Biuro to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.
  Dzięki niemu będziesz mieć dostęp do biura w prestiżowej lokalizacji centrum Warszawy (Mokotowska 15A) dla swojej firmy bez ponoszenia zbędnych kosztów najmu powierzchni biurowej. Dodatkowo usługa ogranicza do minimum koszty obsługi sekretariatu.

  Ponad to:

  Sprzedaż spółek

  Zakładanie spółki

  Oraz:
  Świadczymy pełen zakres usług związanych z powoływaniem
  i rejestracją spółek, zarówno prawa handlowego, jak i osobowych. Możemy wspierać klienta w poszczególnych czynnościach związanych z powołaniem i rejestracją spółki,
  lub też przeprowadzić w imieniu klienta, na podstawie pełnomocnictwa, pełną inkorporację podmiotu wraz ze wszystkimi niezbędnymi zgłoszeniami oraz rachunkiem bankowym.
  Zarejestrowana przez nas spółka może następnie pozostać pod naszym adresem, mieć u nas biuro rachunkowe linię telefoniczną, email, możemy prowadzić obsługę korespondencji. Świadczymy również wszystkie usługi korporacyjno - administracyjne, takie jak obsługę zgromadzeń udziałowców, prowadzenie sprawozdawczości rocznej, pełną księgowość wraz ze sprawozdawczością finansową
  i podatkową.
  W ofercie gotowe spółki, rejestracja spółki z o.o. w pełni zarejestrowanych, włącznie z numerem NIP oraz rachunkiem bankowym, jak również szybkie zakładnie spółki.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Mazowsze »

  Jeżeli ktoś marzy o pasjonującej wyprawie w czasie długiego majowego lub letniego weekendu, koniecznie musi zwiedzić Powiat Miński. Wielość pociągających tras podróżniczych zaspokoi nawet wybrednych podróżników. Porządnie utrzymane gospodarstwa agroturystyczne wyczekują na obywateli dużych aglomeracji, którzy pragną wypoczynku w sąsiedztwie dzikiej przyrody. Stadniny konne na Mazowszu to fenomenalna alternatywa na autentyczny wypoczynek. Powiat Miński oglądany z roweru też sprawia korzystne wrażenie. Można wyselekcjonować szlak rowerowy pełen pociągających zabytków m.in. pałaców.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro »

  Prowadzenie prywatnej działalności gospodarczej jest bardzo kłopotliwym i drogim zadaniem. Podyktowane jest to dużymi kosztami utrzymania firmy, do jakich zalicza się składki ZUS, podatki i utrzymanie biura i wiele innych. Na naszej stronie znajdziesz wiele informacji o tym jak zaoszczędzić na utrzymaniu firmy.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne Biuro Warszawa - GRAND NOVA »

  Firma Grand Nova udostępnia przedsiębiorstwom atrakcyjne oferty wynajmu wirtualnych biur. Klienci otrzymują zagwarantowaną umową szansę rejestracji działalności pod naszym adresem. Wirtualne biuro to rozwiązanie dla osób ceniących elastyczny czas pracy i oszczędność. Na witrynie internetowej umieszczone są szczegółowe informacje dotyczące wirtualnych biur.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Panoramy sferyczne 360 Kraków, Myślenice »

  Nie czekaj i wyróżnij ogłoszenie z setek podobnych. Jeśli chcesz w ciekawy sposób przedstawić otoczenie w Internecie to zapraszam do zapoznania się z ofertą panoram sferycznych 360, wycieczek wirtualnych. Wykonuję panoramy sferyczne 360, wycieczeki wirtualne, fotografię motoryzacyjną. Jest to ciekawa opcja szczególnie dla osób chcących w niezwykły sposób wyróżnić plusy wnętrza budynków, samochodów, plenerów. Zapraszam.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne Biuro Warszawa »

  Nasza firma jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które prowadzą osobistą działalność gospodarczą i chcą posiadać swój dedykowany adres firmowy bez konieczności wydawania przy tym dużych sum pieniędzy na wynajmowanie drogich biur w miejscu działań własnej firmy.
  Oferujemy wirtualne biuro, rejestrowanie firmy, zdalną siedzibę a także w dodatku obsługę korespondencyjną oraz telemarketingu dla klientów twojej firmy.
  Zapraszamy serdecznie do współpracy wszystkich przedsiębiorców, pragnących prowadzić profesjonalną firmę przy najniższych kosztach.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro do wynajęcia Wrocław »

  Jesteś nastawiony na swoją firmę? Musisz spróbować poprowadzić biuro rachunkowe. By rozpocząć daną działalność na pewno potrzebne będzie odpowiednie wnętrze, a także odpowiedni sprzęt do prowadzenia takiej firmy. Biuro do wynajęcia Wrocław to na pewno mnóstwo ciekawych i atrakcyjnych biur z których to mamy możliwość dobrania takiego jak najbardziej dla was właściwego. Takie biuro powinno spełniać wszystkie wasze oczekiwania, a więc powinno być położone w miejscu łatwo dostępnym dla klientów, najlepiej jak będzie to centrum miasta, a także powinno wam odpowiadać pod względem metrażu, albo też komfortu. Dużo osób otwierający dane biura na początku stara się znajdować jak najtańsze pomieszczenia, a z chwilą kiedy biuro rozwija swoją firmę, zawsze mamy możliwość zmienić miejsce takiego firmy.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Idealny księgowy »

  Świadczymy usługi rachunkowe dla dowolnej wielkości podmiotów gospodarczych, osobowości fizycznych, w tym również fundacji czy też zrzeszeń prowadzących działalność statutową, ale też gospodarczą. Prowadzenie księgowości i rachunkowość to te dziedziny, bez których nie może obejść się ani jeden właściciel firmy, czy też jakakolwiek mała lub spora firma. Niestety bardzo często wynajęcie grupy rachunkowych przez pośredników nie jest tanie i nie każdego stać na opłacenie tego, tym bardziej, że musimy im dać miejsce do pracy. Biuro rachunkowe Kraków rozwiązuje tego typu trudności. Tym bardziej, że wszyscy mają umożliwione wynajęcie biura rachunkowego do regularnych wyliczeń, za niewielkie kwoty. Biuro oferuje usługi dla mniejszych a także dużych przedsiębiorstw, jak również w razie wymaganej sytuacji służy wsparciem swoim klientom. Wszystkie usługi – prowadzenie rachunków, wystawianie faktur, remanent – są w konkurencyjnym przedziale cenowym.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Szczecin »

  Biuro rachunkowe Plus oferuje usługi z obszaru księgowości. Jego siedziba mieści się w Szczecinie, przy ulicy Kołłątaja 15. Firma gwarantuje swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie. Oferta firmy uwzględnia tworzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych, rozliczenia dofinansowań Unii Europejskiej i biuro wirtualne. Plus udostępnia przedsiębiorstwom adres biznesowy. Zajmuje się przekazywaniem informacji i odbiorem poczty. Więcej szczegółów na temat usług biura jest dostępnych na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strony WWW Kraków, Myślenice, Dobczyce »

  Przemyślane projekty, rzetelne wykonanie to cechy szczególne naszych realizacji. istnienie w Internecie to dostęp do nowych odbiorców jak również wizerunek nowoczesnego przedsiębiorstwa. Na zadowolenie naszych klientów wpływa rzetelne zrealizowanie powierzonych nam zleceń i przystępne ceny.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »