Strony związane z hasłem 'wierszyki':

1 · 2 · następna strona »
 • Walentynki »

  Na zakochanie od momentu pierwszego spojrzenia wystarczy mężczyźnie raptem 8,2 s . Im dłużej spogląda na kobietę, tym bardziej jest nią zainteresowany. . Gdy obserwuje ją ok. 4 sekund, ze związku nic raczej nie wyjdzie. Jak przekroczy granicę wymienionych 8,2 s, szanse na miłość są duże. Niestety, tego samego nie można powiedzieć o kobietach, które spoglądają na panów tyle samo czasu, bez względu na to, czy im się podobają, czy nie...Chciałbyś poznać więcej miłosnych ciekawostek? Wejdź na nasz serwis milosne.com! Zapraszamy. Polecamy miłosne smsy. Mamy do zaoferowania miłosne życzenia, wierszyki, cytaty, miłosne obrazki na komórkę, tapety na komórkę, sygnały oraz dużo innych ciekawych rzeczy. Poza tym mamy liczny asortyment aforyzmów dla zakochanych, sms, ciekawostek miłosnych oraz niemało innych. Zapraszamy na naszą stronę aby sprawić jakąś miłą niespodziankę kochanej osobie. Mamy do zaoferowania także nasze miłosne forum dyskusyjne.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowa bramka sms »

  Witamy w serwisie Bramkagsm.pl. Serwis nasz ma do zaoferowania możliwość darmowego przesyłania krótkich wiadomości tekstowych sms. Polecamy sygnały sms na telefon komórkowy, dzwonki Sms Mp3, polifonię na telefon komórkowy, true tone na telefon komórkowy, niedrogie dzwonki real music, filmy na telefon komórkowy, niedrogie tapety, animacje do telefonu. Polecamy dzwonki sms. Propozycja nasza zawiera także bardzo tanią płatną bramkę gsm, za pomocą której mają Państwo okazję przesyłania migających sms-ów albo flash sms-ów. Zapraszamy serdecznie! Poszukujesz gotowych smsów na różne okazję? Skorzystaj z naszej bazy tekstów, wierszy z różnych gatunków takich jak np. na dobranoc, urodzinowe, przeprosiny itd.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezent na walentynki »

  Dzień Zakochanych, już na dobre zdążył zadomowić się na polskiej ziemi.Zakochani spędzają razem wieczór, jedzą odświętną kolację. Samotni natomiast wróżą sobie, kiedy spotkają wreszcie miłość.Aby wieczór walentynkowy był dla ciebie zawsze wyjątkowy.

  14 walentynki - dzień Świętego Walentego.Tradycja mówi, że kartki i życzenia powinny być anonimowe - podpisane "Twój Walenty" albo "Twoja Walentynka".Życzenia walentynkowe składa sie w ten sposób, że wszystkim zakochanym życzy się w dniu ich święta spełnienia marzeń i szczęścia z wybrankiem(ą).

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wierszyki na dzień ojca »

  Na stronie zyczenianadzienojca.pl każdy zainteresowany znaleźć może wszelkie niezbędne wiadomości dotyczące dnia ojca. Często dodawane są informacje powiązane z tematem z historii święta, okoliczności przez które zaczęto ten dzień celebrować, kuriozalne propozycje prezentów, przykłady życzeń. Powinniśmy wiedzieć o tym, że 23 czerwca jest świętem bardzo znaczącym dla wszystkich ojców w całej Polsce, wbrew długiej historii dnia ojca w naszym kraju zaczęto obchodzić ten dzień dopiero w roku 1965.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia imieninowe śmieszne »

  Tysiące życzeń z okazji imienin. Szukasz imieninowych życzeń zajrzyj do naszego imieninowego portalu.
  IMIENINOWE.PISZ.PL to wszystko o imieninach, daty imienin, znaczenie imion. Życzenia i wierszyki imieninowe.
  Sprawdź sam, miło zaskocz swoich bliskich, wybierz i wyślij miły wierszyk z okazji imienin.
  Zapraszamy do naszego portalu imieninowego. Wejdź napewno się nie zawiedziesz!

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • listy milosne dla niej »

  Gdyby księżyc umiał mówić, gdyby odgadł myśli me,Dużo pisać by się chciało, ale czasu bardzo mało.W dniu świętego Walentego nic nie może dziać się złego. Nikt nie może się dziś złościć, bo to nadszedł dzień miłości.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia na dzień ojca »

  Moje serce cicho stuka, moje oko Ciebie szuka, moje usta szeptają skromnie: jeśli kochasz - napisz do mnie! Takie i inne wesołe życzenia na dzień kobiet znajdziesz na ZYCZENIA24.OVH.ORG. Najlepsze życzenia na dzień babci.
  Więc jeśli szukasz inspiracji, ciekawych życzeń lub wierszyków na różne świąteczne okazje zapraszamy do naszego wesołego świątecznego serwisu z życzeniami. Sprawdź koniecznie, wybierz jeden lub więcej wierszyków i wysyłaj swoim najbliższym. Pokaż że pamiętasz o uroczystościach. Pamiętaj, że miła dedykacja będzie zawsze pamiętana przez najbliższych!

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • urodziny »

  Jeśli pisane po raz kolejny do najbliższych urodzinowe życzenia wydawać się zaczynają podejrzanie podobne do ostatnich, powinno się poszukać koniecznie odpowiedniego serwisu w internecie, gdzie każdy znajdzie inspirację i kolejne urodzinowe życzenia nie będą dla nikogo wyzwaniem. W naszym serwisie znajdziesz przeogromny wybór wierszy i życzeń na różne okoliczności, w tym także z okazji urodzin.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia bożonarodzeniowe »

  Posiadamy wiele świąt, jednakże kto z nas nie raduje się z nadchodzącego Boskiego Narodzenia, które jest chyba najwspanialszym z najliczniej obchodzonych. Bez wątpienia całkiem sporo ludzi liczyłoby na to, żeby je obchodzić o wiele częściej, bo posiadają one swój unikatowy, duchowy klimat. Niemało ludzi składa wtedy fenomenalne życzonka w głównej mierze przez sms. Ich cyfra lekko wykracza poza milion.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • wierszyki »

  Gdy nadejdzie Boże Narodzenie gorączkowo poszukujemy czegokolwiek co pomogłoby nam wymyślić niesamowite życzenia świąteczne. Tworząc życzenia bożonarodzeniowe musimy postawić na indywidualny charakter tekstu i raczej nie posyłać odbiorcom takich samych życzeń. Jednak nie zawsze macie możliwość na to, żeby stracić większość przygotowań na życzenia świąteczne, gdy przed świętami jeszcze wiele do zrobienia. Wtedy warto obejrzeć nasz internetowy serwis oferujący zebrane życzenia bożonarodzeniowe oraz znaleźć najciekawsze dla bliskich.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • życzenia bożonarodzeniowe »

  W każde Boże Narodzenie przyjmujemy zwykle życzenia świąteczne od bliskich i dalekich przyjaciół. Mało kiedy tak bywa, że przypadkowo dostaniemy dwa razy takie same życzenia bożonarodzeniowe, jednak pewnie bywają takie zdarzenia. Ten problem bierze się stąd, że w pośpiechu dużo osób wysyła te same życzenia świąteczne do każdego z listy kontaktów, a potem oni również posyłają je dalej. Jeżeli mamy wspólnych przyjaciół, możemy od obydwu otrzymać te same życzenia bożonarodzeniowe. Możemy tego uniknąć komponując własne życzenia z pomocy naszego serwisu internetowego z życzeniami bożonarodzeniowymi.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • życzenia bożonarodzeniowe »

  Kiedy nadchodzi Boże Narodzenie na wariata szukamy natchnienia co pomogłoby nam wymyślić idealne życzenia świąteczne. Szykując życzenia bożonarodzeniowe należałoby zachować indywidualny wydźwięk wiadomości i starać się nie przesyłać wszystkim identycznych życzeń. Ale przecież nie zawsze jest możliwość na to, żeby stracić kawałek dnia na życzenia świąteczne, gdy przed świętami dużo roboty zostało. Wówczas można przeglądnąć nasz internetowy serwis oferujący piękne życzenia bożonarodzeniowe i wyszukać jakieś utwory dla bliskich.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • życzenia »

  Urodziny najbliższych to świetny moment żeby dać im dowody pamięci, nawet gdy będą to tylko przesyłane zdalnie życzenia urodzinowe. Nawet tgo typu drobny gest sprawia wiele przyjemności jubilatowi. Tak więc powinno się znaleźć odrobinę czasu na to, aby przekazywane urodzinowe życzenia były ciekawe i miały coś osobistego. W napisaniu kilku ciepłych słów na pewno przydatny okaże się nasz serwis internetowy z dużą ilością naprawdę oryginalnych i nietypowych życzeń.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • wierszyki urodzinowe »

  Znalezienie ciekawych życzeń urodzinowych a tym bardziej ich osobne ułożenie może być całkiem kłopotliwym zadaniem. Nie oznacza to jednak iż w żadnym razie nie uda się nam wynaleźć ciekawych życzeń urodzinowych. Rozwiązaniem mogą być na przykład wierszyki urodzinowe. Są to na ogół mało sławne i nie umieszczane nigdzie indziej wersy. Wyszperamy w tym miejscu również bezsprzecznie wersy urodzinowe dedykowane szczególnie dla osób, które obchodzić będą osiemnaste urodziny, co jak wiemy jest unikalnym i znacznym wydarzeniem w życiu każdego z nas.

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • wierszyki urodzinowe »

  W tym momencie idzie nabyć gotowe już kartki urodzinowe, na jakich odszukamy wierszyki na urodziny, albo inne życzenia urodzinowe. Skazą takich kartek jest jednak to iż nie są one nazbyt kreacyjne. Ich posłanie znajomemu lub komuś z familii nie zawżdy jest w takim przypadku dobrym pomysłem. Lecz i na to jest oczywiście rada. Idzie wierszyki urodzinowe odkryć w sieci, na jednej z lepszych stron internetowych i po prostu wykorzystać je przy swoich prywatnych życzeniach urodzinowych, dla znajomego lub kogoś z familii.

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • wierszyki miłosne »

  Na witrynie na jakiej pokazywane są wiersze miłosne da się nie tylko czytać wiersze miłosne lecz zamieszczać również swoje osobiste. Jeżeli więc ktoś ma uzdolnienie do tego żeby płodzić wierszyki miłosne to zdoła się swoimi dokonaniami podzielić, oraz pochwalić. Jego poezja może także zostać osądzony przez odwiedzających witrynę internetową internautów, co powinno zapewnić pisarzowi na pozyskanie dosyć bezstronnej opinii na temat tego czy jest to właściwy wers czy też nie. Czytając komentarze liryk zdoła się dowiedzieć co przynależało by jeszcze poprawić, a co jest jak najmocniej w porządku.

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia na dzień kobiet »

  Miłość czyni mężczyznę ślepym a zaostrza wzrok kobiety. Mile zaskocz swoich najbliższych fajnymi życzeniami na dzień kobiet. W serwisie przeczytasz specjalnie wyselekcjonowane życzenia na dzień kobiet.
  w dniu 8 marca wyślij życzenia na dzień kobiet.
  W naszej witrynie przeczytasz jak obchodzony jest 8 marca w Polsce, czym się charakteryzuje. Podamy Ci 10 na to aby romantycznie świętować dzień kobiet. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • życzenia walentynkowe »

  Walentynki na dobre zadomowiły się w naszej kulturze i stają się bardzo popularne. Rosnąca liczba zakochanych wysyła do siebie z tej okazji życzenia. Przeważnie to będą mało zobowiązujące dowody pamięci i sympatii dla osoby, która będzie nam bardzo bliska i którą kochamy. Świetnym rozwiązaniem jest więc nasz serwis który zawiera dużą bazę wierszyków i życzeń na tę okazję, które możemy bez problemów skopiować i przesłać do ukochanej osoby. Już dziś odwiedź nasz serwis walentynkowy i znajdź najlepsze wiersze na walentynki.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moda ślubna »

  Wesele to szczególny moment w życiu młodej pary. Zbliżający się moment na wesele to okres wielkich przygotowań do uroczystości.
  Wszyscy pragniemy uczestniczyć z młodą parą i cieszyć się ich radością.
  W tym szczególnym dla nowożeńców pragniemy złożyć bliskim nam osobom wesołe życzenia weselne. Najlepsze życzenia dla młodej pary. W serwisie znajdziesz wesołe życzenia dla nowożeńców. Więc jeśli nie masz inspiracji, nie wiesz co napisać, bądź zwyczajnie nie chce Ci sie skorzytaj z naszych propozycji krótkich wierszy i wierszyków lub też życzeń ślubnych.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne życzenia na dzień ojca »

  Fajne życzenia na dzień dziecka, szczegółowo dobrane, ciekawe życzenia na dzień mamuci. Mnóstwo życzeń na Wielkanoc.

  Znajdź odpowiednie dla Ciebie wesołe życzenia z okazji dnia dziecka i wyślij swoim znajomym. Pokaż, że nie zapomniałeś. Wybierz prawdopodobnie najlepszy portal z życzeniami na różne świąteczne okazje. Bądź gotowy na każdą okazję, ty zaskocz swoich najbliższych ciekawymi propozycjami życzeń na Święta Wielkanocne. Zaskocz śmiesznymi i krótkimi życzeniami dzień mamy lub inne święta. Zapraszamy do przesyłania życzeń - pamiętaj, te Święta zeleżą również od Ciebie.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »