Strony związane z hasłem 'wierszyki miłosne':

 • Walentynki »

  Na zakochanie od momentu pierwszego spojrzenia wystarczy mężczyźnie raptem 8,2 s . Im dłużej spogląda na kobietę, tym bardziej jest nią zainteresowany. . Gdy obserwuje ją ok. 4 sekund, ze związku nic raczej nie wyjdzie. Jak przekroczy granicę wymienionych 8,2 s, szanse na miłość są duże. Niestety, tego samego nie można powiedzieć o kobietach, które spoglądają na panów tyle samo czasu, bez względu na to, czy im się podobają, czy nie...Chciałbyś poznać więcej miłosnych ciekawostek? Wejdź na nasz serwis milosne.com! Zapraszamy. Polecamy miłosne smsy. Mamy do zaoferowania miłosne życzenia, wierszyki, cytaty, miłosne obrazki na komórkę, tapety na komórkę, sygnały oraz dużo innych ciekawych rzeczy. Poza tym mamy liczny asortyment aforyzmów dla zakochanych, sms, ciekawostek miłosnych oraz niemało innych. Zapraszamy na naszą stronę aby sprawić jakąś miłą niespodziankę kochanej osobie. Mamy do zaoferowania także nasze miłosne forum dyskusyjne.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • życzenia »

  Urodziny najbliższych to świetny moment żeby dać im dowody pamięci, nawet gdy będą to tylko przesyłane zdalnie życzenia urodzinowe. Nawet tgo typu drobny gest sprawia wiele przyjemności jubilatowi. Tak więc powinno się znaleźć odrobinę czasu na to, aby przekazywane urodzinowe życzenia były ciekawe i miały coś osobistego. W napisaniu kilku ciepłych słów na pewno przydatny okaże się nasz serwis internetowy z dużą ilością naprawdę oryginalnych i nietypowych życzeń.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • wierszyki miłosne »

  Na witrynie na jakiej pokazywane są wiersze miłosne da się nie tylko czytać wiersze miłosne lecz zamieszczać również swoje osobiste. Jeżeli więc ktoś ma uzdolnienie do tego żeby płodzić wierszyki miłosne to zdoła się swoimi dokonaniami podzielić, oraz pochwalić. Jego poezja może także zostać osądzony przez odwiedzających witrynę internetową internautów, co powinno zapewnić pisarzowi na pozyskanie dosyć bezstronnej opinii na temat tego czy jest to właściwy wers czy też nie. Czytając komentarze liryk zdoła się dowiedzieć co przynależało by jeszcze poprawić, a co jest jak najmocniej w porządku.

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • miłosne smsy »

  Rozgość się i czytaj wierszyki i wiersze miłosne, wiersze dla zakochanych. Gdy mnie całujesz robi mi się gorąco. Twe usta niczym dwa piórka. Niech słońce roztacza swój blask nad Wami w tym niezwykłym dniu i przez wszystkie dni Waszego życia. Kocham się w Tobie wciąż i bez nadziei, po nocach tęsknię i szlocham i mimo że miłość jest tak beznadziejna, Ja caly czas Cię kocham!

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • wierszyki miłosne »

  Zapraszamy na naszą stronę www o przepięknym uczuciu miłości. Piękne wiersze miłosne, aforyzmy oraz smsy miłosne na komórkę. Jeżeli masz zamiar zrobić przyjemność swojej miłości to dobrze trafiłeś. Ponadto za pośrednictwem naszej stronki masz możliwość przesłać wyznanie swojej miłej sercu osobie. Całkowicie wszystko na temat uczucia miłości. Serdecznie zapraszamy, bo naprawdę warto.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »