Strony związane z hasłem 'wentylacja kraków':

 • Klimatyzacja do domu »

  Novaservice przyszłościowe systemy klimatyzacji dla lokalu mieszkalnego. Jesteśmy firmą z Krakowa, istniejemy od 2007 świadczymy usługi związane z instalacją systemów wentylacji oraz klimatyzacji po bardzo atrakcyjnych cenach w rejonie Krakowa, a dodatkowo okolic. Zapraszamy na naszą stronę www. www.novaservice.com.pl - wentylacja kraków, wentylacja pomieszczeń, klimatyzacja, klimatyzacja do domu, klimatyzacja do biura, tania klimatyzacja

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Kraków »

  Firma Manor zaczęła swoją działalność 2 2003 roku, głównie zajmuje sie sprzedażą, montażem oraz serwisem klimatyzatorów. Nasi pracownicy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje tak, aby klient wiedział, że jesteśmy najlepszymi specjalistami. Młody zespół wnosi nieszablonowe myślenie oraz znajomość najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, dodatkowo nadzór doświadczonych projektantów jest gwarancją fachowości i poprawności.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja kraków »

  Nie życzysz sobie doświadczać więcej wahań temperatury i niewłaściwego mikroklimatu w lokalu Twojej firmy lub Twym osobistym mieszkaniu? Marzysz, by poręcznie i bez komplikacji bytować w napomkniętych wnętrzach? Nasz zakład pracy klimatyzacja Kraków działa po to, aby wcielić w życie Twoje oczekiwania! Dostarczamy wszechstronne rozwiązania z dziedziny klimatyzacji i wentylacji, które spowodują, iż kolejny raz wysupłasz przyjemność z eksploatowania miejscu, gdzie umieścisz proponowane przez nas wyposażenie! Letnie upały i zimowe chłody nie muszą wywierać presji na Twoje usposobienie, kiedy nie jesteś poza domem. Za pośrednictwem naszych propozycji choćby w najmroźniejsze dni będziesz w stanie upajać się optymalną temperaturą, a w okresie skwaru – stosownym nawilżeniem i przyjemnym chłodem!

  Data dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja Kraków »

  OPTIMAL proponuje bogaty asortyment rozwiązań z dziedziny wentylacji. W ofercie znajdują się rozwiązania mieszkaniowe oraz wentylacja typu przemysłowego. Wentylacja jest montowana przez firmę, której siedziba jest w mieście Kraków. Specjalnością firmy jest kompleksowe wykonawstwo wentylacji mechanicznej. Firma proponuje system wentylacyjny do lokali, takich jak restauracje. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych oraz wykonawców obiektów. W ofercie znajdziemy duży wybór wentylatorów znanych marek.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »