Strony związane z hasłem 'usługi':

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • Międzynarodowy transport zmarłych -Drejka »

  Międzynarodowy transport zmarłych i prochów – profesjonalnie, szybko i tanio. Przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych oraz zakładów pogrzebowych z całej Polski. Sporządzamy pełną dokumentację w kraju i za granicą. Wykonujemy balsamacje, kremacje i ekshumacje za granicą. Do Państwa dyspozycji oddajemy dom pogrzebowy oraz nowoczesne karawany marki Mercedes i Renault. Dysponujemy również własną kwiaciarnią i sklepem z odzieżą na czas żałoby. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprostać najtrudniejszym zadaniom. Telefon całodobowy 604-559-569

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sygma Bank opinie »

  Jako polska filia Sygma Bank jesteśmy członkiem francuskiej spółki akcyjnej Sygma Banque Societe Anonyme. Zajmujemy się przede wszystkim wspieraniem klientów poprzez usługi finansowe i poza finansowe. Proces ten odbywa się między innymi poprzez karty Sygma Bank oraz kredyty ratalne czy pożyczki gotówkowe. Ponadto organizujemy akcje promocyjne i tworzymy programy dedykowane specjalnie dla posiadaczy kart. Jeżeli chcą Państwo wyrazić swoje opinie o Sygma Bank to zapraszamy do naszego Telefonicznego Centrum Obsługi. Z wielką przyjemnością wysłuchamy Państwa uwag.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo prawne w Krakowie »

  Chcąc zagwarantować sobie odpowiednią wiedzę na temat prawa musi się poświęcić nauce długie lata, bowiem prawo bywa często zaskakujące i trzeba je poznać nie wyłącznie w teorii, lecz też w praktyce. Adwokaci zajmujący się takimi sprawami są dobrze wyszkoleni, dlatego warto skorzystać u nich z tego typu usług. Dla osób najchętniej z woj. małopolskiego swoją ofertę prezentuje nasza kancelaria adwokacka. Odnajdziecie nas wyszukując w sieci frazy choćby takie jak np. radca prawny kraków, co mówi chyba samo za siebie o jakości naszych działań.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firmy informatyczne rzeszów »

  Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka powstało w 2006 roku i od tamtej pory działa na rzecz budowy i rozwoju podkarpackiego klastra informatycznego. Firmy informatyczne zrzeszone w ramach stowarzyszenia, podejmuję działania rozbudowy branży informatycznej na Podkarpaciu. Po więcej informacji odsyłamy na naszą stronę, gdzie znajdziecie Państwo terminy organizowanych seminariów i terminy konferencji informatycznych, katalog firm it z Podkarpacia, statut stowarzyszenia oraz wiele więcej. Jeśli natomiast chciałbyś współtworzyć podkarpacki klaster informatyczny, zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Roboty budowlane Bydgoszcz »

  Odśnieżanie, prace porządkowe czy roboty nawierzchniowe to tylko poniektóre z oferowanych usług przez firmę Bydgoszczanka, która działa głównie na terenie Bydgoszczy od dłuższego czasu, ale także świadczy swoje usługi na terenie całego województwa Kujawsko Pomorskiego.
  Własne prace adresujemy w zasadzie do średnich i dużych spółek, wspólnot mieszkaniowych i innych instytucji.
  Zapraszamy do zapoznania się z kompletną ofertą naszej firmy.
  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Specjalne posiłki lotnicze »

  Lot Catering jest firmą będącą własnością Regionalnego Funduszu Gospodarczego SA. Jej głównym polem manewru jest przygotowywanie potraw oraz przekąsek do kuchni samolotów PLL Lot. Oprócz tego firma oferuje usługi cateringowe obejmujące imprezy i bankiety. Każdy bankiet jest przez nią przygotowywany z największym zaangażowaniem, oprawa a także jadłospis dostosowane jest do charakteru spotkania. Znaleźć w nim możemy zarówno rodzime dania regionalne, jak i przysmaki międzynarodowej kuchni. Lot Catering obsługuje imprezy w restauracjach i na świeżym powietrzu, dostarczenie oraz uzupełnianie zaopatrzenia a także kompleksową obsługę obejmującą bar oraz kelnerów. Usługi cateringowe oferowane są na wysokim poziomie, o czym przekonali się dotychczasowi klienci Lot Catering.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca Kraków »

  Działania firmy Justa ogniskują się na wykonywaniu usług porządkowych. Nasza firma sprzątająca oferuje usługi w mieście Kraków i w okolicach. Nasi klienci otrzymują rzetelną obsługę i wysoką jakość usług. Wybieramy preparaty czyszczące odpowiednio do typu wykonywanych prac. Sprzątamy mieszkania prywatne, obiekty noclegowe, firmy, klatki schodowe itp. Kładziemy ogromny nacisk na dokładne realizowanie zadań. Oferta naszej firmy obejmuje czyszczenie i pranie dywanów. Gwarantujemy szeroki przekrój usług dopasowanych do potrzeb klienta.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka informatyczna »

  Uprzejmie inwituję do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej – opisującą ofertę usług z branży informatycznej Impel IT - opieka informatyczna. Przedstawiona oferta daje możliwość na fuzję pojedynczych zagadnień z sektora informatyki razem z specjalistycznymi procedurami utrzymania bazy infrastruktury. Umożliwia to klientom zdobywanie kompleksowej i fachowej obsługi systemu biznesowego. Zlecanie usług IT daje sposobność do ograniczenia się, w kierunku kierowania wszelakimi działaniami IT, uwzględniając owych poziom nie przejmując się o zasoby i zagadnienia techniczne. Firma Impel w obszarze świadczonej usługi IT świadczy usługi dla aż 2500 obsługiwanych sprzętów komputerowych w całej Polsce. Firma Impel opiekuje się administracją ponad setka stacji serwerowych i sieci typów WAN. Polecam również przeczytanie o pozostałych usługach z branży teleinformatycznej oferowanych przez spółkę Impel, takich jak przykładowo: outsourcing informatyczny, audyt legalności oprogramowania, ABAP. Ponownie miło inwituję do zajrzenia na stronę internetową i sprawdzenia firmowej oferty.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firmy i usługi cateringowe, obiady Kraków »

  Polacy jak każdy naród lubią dobrze pojeść. Nie ma w tym nic szokującego, bo spożywanie posiłków to operacja nadzwyczaj przyjemna. Potrawy, które cenimy najbardziej to przede wszystkim obiady. Kraków to miejsce, w którym od najdawniejszych lat przykładało się wielką wagę do tego posiłku. Tradycyjny obiad serwowany na niedzielnym stole w Małopolsce to rosół i kurczak z ziemniakami. Kiedyś w wielkich zakładach pracy można było spotkać stołówki, dziś zamiast tego obiady dla robotników dowożą firmy cateringowe. Kraków to miejsce, w jakim istnieje multum tego rodzaju przedsiębiorstw. Jednym z nich jest uznany i ceniony Zielony Smok. Firma ta dostarcza wysokiej klasy usługi cateringowe. Kraków to miasto, w którym prowadzenie tego typu działalności jak najbardziej ma sens. Ze względu na często odbywane tutaj sympozja, nie brak zleceń na dostarczanie posiłków.

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi brukarskie łódź »

  Kto z nas nie marzy o tym, by otoczenie naszego domu nie różniło się za bardzo, lub nawet wyglądało dokładnie na kształt obrazków z pięknych filmów, gdzie ogród zapiera oddech w piersi i sceneria przydomowa nas zachwyca. I Ty chcesz posiadać coś podobnego u siebie? Posiadasz jakąś koncepcje przemiany, jednak nie jest to nic jednoznacznego? Musisz być świadom, że usługi brukarskie łódź pomogą podjąć Tobie tą decyzję, ale także będziesz mieć opcja zlecić ogólne opracowanie, wykonanie i końcową aranżację otoczenia Twej posesji. Brukarstwo łódź jest rozwijającą się branżą, i co za tym idzie, istnieje coraz to więcej możliwości do organizowania wymarzonych scenerii przydomowych.

  Data dodania: 15 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana radom »

  Oferujemy remonty mieszkań, domów przygotowujemy zapotrzebowania publiczne. Nasza firma jest już od wielu lat na rynku, dzięki temu posiadamy dużą praktykę w pracach budowlanych. Nasze usługi kierujemy do firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw, a dodatkowo osób na terenie całego kraju. Wykonana usługa przez naszą firmę jest objęta gwarancją. Do każdego kontrahenta podchodzimy osobiście, każde zlecenie staramy sie stworzyć z należytą jakością, a dodatkowo dbałością. Zapraszamy wszystkich do współpracy.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis blogowy »

  O ile potrafisz dobrze manewrować aplikacją wordpress, podeprzyj katalogowanie własnej witryny, tworząc ciekawy blog wielotematyczny. Pierwszorzędnym projektem do naśladowania może być witryna alpinus.eu, mieszcząca artykuły z rozmaitych gałęzi.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Wrocław »

  Na witrynie mastar.pl można przeczytać informacje na temat usług remontowo-budowlanych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, co pozwala proponować najwyższy poziom usług. Remonty Wrocław wykonywane przez naszą firmę to gwarancja stuprocentowej satysfakcji. Swoją ofertę adresujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i do firm. Zachęcamy do współpracy osoby, które cenią sobie rzetelność oraz dokładność.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog »

  Dynamiczne pozycjonowanie winduje blog na dobrą pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Usługi marketingowe seo notorycznie stosowane są do poprawy widoczności portali komponowanych w wordpress. Sukcesywny postęp bloga jest najczęściej korzystniejszy niż nagły progres.

  Data dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe Gdańsk »

  Nasz kraj, jak wiadomo na tle pozostałych unijnych państw, jeśli idzie o rozrost gospodarki, nawet dobrze daje sobie radę. Trwający stale wysoki stopień PKB, ale też i podaż wewnętrzna powodują, że polskie firmy cały czas mają zlecenia na swe produkty.
  To z kolei skutkuje tym, że podmioty gospodarcze swoje nadwyżki produkcyjne, co raz częściej chcą dodatkowo zbyć na sektory państw zachodnich. Więc transport Gdańsk ma współcześnie niemarginalne znaczenie. Usługi transportowe Gdańsk zaświadczane przez kompetentne przedsiębiorstwa spedytorskie, nie tylko muszą umożliwić swym odbiorcom punktualność dowozów towarów, ale także atrakcyjne należności za kilometr.
  Transport spedycja to jedna z ważniejszych odgałęzień krajowego działu przemysłu. To od niej pośredniego zaangażowania zależy forma skarbowa kraju. Warto w tej kwestii wierzyć, tylko sprawdzonym reprezentantom firm spedytorskich.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Tychy »

  Sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa to funkcjonalna oraz rzetelna księgowość. Zapraszamy do współpracy wszystkie podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne np rozliczające PIT roczny do współpracy. Wykorzystaj szansę oraz postaw na fachowość. Polecamy usługi księgowe począwszy od prowadzenia spółek z o.o., skończywszy na rozliczanie pitu rocznego osobom fizycznym. Jesteśmy elastyczni oraz potrafimy dostosować się oraz realizować pragnienia klientów. Zapraszamy do naszego biura rachunkowego.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Wrocław »

  Drażnią Cię ukryte koszty" i wszystko co stale skrywa się w różnych opłatach? Jeżeli tak to natychmiastowo powinieneś udać się po pomoc do fachowców zagadnięcia. Actus.pl to znakomite miejsce do wykluczenia każdych problemów! To miejsce może pomóc nam w wszystkich niewiadomych rachunkowych. Rozliczenia vat i działania księgowe to tylko nieliczne sprawy w jakich swoją pomoc oferuje biuro rachunkowe http://www.actus.pl. Firma jest bardzo wykwalifikowana i na swojej witrynie podarowała cennik dla wszystkich zaciekawionych uzyskaniem ratunku. "Actus.pl" to miejsce, gdzie usuniesz swoje problemy z księgowością!

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gliwice »

  Reklamowana witryna www prezentuje księgowość Gliwice. Pracownicy biura radzą osobom, których ciekawi zakładanie firmy. Firma sporządza deklaracje VAT, reprezentuje klientów przed właściwymi instytucjami. Biuro rachunkowe Gliwice odróżnia się przede wszystkim nowoczesnością i przystępnymi cenami. Firmę Taxmanager tworzy zespół kreatywnych i wykształconych osób. W interesującej ofercie biura mieści się księgowość internetowa. To idealna witryna dla poszukujących ogłoszeń zatytułowanych księgowość Gliwice.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Kraków »

  Tematyką prezentowanej witryny jest działalność gabinetu stomatologicznego. Oferujemy profesjonalną obsługę oraz kompleksową ofertę stomatologiczną. Dentysta Kraków świadczy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się m.in. w stomatologii zachowawczej, endodoncji i implantologii. W swojej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości materiały. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaproponować najlepszą jakość usług. Zapraszamy do korzystania z naszych usług osoby poszukujące fachowych usług.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Gliwice »

  Założenia funkcjonowania naszej firmy od samego początku stanowiły o rozwoju osobistym i dotychczas nie uległy zmianie. Stawiamy wyłącznie na rozwinięcie umysłów naszych klientów a realizujemy dane cele wykorzystując do tego najefektywniejszą formę rozwoju, innymi słowy szkolenia. Trenerzy pracujący w naszej firmie są osobami, które łatwo przekazują własną wiedzę, a sami mogą pochwalić się osobistymi nie małymi osiągnięciami. W tej chwili w naszej ofercie znajdują się szkolenia związane z efektywnym telemarketingiem, także szkolenia związane z rozwojem osobistym. Dokładne opisy prowadzonych przez nas szkoleń wyszukacie państwo na naszej stronie internetowej, na jakiej jest także formularz kontaktowy.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »