Strony związane z hasłem 'usługi poligraficzne':

 • Druk cyfrowy Kraków »

  Promowana witryna przedstawia usługi poligraficzne XERO-SERVICE. Firma ta proponuje m.in. najwyższej klasy druk cyfrowy w miejscowości Kraków. Oferta obejmuje wydruk różnego rodzaju materiałów, np. ulotek. W zakres usług firmy wchodzi plotowanie i oprawa prac. Pracownicy za darmo odbierają i dostarczają do klientów zamówione prace. Nowoczesny i markowy sprzęt gwarantuje najwyższy poziom oferowanych usług. Jedną ze specjalności firmy jest kserowanie i drukowanie wielkoformatowe.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja cyfrowa Krosno »

  Omawiana strona jest internetową prezentacją szerokiej oferty placówek TOM-NET Krosno. Na sklepowych półkach dostaniesz elektronikę użytkową, akcesoria komputerowe, pendrivy i również szybkie usługi poligraficzne.

  Zapewniamy tylko jedynie renomowane podzespoły oraz świadczymy fachowy serwis instalacji cb radio, odbiorników telewizyjnych i oczywiście komputerów. Sprzedajemy też specjalne tunery mpeg4 i akcesoria stworzone do dekodowania nowoczesnej telewizji cyfrowej. Dziesiątki dodatnich opinii o naszych usługach są dokumentacją wyjątkowości naszych usług.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wizytówki »

  Prezentowana firma świadczy szeroko pojmowane usługi drukarskie i poligraficzne. Specjalizujemy się w wydrukach marketingowych. Wykonamy dla Państwa estetyczne wizytówki i wiele pozostałych materiałów reklamowych. Mamy w ofercie reklamowe gadżety i artykuły biurowe. Zajmujemy się budowaniem wizerunku firm. Nasza działalność jest mocno związana z identyfikacją wizualną. W zakresie realizowanych usług znajduje się również projektowanie stron internetowych. Gwarantujemy pełen profesjonalizm.

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gadżety reklamowe »

  Na reklamowanej stronie internetowej mieści się oferta firmy KAMEX, która działa w branży produkcji reklamowej od 1997 roku. Pracownicy świadczą wszechstronne usługi w dziedzinie kampanii reklamowych. Trudnią się sprzedażą gadżetów, w tym czapek, akcesoriów komputerowych, łańcuszków. Można tu zakupić również zapachy samochodowe. Wszystkim klientom przedsiębiorstwo zapewnia obsługę poligraficzną oraz kserograficzną. Wykonasz między innymi wydruki czarno-białe, laminowanie czy broszury. KAMEX potrafi stworzyć projekt, odpowiadający wymaganiom zleceniodawców.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reklama Gliwice »

  Sprzedaż towarów biurowych to nasza specjalność, a bez wątpienia są one bardzo ważne w każdej firmie.
  Szeroka oferta to również pieczątki, bandery, reklamy, naklejki, banery gliwice itp.
  A wszystko robione zaawansowanymi technikami i z zastosowaniem bardzo dobrych surowców, jakie są osiągalne na rynku.
  Radzimy oraz dostosowujemy produkt do szczególnych wymagań naszego klienta.
  Stale dotrzymujemy terminów oraz gwarantujemy konkurencyjne ceny. Każde nowe zamówienie jest dla nas wyzwaniem i staramy się go wykonać jak najlepiej.

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia internetowa »

  Drukarnia internetowa Siermix proponuje szeroki wachlarz usług poligraficznych. Trudnimy się przygotowywaniem grafiki na potrzeby druku offsetowego, opakowań, katalogów, wizytówek itp. Wykonujemy profesjonalne zdjęcia produktów, osób, lokali. Specjalizujemy się również w wideofilmowaniu różnego typu imprez okolicznościowych. Pracujemy na wysokiej klasie sprzęcie renomowanych producentów. Dajemy możliwość wynajmu kranu kamerowego. W ramach realizowanych usług zajmujemy się też rejestracją dźwięku.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »