Strony związane z hasłem 'usługi kurierskie':

 • Logistyka - Transport, Spedycja, Magazynowanie, Usługi kurierskie – logistyka.infor.pl »

  Logistyka.infor.pl - Codziennie najświeższe informacje o działalności firm logistycznych. Porady ekspertów z branży Transport, Spedycja, Logistyka.
  Baza aktów prawnych. Aktualne stawki, ceny, wskaźniki. Wiadomości z rynku centrów logistycznych.
  Wszystko to, co powinen wiedzieć każdy menadżer z branży Transport Spedycja Logistyka. Bądź na bieżąco, dowiedz się co robią inne firmy logistyczne.
  Poznaj najnowsze trendy. Tylko u nas artykuły prezentujące sprzęt i usługi dedykowane branży.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Paczka do Polski »

  Czym zajmuje się nasza firma? W zwierzchniej mierze realizujemy przewóz paczek do Wielkiej Brytanii oraz ich transport z Anglii do Polski. Podejmujemy się również dostarczenia przesyłek listowych, i nawet wykonania przeprowadzek. Uwzględniane w naszejpropozycji usługi kurierskie charakteryzują się wysoką jakością, krótkim czasem dostawy oraz dbałością o klienta. Proponujemy Państwu dodatkowo transport towarów, skuterów, dostawę i zakup części samochodowych. Zachęcamy do korzystania z oferty.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • WysyłajTaniej - Firma kurierska »

  Renomowane firmy kurierskie kooperujące z naszym serwisem zapewniają najwyższą jakość usług. Chcemy zaproponować przesyłki pocztowe zagraniczne i krajowe w niskich cenach. WysylajTaniej.pl to serwis obsługi przesyłek kurierskich. Z nami wyślesz przesyłkę pocztowa w dowolne położenie w kraju, swobodnie, prosto, a przede wszystkim o wiele taniej. Wyłącznie czego potrzebujesz, to dostęp do internetu oraz drukarka. Nie trzeba sygnować umowy z firmą kurierską, płacić za przesyłkę gotówką dla kuriera i stwierdzać liczby przesyłek, by dostać zadowalającą cenę. Najlepsza firma kurierska w okolicy. Dostarczamy najlepsze a zarazem najtańsze usługi kurierskie. Z kurier Polska wyślesz przesyłkę pocztową w dowolne miejsce w kraju.

  Data dodania: 09 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • kurier »

  Jesteśmy przedstawicielami branży kurierskiej i możemy się poszczycić ogromną renomą na rynku. Posiadamy rzeszę zadowolonych z naszych usług klientów, którzy cenią sobie nasze poświęcenie oraz szybkość w jakiej przesyłane są ich pakunki. Usługi oferowane na rynku przez nasze przedsiębiorstwo odróżniają się precyzyjnością i satysfakcją pośród wszystkich naszych obecnych klientów.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firmy kurierskie - Maxipaczka »

  Portal maxipaczka.pl jest miejscem w sieci, gdzie można wysłać przesyłkę jednego z największych przewoźników. Zdając sobie sprawę, że rynek przesyłek kurierskich stawia wysokie wymagania, dlatego postanowiliśmy wyjść im naprzeciw i stworzyliśmy ofertę bardzo tanich i jednocześnie bardzo dobrych usług kurierskich. Dlaczego właśnie my? Prosta odpowiedź: nasz przewoźnik słynie z profesjonalności, dzięki niskim cenom przesyłki kurierskie są na każdą kieszeń, dla stałych klientów mamy doskonałą ofertę, do wysłania przesyłki potrzebne Ci są tylko: dostęp do internetu i drukarka. Wyślij paczkę razem z nami!

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tani kurier »

  Wysylamtaniej.pl – portal został stworzony w celu uzupełnienia oferty firm transportowych obecnych na Polskim rynku. Właściciele firmy spedycyjnej posiadają w ofercie dla stałych Klientów duże rabaty za doręczenie przesyłki kurierskiej. Transportem naszych listów zajmuje się firma UPS ciesząca się doświadczeniem nabytym podczas wieloletniej działalności na obszarze większości krajów Unii Europejskiej. Ceny usługi kurierskiej zaczyna się od 15,44PLN natomiast okres doręczenia paczki zależy od wybranego przez kupującego pakietu wynosi od 17godzin do 3 dób przy czym do usług taniego kuriera dołączana jest gwarancja zgodnie z którą firma zwraca koszt transportu w przypadku niedoręczenia przesyłki na czas.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tani kurier »

  Nasza firma działa w branży usług kurierskich. Poprzez formularz dostępny na naszej witrynie lepszykurier.pl zamówisz w sposób błyskawiczny kuriera, który dostarczy paczkę pod wskazane miejsce w całej Polsce. Z uwagi na to, że naszym partnerem jest firma kurierska UPS, nasze usługi są wysokiej jakości. Naszą propozycję agitujemy zarówno do firm i instytucji, jak i do jednostek prywatnych. Dodatkowo naszym autem jest np. solidność i terminowość w połączeniu z niskimi cenami. Dla stałych kontrahentów gwarantujemy opłacalne zniżki.

  Data dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firmy kurierskie »

  WysylajNajtaniej.pl jest serwisem umożliwiającym zamówienie usług kurierskich bez wychodzenia z domu. Zapomnijcie Państwo o wypełnianiu dziesiątek formularzy czy sporządzaniu umów, do których byliście zobligowani przez inne firmy kurierskie wysyłając przesyłkę. Dzięki WysylajNajtaniej Wasze przesyłki kurierskie zostaną nadane szybko oraz tanio. Wystarczy wypełnić jeden formularz i czekać na przyjazd kuriera. To nigdy nie było tak proste. Na naszej stronie znajdziecie Państwo cennik, w którym możecie sprawdzić jak bardzo atrakcyjne ceny jesteśmy Państwu stanie zaoferować.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przesyłki kurierskie Warszawa »

  Na przedstawianej stronie znajduje się oferta firmy kurierskiej Mada. Dostarczamy przesyłki kurierskie głównie na terenie miasta Warszawa i w okolicach. Wszystkie przekazane nam przesyłki doręczamy w wyznaczone miejsce w terminie. Realizujemy usługi z zakresu przewozów kurierskich na bardzo wysokim poziomie. Nasza firma integruje atrakcyjne ceny z absolutnie najwyższą jakością usług. Cechujemy się solidnością, efektywnością oraz terminowością. Nasz internetowy portal kurierski gwarantuje bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi kurierskie »

  Jednym ze współczynników rozwoju państwa jest uczestnictwo usług w jego produkcie krajowym brutto. Im wyższy procent PKB wytwarza gałąź usług, tym bardziej postępowe jest to państwo. Jeżeli więc w państwie coraz bardziej popularne są usługi kurierskie, usługi informatyczne czy doradztwo personalne, tym lepiej się w nim dzieje. Przeciw pozorom nie jest to współczynnik wydumany, ale zupełnie przemyślany. Zwróćmy uwagę na to, że, zupełnie teoretycznie, każde ze świadczeń, które proponują nam przedsiębiorstwa usługowe, mielibyśmy możliwość wykonać własnoręcznie. Zamiast decydować się na usługi kurierskie, moglibyśmy dostarczyć paczkę osobiście. Można też spojrzeć na zagadnienie z innej strony: skoro firmy usługowe są tak niezbędne, oznacza to, że obszary, gdzie funkcjonują tak poszły do przodu, iż sprostać im mogą jedynie specjaliści.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi kurierskie »

  Firmy kurierskie mają do zaoferowania możliwość dostarczania do odbiorcy wszelkiego typu pakunku. Okazuje się, że koszty, jakie osoba nadająca przesyłkę ponosi za przesyłki kurierskie są uzależnione od rozmiarów nadania i od jej wagi. Na witrynie Twojapaczuszka.pl istnieje możliwość wysłania przesyłek krajowych o wadze do 70 kg, paczek międzynarodowych oraz paczek paletowych. Portal daje możliwość szybkiego zamówienia doręczyciela przez internet, z uwagi na co kurier jest w stanie zjawić się u osoby nadającej przesyłkę jeszcze tego samego dnia. Przesyłki są przekazywane do adresata standardowo następnego dnia od chwili ich nadania.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »