Strony związane z hasłem 'transport międzynarodowy':

 • Wypożyczalnia samochodów Wrocław »

  Asbus jest firmą przewozową oferującą także wynajem pojazdów. Zespół nie określa ograniczenia kilometrów dla wynajmowanych aut. Istnieje możliwość wypożyczenia auta wraz z wykwalifikowanym kierowcą. W cenie najmu klient ma zagwarantowane całkowite ubezpieczenie. Wypożyczalnia samochodów Wrocław ma sprzęt nowy i dobrze wyposażony. We flocie są samochody dostawcze do 3,5 tony, auta 9-osobowe i autolawety. Dla naszych klientów obowiązują korzystne rabaty specjalne.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wieńce Świętokrzyskie - Zakład Usług Pogrzebowych "HADES" Kielce »

  Zdajemy sobie sprawę, jak ciężkie są chwile po utracie kogoś bliskiego. To jedna z najbardziej traumatycznych chwil w życiu każdego człowieka. Rozumiemy jak ciężko jest się skupić wtedy na załatwianiu formalności w urzędach i organizowaniu ceremonii pogrzebowej. Zakład Usług Pogrzebowych, ,A. Hades” weźmie to obowiązki na siebie. Oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie województwa świętokrzyskiego, w tym szeroki wybór trumien, wieńców pogrzebowych. Nasza działania są sprawne, terminowe, jak również za przystępna cenę. Zapraszamy na nasza stronę internetową w celu poznania szczegółów naszej oferty.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport krajowy. »

  W branży spedycyjnej stosuje się transport rzeczny, lotniczy, kolejowy ale najbardziej wykorzystywany jest transport przez samochody. Tania spedycja to transport materiałów i towarów. A spedycja krajowa to specjalność przedsiębiorstwa Otto Logistics. Posiadamy własne ciężarówki z naczepami specjalnymi do przewozu towarów szybko psujących się, płynnych, specjalnych a także tych niezwykłych wielkości. Wszystkie nasz transport monitorujemy by mieć pewność że będzie dostarczone na czas. Bardzo ważnymi narzędziami w pracy jest telefon komórkowy oraz netbook z szybkim Internetem. Możemy zapewnić pewny, bezpieczny transport oraz międzynarodowy. Specjalizujemy się w transporcie ładunków kontenerowych i plandekowych. Każdy transport jest stale nadzorowane aby klient Otto Logistics miał pewność iż zlecony transport trafi w odpowiednim czasie na miejsce. Jesteśmy sprawdzonym partnerem w biznesie.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport międzynarodowy »

  Poszukując działalności gospodarczej o obszernym rodzaju działań w transporcie oraz celnych, niewątpliwie możemy znaleźć wszelkie potrzebne dane na tej stronie internetowej. Przede wszystkim agencja celna poznań będzie zajmować się formalnościami powiązanymi z ocleniem różnych importowanych rzeczy, a dalej mamy możliwość oczekiwać na dostarczenie prosto do naszej siedziby. Firma proponuje również własnym interesantom indywidualne rodzaje usług, których wiele pozostałych firm może nie zechcieć zrealizować.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transport Katowice »

  Firma jest dostawcą usług transportu drogowego całopojazdowego. Głównie skupiamy się na przewozach samochodami o ładowności do 24 ton. Szczegółowe dane o usługach zostały opublikowane na witrynie www. Przedsiębiorstwo może zaoferować niezawodne usługi w dziedzinie transport Katowice. Zachęcamy do skorzystania z naszego pakietu usług na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Busy z Niemiec do Polski »

  Polecamy busy z Niemiec do Polski. Jest to sprawdzony sposób na tanie, bezpieczne i wygodne podróżowanie. Jako profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie przewozów międzynarodowych, oferujemy Państwu wszechstronną obsługę na najlepszym poziomie. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów przeznaczonych do przewozu dowolnej liczby osób. Zapewniamy pomyślną i zadowalającą współpracę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, chętnie dostosowujemy swoją ofertę do ich jednostkowych potrzeb.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • usługi transportowe »

  Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie spedycji i logistyki. Kluczowym produktem firmy jest fracht drogowy realizowany we współpracy ze starannie wybranymi przewoźnikami i partnerami oraz w oparciu o sieć krajowych i zagranicznych terminali przeładunkowych. Proponujemy Państwu coś więcej niż kompleksową obsługę logistyczną. Spedycja i transport to Nasza specjalność oraz główna dziedzina którą proponujemy swoim klientom.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób »

  Firma transportowa Happy Travel proponuje współpracę w ramach transportu krajowego i międzynarodowego. Przedmiotem naszych działań jest profesjonalny przewóz osób. Zwracamy dużą uwagę na komfort podróży i bezpieczeństwo naszych pasażerów. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra pracowników to nasze mocne strony. Realizujemy usługi na najwyższym poziomie. Swoją ofertę adresujemy zwłaszcza do grup zorganizowanych. Posiadamy uprawnienia niezbędne do wykonywania naszego zawodu. Zapewniamy udaną współpracę i korzystne ceny.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • transport międzynarodowy »

  Należy na uwadze mieć to, iż najzwyczajniej w świecie, bez usług transportowych, życie byłoby o wiele cięższe. W końcu transport to ważna część gospodarki, bez firm transportowych możemy w ogóle zapomnieć o tym, iż będziemy mogli zakupić chleb albo sól w sklepie. Pamiętajmy o tym, w szczególności wtedy, kiedy denerwujemy się na kierowców samochodów dostawczych oraz ciężarówek. Te osoby pracują bardzo ciężko. Trzeba także pamiętać, że jeżeli interesują nas w tym momencie usługi transportowe, to na pewno namiarów na profesjonalne firmy, poszukiwać powinniśmy w Internecie. Gdy wpiszemy w wyszukiwarce stron, przykładowo, firma transportowa, to zobaczymy, iż odnajdziemy bardzo wiele namiarów na dobre firmy z branży transportowej. Dobrym miejscem, jeżeli chodzi o wszelaką newsy transportowe są na pewno fora. Jak najbardziej warto zajrzeć do takiego miejsca.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »