Strony związane z hasłem 'torrenty':

 • Polskie torrenty »

  Jeżeli potrzebujesz ciekawych plików do ściągnięcia z torrenta, ten portal jest odpowiedni dla twojej osoby. W portalu odnajdziesz najciekawsze pliki udostępniane w sieci BitTorrent. Dzięki skorzystaniu z funkcji rejestracji na stronie, otrzymasz dostęp do tysięcy plików. Pliki są posegregowane i zamieszczone w odpowiadających im kategoriach. Najczęściej odwiedzane kategorie to: filmy w formacie DivX / XviD, konsole, linux i inne systemy, PDA. Dzięki nieustannej pracy nad rozwijaniem portalu wszyscy użytkownicy zyskują dostęp do ciekawych funkcji nie dostępnych na innych serwisach tego typu.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Torrent »

  Social Torrent to znaczny krok na przód w rozkwicie sieci peer to peer. Za pomocą tego serwisu pobierzesz najnowsze gry na konsole czy seriale nie wydając ani złotówki! Pobieranie plików torrent jest całkowicie bezpłatne. Nie potrzebujesz tworzyć osobistego konta! Zarazem ilość pobranych jak i dodawanych plików torrent rośnie niewyobrażalnie szybko, a usprawniona wyszukiwarka torrentów to nasza najmocniejsza strona. Powiedzieliśmy dość błędnym statystykom seed/leech udostępniając funkcjonalność aktualizacji statystyk, przy pomocy której użytkownik ma możliwość na dany moment określić prędkość ściągania dowolnego pliku torrent na osobisty komputer.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog o torrentach »

  Osoby poszukujące nowości w Internecie do wyboru mają albo fora, na jakich zamieszczane są linki do różnych hostingów, bądź katalogi torrentów, które umożliwiają ściąganie plików bez żadnych ograniczeń. Osoby, jakie nie mają kont Premium w największych hostingach muszą skorzystać z porad zamieszczonych na tej wytrynie, gdyż odszukać tu można wszelkie poradniki dotyczące torrentów. Parę chwil wystarcza aby zapoznać budowę torrenta i jego plusy, co przekłada się na o wiele szybszy dostęp do każdego typy nowości.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Torrenty »

  Obecnie najpopularniejszym programem w środku pomocą, którego urządzać wyścigi możemy różnego rodzaju piliki jest naturalnie torrent. Co prawda można śledzić przynosić na krzyż przeglądarkę korzystając z plików udostępnionych na rożnego rodzaju serwerach, choć żeby to poczynić wielce częstokroć musimy mieć wykupione odpowiednie rachunek rozliczeniowy Premium, chociaż torrenty nie mają tego przykrego wymagania i są w całości darmowe. Co grunt przynosić możemy zawsze wtenczas, gdy mamy na to ochotę, ściąganie także wiecznie przypadkiem znajdować się w dowolnym momencie przerwane po czym ponownie wznowione.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Torrenty »

  Przeglądając internet można odnaleźć masę stron torrentowych. Wszystkie jednak mają ograniczony zasób plików, co zwykle zmusza nas do zakładania kilku kont na różnych portalach. Wpadliśmy więc na pomysł, aby zbudować polską wyszukiwarkę torrentów - BitSpider.info, która stanowi bazę wszystkich plików torrent z dostępnych serwisów torrentowych. Jest to zupełna innowacja w świecie P2P! Nie musisz już męczyć się wyszukiwaniem jednej gry w kilku a nawet kilkunastu serwisach. Nasza gigantyczna wyszukiwarka w znacznym stopniu ułatwi Ci życie i pozwoli zaoszczędzić cenny czas.Dynamicznie wzrastająca liczba użytkowników i ich opinie to dla nas wystarczający powód do zadowolenia. W naszej wyszukiwarce wdrożyliśmy niezwykle rozbudowaną funkcję sortowania wyników wyszukiwania wedle wielu parametrów, dzięki czemu wyświetlą Ci się tylko pożądane wersje plików. Ściąganie muzyki jeszcze nigdy nie było tak proste!

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog o wyszukiwarkach »

  Od długiego już czasu szukasz najlepszej wyszukiwarki plików torrent, która obejmować będzie największą bazę plików? Z dumą więc prowadzimy portal poświęcony perfekcyjnym, istniejącym w Polsce wyszukiwarkom: Wyszukiwarki.elk.pl. Wyszukiwarki te są kompletnie zgodnie z prawem, co również opisujemy na naszym blogu. Poznamy historie potężnych wyszukiwarek, które kiedyś odnotowywały miliony unikalnych odwiedzin. Przestanie już być dla Ciebie tajemnicą, dlaczego warto korzystać z wyszukiwarek, a także jak dużo czasu oraz funduszy pozwolą Ci one zaoszczędzić. Powinieneś wiedzieć, że wyszukiwarki wyłącznie zbierają opisy. Nie udostępnia się tam żadnego pliku.

  Data dodania: 20 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Public Torrents »

  O ile dojście do plików na różnych serwisach hostingowych jawi się znacząco zawężony zważywszy na limity stwarzane przez posiadaczy hostingów. Dużo lepszym i osiągalnym dla każdego wyjściem jest używanie otwartych katalogów torrentów, na których zazwyczaj odnaleźć można wiele nowinek. Aby zrozumieć więcej o owej formie zdobywania materiałów warto przejrzeć naszą witrynę, bowiem odszukać tu da się wszelakie dane na temat torrentów i sposobu ich działania. Jest to niezmiernie przydatne dla każdego początkującego, a przydać się też potrafi dla ludzi zaznajomionych z tematem, ale pragnących poszerzyć wiedzę.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »