Strony związane z hasłem 'torrent':

 • Polskie torrenty »

  Jeżeli potrzebujesz ciekawych plików do ściągnięcia z torrenta, ten portal jest odpowiedni dla twojej osoby. W portalu odnajdziesz najciekawsze pliki udostępniane w sieci BitTorrent. Dzięki skorzystaniu z funkcji rejestracji na stronie, otrzymasz dostęp do tysięcy plików. Pliki są posegregowane i zamieszczone w odpowiadających im kategoriach. Najczęściej odwiedzane kategorie to: filmy w formacie DivX / XviD, konsole, linux i inne systemy, PDA. Dzięki nieustannej pracy nad rozwijaniem portalu wszyscy użytkownicy zyskują dostęp do ciekawych funkcji nie dostępnych na innych serwisach tego typu.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady BitTorrent »

  Nim wnikniesz do świata sieci BitTorrentowej warto od piedestału nabyć wiedzę na czym polega wymiana plików tego rodzaju, jak to się ma z prawnego punktu widzenia, a także zrozumieć znaczenie niezrozumiałych terminów. Pomocnym będzie w takim wypadku nasz blog Torrent.elk.pl. Czytając go dowiemy się przykładowo jak udostępnić plik torrent. Zdobędziemy również wiedzę jakie są plusy i minusy zakupienia własnego trackera, służącego do przechowywania osobistych plików. Przyjazny wygląd serwisu, oraz jej przejrzystość doprowadzą do tego, że bez problemu znajdziesz tam odpowiedzi na najbardziej niepokojące Cię zagadnienia.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program BitComet »

  BitComet to obok kilku podobnych klient sieci Torrent, który spośród reszty wyróżnia się szczególnie wielofunkcyjnością, gdyż oprócz obsługi sieci bittorrent obsługuje także pobieranie danych z protokołów http i ftp. Te oraz wiele innych informacji znajdziesz korzystając z naszego blogu: Bitcomet.elk.pl. Wyszukamy tam bez liku ważnych wskazówek odnośnie tego, w jaki sposób najwydajniej zaplanować ściąganie plików, jak niepotrzebnie nie obciążać komputera, a także w jaki sposób właściwie ustawić program wedle własnych potrzeb. Każdy post napisany jest zrozumiałym językiem, co sprawia, że zrozumienie nawet najbardziej zawiłych terminów nie sprawi nam trudności.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klienty BitTorrent »

  Pobieranie materiałów torrent nie jawi się wymagające, ale wymaga skorzystania z właściwego klienta, jaki pracuje w sieci p2p torrent. Dobór programu jawi się uciążliwy, ale da się go zdecydowanie ułatwić zapoznając się z informacjami osiągalnymi na owym blogu. Odszukać tu można opisy największych klientów dostępnych w Sieci. Po zapoznaniu się z wiadomościami zebranymi na tej stronie wybór zrobi się niezwykle banalny jak i każdy zdobędzie klient torrent najwygodniejszy do używania, zależnie od prywatnych preferencji.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Torrenty »

  Obecnie najpopularniejszym programem w środku pomocą, którego urządzać wyścigi możemy różnego rodzaju piliki jest naturalnie torrent. Co prawda można śledzić przynosić na krzyż przeglądarkę korzystając z plików udostępnionych na rożnego rodzaju serwerach, choć żeby to poczynić wielce częstokroć musimy mieć wykupione odpowiednie rachunek rozliczeniowy Premium, chociaż torrenty nie mają tego przykrego wymagania i są w całości darmowe. Co grunt przynosić możemy zawsze wtenczas, gdy mamy na to ochotę, ściąganie także wiecznie przypadkiem znajdować się w dowolnym momencie przerwane po czym ponownie wznowione.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • P2P news »

  W poszukiwaniu nowych seriali i innych danych, jakie nas interesują sprawdzamy nieraz ogrom stron internetowych. Żeby proces poszukiwania uprościć jak i przyspieszyć wystarczy odwiedzić tą stronę, bowiem znaleźć tutaj można wszelkie dane dotyczące torrentów. Osoby zainteresowane odkryją na jakiej zasadzie działa sieć p2p torrent oraz jakie informacje występują w niedużym metapliku torrent. Wszystko zostaje weryfikowane przed ukazaniem na witrynie, w następstwie tego też można posiadać pełną pewność co do poprawności pozyskanych wiadomości.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Torrenty »

  Przeglądając internet można odnaleźć masę stron torrentowych. Wszystkie jednak mają ograniczony zasób plików, co zwykle zmusza nas do zakładania kilku kont na różnych portalach. Wpadliśmy więc na pomysł, aby zbudować polską wyszukiwarkę torrentów - BitSpider.info, która stanowi bazę wszystkich plików torrent z dostępnych serwisów torrentowych. Jest to zupełna innowacja w świecie P2P! Nie musisz już męczyć się wyszukiwaniem jednej gry w kilku a nawet kilkunastu serwisach. Nasza gigantyczna wyszukiwarka w znacznym stopniu ułatwi Ci życie i pozwoli zaoszczędzić cenny czas.Dynamicznie wzrastająca liczba użytkowników i ich opinie to dla nas wystarczający powód do zadowolenia. W naszej wyszukiwarce wdrożyliśmy niezwykle rozbudowaną funkcję sortowania wyników wyszukiwania wedle wielu parametrów, dzięki czemu wyświetlą Ci się tylko pożądane wersje plików. Ściąganie muzyki jeszcze nigdy nie było tak proste!

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blog o wyszukiwarkach »

  Od długiego już czasu szukasz najlepszej wyszukiwarki plików torrent, która obejmować będzie największą bazę plików? Z dumą więc prowadzimy portal poświęcony perfekcyjnym, istniejącym w Polsce wyszukiwarkom: Wyszukiwarki.elk.pl. Wyszukiwarki te są kompletnie zgodnie z prawem, co również opisujemy na naszym blogu. Poznamy historie potężnych wyszukiwarek, które kiedyś odnotowywały miliony unikalnych odwiedzin. Przestanie już być dla Ciebie tajemnicą, dlaczego warto korzystać z wyszukiwarek, a także jak dużo czasu oraz funduszy pozwolą Ci one zaoszczędzić. Powinieneś wiedzieć, że wyszukiwarki wyłącznie zbierają opisy. Nie udostępnia się tam żadnego pliku.

  Data dodania: 20 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Public Torrents »

  O ile dojście do plików na różnych serwisach hostingowych jawi się znacząco zawężony zważywszy na limity stwarzane przez posiadaczy hostingów. Dużo lepszym i osiągalnym dla każdego wyjściem jest używanie otwartych katalogów torrentów, na których zazwyczaj odnaleźć można wiele nowinek. Aby zrozumieć więcej o owej formie zdobywania materiałów warto przejrzeć naszą witrynę, bowiem odszukać tu da się wszelakie dane na temat torrentów i sposobu ich działania. Jest to niezmiernie przydatne dla każdego początkującego, a przydać się też potrafi dla ludzi zaznajomionych z tematem, ale pragnących poszerzyć wiedzę.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »