Strony związane z hasłem 'szkolenie':

« poprzednia strona · 3
 • Szkolenia BHP Warszawa »

  Firma Solar wykonuje profesjonalne analizy stanu higieny pracy. Proponujemy kompleksowe usługi w obrębie bezpieczeństwa i higieny pracy. Miastem, gdzie oferowane są profesjonalne szkolenia BHP, jest Warszawa. Zapewniamy materiały - filmy video, pomagające we właściwym przyswojeniu wiedzy przez słuchacza. Ceny spotkań ustalane są indywidualnie wg typów stanowisk i ilości osób. Jest możność przejścia nauki pierwszej pomocy, bardzo ważnej w ratowaniu życia. Przeprowadzamy jednorazowe zlecenia, bądź miesięczną obsługę na podstawie umowy.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzetelne prawo jazdy Kielce »

  reklamowana szkoła jazdy Kielce organizuje szkolenia dla przyszłych kierowców. Wykładowcy gwarantują miłą atmosferę pracy i najlepsze wyniki nauczania. Proponowana jest tutaj przede wszystkim nauka jazdy Kielce na świetnym poziomie. Osoby, które ciekawią prawo jazdy Kielce niewątpliwie odnajdą tu ofertę dla siebie. Wszystkie pojazdy należące do szkoły jazdy Kielce są w idealnym stanie technicznym. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych takimi usługami jak prawo jazdy Kielce.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie psa Poznań »

  Szkolenie indywidualne - przeznaczone dlagwoli psów, które ze względu na trwogę, agresję albo inne zachowania nie mogą pracować w grupie. Także właściciele, którzy nie chcą albo ze względu na ograniczenia czasowe nie mogą pracować w grupie mogą podjąć decyzję się na tę formę szkolenia. Spotkania te odbywają się raz w tygodniu, właściciel ćwiczy pod okiem instruktora i plus na własną rękę w domu.Szkolenie grupowe przewidziane z myślą o pieskach szkolonych do towarzystwa, wyjątkowo polecane dla psów młodych a szczeniąt. W trakcie szkolenia szkoleniowiec prowadzący zajęcia tłumaczy zasady wychowania a szkolenia psa, pokazuje a uczy poszczególnych komend.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Kraków »

  Aby firmowa witryna internetowa WWW nie zaginęła w gąszczu miliona innych stron teraźniejszych w sieci niezbędnym jest powzięcie działań pozycjonowania stron i skutecznej reklamy. żeby tego dokonać należy najpierw zasięgnąć porady profesjonalistów oferujących szkolenia kraków a w szczególności szkolenie pozycjonowanie czy tez szkolenie google adwords. Oferowane szkolenia google adwords i szkolenia pozycjonowania efektywnie zareklamują każdą stronę w sieci i uczynią ją niepowtarzalną w gronie innych.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zalety e- learningu »

  Wybranie zawodu, który pozwoli zapewnić nam pewną przyszłość, jest niezwykle skomplikowanym zagadnieniem. W ówczesnych czasach nie można skupiać się na jednokierunkowym wykształceniu. Nie można osiąść na laurach i stwierdzić, że rozwój zawodowy nie jest nam już potrzebny a w życiu dowiedzieliśmy się już wszystkiego. Dlatego też wiele osób decyduje się na podwyższanie swoich umiejętności zawodowych, korzystając z darmowych i ogólnodostępnych szkoleń e learning. Jest to idealne rozwiązanie dla pracowników posiadających pewna wiedzę z kilku dziedzin, którzy chcą jeszcze poszerzyć swoje umiejętności. Udział w multimedialnych szkoleniach, które nie pożerają czasu i można je odbywać wygodnie siedząc przed komputerem, bez konieczności wyjazdu, pozwala stać się pracownikiem bardziej pożądanym. Wzrasta nie tylko poziom wiedzy, ale również samoocena takiej osoby i pewność siebie. Aspekty te są bardzo ważne w drodze do osiągnięcia sukcesu zawodowego, ewentualnego awansu czy zmiany pacy na lepszą.

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik e-marketing »

  Poszukujesz fachowych szkoleń? Wejdź na naszą stronę internet-planet.pl i zapoznaj się z naszą propozycją. Tylko u nas: profesjonalne szkolenie Google, szkolenie SEM, szkolenie marketing internetowe. Poza tym znajdziesz przydatny i fachowy E-marketing poradnik, a także Adwords poradnik. Na dodatek profesjonalny Adwords tutorial przybliży podstawy marketingu internetowego. Wypromuj swoją działalność! Dzięki nam reklama w Google nie będzie miała dla ciebie tajemnic. Wykorzystaj Internet, który jest w tej chwili głównym źródłem informacji.Szukasz doskonałej promocji w Internecie, a nie wiesz od czego wystartować? Odszukaj naszą stronę Internetową internet-planet.pl i skorzystaj z naszej obszernej propozycji szkoleń. Dzięki nam reklama w wyszukiwarkach będzie promocją twojej firmy, a nasze szkolenia (e-marketing szkolenie, marketing internetowy szkolenie, adwords szkolenie) wtajemniczą cię w profesjonalny świat marketingu internetowego. W dodatku, wyjątkowo dla dobra twojej firmy stworzyliśmy poradnik adwords oraz poradnik e-marketing. Zapraszamy

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • BHP Kraków »

  Firma BHP Center przeprowadza kursy pierwszej pomocy, szkolenia BHP oraz świadczy usługi PPoż. Dzięki naszym kursom ulega redukcji ryzyko ewentualnego niebezpieczeństwa, a pracownicy firm znają podstawowe zasady bezpieczeństwa, są w stanie - jeśli zajdzie taka konieczność - przystąpić do resuscytacji, a także zapobiec rozprzestrzeniającemu się ogniu. Prowadzimy kursy dla każdej grupy zawodowej oraz osób prywatnych. Podejmując współpracę z firmą BHP-Center stawiają Państwo na bezpieczeństwo swoje, swojej firmy i swoich podwładnych. Dzięki naszym kursom poczujesz się bezpiecznie.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy Kraków »

  W BHP Center prowadzone są szkolenia BHP oraz kursy z pierwszej pomocy. Dobrze nam zaufać, ponieważ nasze szkolenia BHP prowadzone są przez specjalistów, którzy świetnie przekazują wiedzę. Z pomocą naszych kursów przekonasz się jak istotne znaczenie ma wiedza na temat prawidłowego udzielania pierwszej pomocy. Przeprowadzamy kursy dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Odwiedź stronę BHP-Center.pl i zapytaj o najbliższe terminy i miejsca szkoleń udzielania pierwszej pomocy. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Kraków »

  Firma BHP Center prowadzi kursy pierwszej pomocy, szkolenia BHP oraz świadczy szkolenia przeciwpożarowe. Dzięki nam ulega redukcji ryzyko potencjalnego zagrożenia, a pracownicy firm znają niezbędne zasady bezpieczeństwa, są w stanie - jeśli zajdzie taka konieczność - udzielić pierwszej pomocy, a także zapobiec pożarowi. Przeprowadzamy kursy i szkolenia dla osób prywatnych i każdej grupy zawodowej. Podejmując współpracę z firmą BHP-Center wybierają Państwo bezpieczeństwo swoje i zatrudnionych przez siebie osób. Dzięki naszej pomocy poczujesz się pewnie i bezpiecznie.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • BHP Kraków »

  BHP Center jest firmą prowadząca szkolenia BHP oraz kursy pierwszej pomocy. Do tego świadczymy szkolenia przeciwpożarowe, oraz prowadzimy dystrybucję narzędzi gaśniczych. Ze względu długo letniego doświadczenia nasze działania są odpowiednio dopasowane do potrzeb naszych klientów. Mamy zarazem świadomość, że w dzisiejszym świecie oprócz skuteczności duże znaczenia ma szybkość działania i niska cena, które to dwie cechy też jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować. Podstawowym zamiarem firmy BHP Center jest przekazanie naszej wiedzy na temat bezpieczeństwa w pracy.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • BHP Kraków »

  W BHP Center prowadzone są kursy BHP oraz kursy z pierwszej pomocy. Dobrze postawić na nas, albowiem nasze kursy BHP prowadzone są przez osoby, którzy znakomicie przekazują wiedzę. Z pomocą naszych kursów przekonasz się jak ogromne znaczenie ma wiedza na temat natychmiastowego udzielania pierwszej pomocy. Proponujemy szkolenia dla klientów indywidualnych i firmowych. Zajrzyj na stronę BHP-Center.pl i zapytaj o dostępne terminy i miejsca kursów BHP. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • BHP Kraków »

  W BHP Center prowadzone są kursy BHP i kursy udzielania pierwszej pomocy. Warto postawić na nas, albowiem nasze kursy BHP prowadzone są przez specjalistów, którzy znakomicie przekazują wiedzę. Dzięki naszym kursom przekonasz się jak ważne znaczenie ma wiedza na temat prawidłowego udzielania pierwszej pomocy. Prowadzimy szkolenia dla klientów indywidualnych i biznesowych. Odwiedź naszą stronę internetową i zapytaj o najbliższe terminy i lokalizacje kursów BHP. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy Kraków »

  Firma BHP Center przeprowadza szkolenia BHP, kursy pierwszej pomocy oraz świadczy szkolenia PPoż. Dzięki naszej firmie ulega redukcji ryzyko ewentualnego zagrożenia, a pracownicy firm znają podstawowe normy bezpieczeństwa, są w stanie - gdy zajdzie taka potrzeba - przystąpić do resuscytacji, a także przeciwdziałać rozprzestrzeniającemu się ogniu. Przeprowadzamy szkolenia dla osób prywatnych i każdej grupy zawodowej. Nawiązując współpracę z firmą BHP-Center stawiają Państwo na bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników. Po szkoleniach w BHP Center poczujesz się pewnie i bezpiecznie.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy Kraków »

  Firma BHP Center przeprowadza szkolenia BHP, kursy pierwszej pomocy oraz oferuje szkolenia PPoż. Dzięki naszym szkoleniom i kursom zmniejsza się ryzyko potencjalnego niebezpieczeństwa, a pracownicy firm znają niezbędne normy bezpieczeństwa, potrafią - gdy zajdzie taka potrzeba - przystąpić do resuscytacji, a także zapobiec pożarowi. Przeprowadzamy kursy i szkolenia dla każdej grupy zawodowej oraz osób prywatnych. Zaczynając współpracę z firmą BHP-Center wybierają Państwo bezpieczeństwo swojej firmy i swoich pracowników. Dzięki naszej pomocy poczujesz się pewnie i bezpiecznie.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy Kraków »

  BHP Center jest firmą, która prowadzi szkolenia BHP oraz kursy pierwszej pomocy. Do tego świadczymy szkolenia PPoż, oraz prowadzimy dystrybucję i konserwację sprzętu gaśniczego. Za sprawą długoletniej praktyki nasze działania są adekwatnie dopasowane do Państwa potrzeb. Mamy zarazem świadomość, że w dzisiejszych czasach oprócz skuteczności duże znaczenia ma niska cena i szybkość działania, które to dwa warunki też jesteśmy w stanie Państwu zagwarantować. Czołowym zamiarem firmy BHP Center jest przekazanie wiedzy na temat bezpiecznej pracy.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3