Strony związane z hasłem 'szkolenie psów':

 • Rasy psów »

  Rasy psów!

  jakie rasy są najbezpieczniejsze dla do domu. Dowiedz się o rodzajach psów. Podyskutuj z pozostałymi hodowcami danej rasy zwierząt. Wymień się ciekawostkami o swoim psie.

  W serwisie znajdziesz o: rasy psów myśliwskich. Pokażemy Ci jak wygląda dana rasa. Przedstawimy za i przeciw dla tej rasy w różnych miejsach. Opowiemy jak wybrana rasa zwierząt się zachowuje. Jakie potrzebuje warunki.

  Sprawdź ile wiesz o rasie. Dowiedz się wszystkiego o swoim psie, poznaj jego charakterystykę, dowiedz się jakie są dla niego najlepsze warunki. Wymień się opiniami o rasie z innymi użytkownikami serwisu. Zapraszamy

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie psów »

  Na omawianej witrynie internetowej swoją ofertę prezentuje prestiżowy Zakład Tresury Psów RUSS. Oferujemy profesjonalne i niezwykle efektywne szkolenie psów. Prowadzimy szkolenia grupowe i indywidualne. Uczymy psów dobrego wychowania oraz współpracy z właścicielem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu psów do wystaw. Istotnym przejawem naszej działalności jest przygotowywanie psów do występów w filmach, serialach, sesjach zdjęciowych. Posiadamy tor przeszkód dla psów. Zapewniamy udaną współpracę.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie psa Poznań »

  Szkolenie indywidualne - przeznaczone dlagwoli psów, które ze względu na trwogę, agresję albo inne zachowania nie mogą pracować w grupie. Także właściciele, którzy nie chcą albo ze względu na ograniczenia czasowe nie mogą pracować w grupie mogą podjąć decyzję się na tę formę szkolenia. Spotkania te odbywają się raz w tygodniu, właściciel ćwiczy pod okiem instruktora i plus na własną rękę w domu.Szkolenie grupowe przewidziane z myślą o pieskach szkolonych do towarzystwa, wyjątkowo polecane dla psów młodych a szczeniąt. W trakcie szkolenia szkoleniowiec prowadzący zajęcia tłumaczy zasady wychowania a szkolenia psa, pokazuje a uczy poszczególnych komend.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »