Strony związane z hasłem 'Szkolenia dla firm':

 • Szkolenia »

  Szkolenia to zajęcia dodatkowe mające na celu poszerzenie umiejętności lub nabywanie innych. Jeżeli poszukujesz szkolenia zamkniętego z tematyki Ochrona Środowiska dobrze trafiłeś. Pełne propozycje firm szkoleniowych wraz ze dokładnym kalendarium jak również logiem firmy. Bardzo dobrym pomysłem jest zorganizowanie szkolenia w hotelu w centrum miasta. Ciekawe propozycje szkoleń najbardziej znanych firm szkoleniowych i obiektów. Propozycje kursów o bogatej tematyce, pod opieką doskonałych fachowców z branży Sprzedaż. Szukając propozycji najciekawszych kursów w Torunia nizwłocznie wejdź na nasz portal i wyszukaj kurs w interesującej cię branży.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  W Olsztynie jest wiele popularnych miejsc więc na szkolenie zamkniete warto wybrać jedno z nich, gdzie po całodziennym wysiłku odprężyć można będzie się w w gabinecie odnowy. Szkolenie tematyczne to świetna metoda na polepszenie kompetencji pracowników. Rynek pracy jest teraz bardzo trudny, dlatego też trzeba nieustannie dostosowywać swe kompetencje, a idealną metodą do tego są kursy. Jeżeli chcesz przebierać w ofertach pracy musisz modyfikować ciągle swoje kwalifikacje, tacy kandydaci są bardzo potzrbni na rynku pracy. Masz w planach założenie działalności gospodarczej ? Warto rozwijać się w branży której działalność będzie dotyczyć.

  Data dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Wyszukaj szkolenie w interesującej Cie kategorii, bądź znajdź informacje o szkoleniu w odpowiedniej dziedzinie. Masz w planach otwarcie działalności gospodarczej ? Warto rozwijać się w branży której działalność będzie dotyczyła. Szkolenia to zajęcia dodatkowe mające na celu rozwój predyspozycji lub nabywanie innych. Firmy szkoleniowe wprowadzają na rynek coraz to nowsze techniki szkoleniowe, warto poznać ich propozycje. Ośrodki szkoleniowe coraz częściej posiadają w swojej ofercie nie tylko przeprowadzanie szkoleń, lecz także organizację programu rozrywkowego dla swoich gości. W naszym serwisie znajdziesz otwarte i płatne propozycje szkoleń z dziedziny Ochrona Środowiska. Wejdź na nasz portal i poznaj najnowsze trendy.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy zawodowe »

  Szkolenia pracowników EMT-Systems to warsztaty dostepne dla wszystkich, szkolenia zamknięte,kursy dla firm, obejmujące m.in.projektowanie,wcielanie czy udostępnianie ruchu maszyn.Masz pracowników do przeszkolenia w firmie lub masz zamiar poszerzyć wiedzę i zaświadczyć swoje kwalifikacje certyfikatem - zapraszamy! . Z nami zdołasz odgadnąć szczegóły, bazy hydrauliki proporcjonalnej, ale dodatkowo problematykę działów Pneumatyka Sensoryka. Warsztaty Zawodowe na najwyższym etapie.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Warszawa »

  Zarządzanie zbytem jest nad wyraz intrygującym zadaniem. Szczególnym jego przejawem jest kontestowanie zarzutów specjalistów uzasadniających brak wykazania planów handlowych. Wskazania badań dają jasną odpowiedź: większa część klientów motywuje nielojalność brakiem zaangażowania ze strony kadry obsługującej, niewystarczającym kontaktem oraz znikomą opieką sprzedażową. Od samego początku rozmów, bywa, że strona kupująca ma nieproporcjonalnie większą skuteczność, uzasadniając to tym, że cały czas prowadzi negocjacje również z konkurencją handlową. Zapewne też wspomni o tym, że warunki w Twojej propozycji są nie do zaakceptowania Szkolenia Warszawa . Kiedy zmienisz te warunki, handlowiec konkurencji zdecydowanie także dostanie nowe sugestie, aby dostosować ofertę. Celem kursów jest nauka zyskiwania siły przekazu w rozmowach i wyrobienie zdolności przeciwstawienia się manipulacji. Kolejną użyteczną umiejętnością wartościowego sprzedawcy jest rozstrzyganie sytuacji konfliktowej.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  W naszym serwisie wyszukasz propozycje firm szkoleniowych dostosowane do Twoich wymagań, posegregowane na dziedziny oraz miejscowości. Szkolenia to zajęcia dodatkowe mające na celu doskonalenie umiejętności bądź nabywanie nowszych. Poszukujesz nowości na rynku kursów z branży Finanse. Na edukację nigdy nie jest za późno, toteż należy pogłębiać swoją wiedzę, szczególnie w dziedzinie której dotyczy nasza praca.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Business school »

  Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center), powstało w 1995 roku w wyniku współpracy pomiędzy Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego i University of Maryland at College Park (USA). Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center), z siedzibą w Łodzi, powstało w 1995 roku, w wyniku współpracy Uniwersytetu Łódzkiego z Uniwersytetem Stanowym Maryland (USA). Stało się to możliwe dzięki pomocy finansowej Agencji ds. Rozwoju Międzynarodowego Stanów Zjednoczonych USAID. Dzięki przynależności do UŁ i bliskim kontaktom z University of Maryland, Towson University, oraz z wieloma firmami, blisko współpracujemy z ponad 80 wykładowcami, trenerami i praktykami.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Jeżeli ciekawią Państwa szkolenia dotyczące Utrzymania Ruchu w firmach, to zapraszamy niezmiernie serdecznie do skorzystania z naszej propozycji z którą także można się zapoznać na stronie internetowej przedsiębiorstwa.
  Organizujemy szkolenia o tematyce „ Służby Utrzymania Ruchu”, jak również „Certyfikowany Praktyk TPM”, oraz szkolenia zamknięte, na potrzeby konkretnego przedsiębiorcy. Mogą być wykonywane szkolenia rzeczowe, teoretyczne, dla kadry zarządzającej i pracowników. Naszą ofertę adresujemy zarówno do Kierownika Utrzymania Ruchu, Inżyniera Utrzymania Ruchu i Produkcji, Planisty Utrzymania Ruchu, także do koordynatora TMP.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły francuski Kraków »

  Firma oferuje tłumaczenia przysięgłe języka francuskiego. W ofercie odnaleźć można także wszelkie szkolenia biznesowe. Są to takie szkolenia jak szkolenia pracowników, szkolenia dla firm i wiele innych. Firma tłumaczy teksty pisemne zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne, przeważająco są to życiorysy, listy motywacyjne, umowy a też dużo innych w wyższym stopniu poważnych pism takich jak pisma prawnicze i dokumentacje techniczne i pisma urzędowe. Taka oferta to duża odpowiedzialność bo aby porządnie przetłumaczyć dany tekst wypada idealnie znać obcy język. Tłumacze to znaczna gałąź wyspecjalizowanych ludzi jacy działają dla każdego kto chce skorzystać z ich usług. W celu zaznajomienia się z szczegółową ofertą zapraszam na witrynę firmową.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Szczecin »

  Jeśli nauka języków obcych, to tylko z firmą Mobile English. Chodzi przede wszystkim o język angielski Szczecin, ale w ofercie są dostępne także inne modne języki obce, a nawet lekcje dla cudzoziemców, którzy zamierzają nauczyć się mówić po polsku. Zainteresowani mają do dyspozycji różnorakie warianty usług. Są to zatem lekcje indywidualne i zespołowe, kursy przedmaturalne albo nawet angielski korepetycje Szczecin dla osób starszych. Lekcje prowadzone są zaś wyłącznie przez wyselekcjonowanych nauczycieli bądź native speakerów, jeśli klient tak sobie życzy. Poza tym w Mobile English można zlecić tłumaczenia tekstowe albo zatrudnić fachowca od tłumaczeń symultanicznych.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • coaching »

  Dla osób chcących dokształcić się w wybranej dyscyplinie, aranżowane są różnego typu kursy szkolenia. Udział w nich kończy się wydaniem certyfikatu potwierdzającego członkostwo, bądź uprawniającego do czynienia akcji związanych z problematyką kursu. Mogą to być szkolenie polegające na rzeczowym i konkretnym przedstawieniu wiadomości precyzyjnie związanych z praktykowaniem danego zawodu przez członków. Są to także, atrakcyjne w minionym okresie, szkolenia z zakresu progresie indywidualnego. To swego rodzaju psychoedukacja, polegająca na wyćwiczeniu pewnych umiejętności interpersonalnych, pomagająca w nawiązywaniu efektywnej komunikacji interpersonalnej, kształtowaniu śmiałości. Poruszane kwestie mogą dotyczyć także kształtowania technik śmigłego uczenia się, czytania, bezproblemowego i sprawnego utrwalania. Dla pracowników wyższego szczebla, sporządzane są oferty szkoleń z obszaru zarządzania kadrami, przywództwa, sprawnego rozwiązywania konfliktów, negocjacji.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  /Specjalizujemy się w organizacji szkoleń oraz konferencji z obszaru prawa, zasobów ludzkich, psychologii społecznej oraz innych problemów, dzięki naszemu portalowi znajdziesz fachowe informacje o szkoleniach. Chcesz podszkolić swoich pracowników, podnieść ich kwalifikacje, poślij ich na szkolenie........Specjalizujemy się w organizacji szkoleń oraz konferencji z obszaru prawa, zasobów ludzkich, psychologii społecznej oraz innych problemów, dzięki naszemu portalowi znajdziesz fachowe informacje o szkoleniach. Chcesz podszkolić swoich pracowników, podnieść ich kwalifikacje, poślij ich na szkolenie..Specjalizujemy się w organizacji szkoleń oraz konferencji z obszaru prawa, zasobów ludzkich, psychologii społecznej oraz innych problemów, dzięki naszemu portalowi znajdziesz fachowe informacje o szkoleniach. Chcesz podszkolić swoich pracowników, podnieść ich kwalifikacje, poślij ich na szkolenie..

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • kursy »

  Portal www.szkolenia24h.pl sugeruje każdemu fascynujące artykuły w formie poradników dla najróżniejszych odbiorców, na przykład dla handlowców, które tworzą dodatek pozostałych sugestii tego serwisu. To, co serwis proponuje od dawna, to najlepsze szkolenia i kursy organizowane w całej Polsce, wśród nich te w atrakcyjnych cenach, gratisowe, bądź z EFS.

  Poniedziałkowym punktem serwisu www.szkolenia24h.pl jest także powtarzający się poniedziałkowy biuletyn z aktualnymi promocjami, ciekawymi artykułami, czy zaproszeniami na najróżniejsze wydarzenia.

  Podział na liczne kategorie i podkategorie upraszcza poszukiwanie szkoleń, a jeśli mimo wszystko nie uda nam się znaleźć najbardziej odpowiedniego szkolenia czy kursu możemy skorzystać z Rynku Szkoleń - bezpłatnej platformy umieszczania własnych obwieszczeń, czy zapytań o wyszukiwane szkolenia.

  Jeśli szukają Państwo aktualnych szkoleń dla kupców, nauczycieli, językowców, informatyków, bądź innych zapraszamy do serwisu www.szkolenia24h.pl. Warto dołączyć do grona tysięcy zadowolonych klientów. Polecamy i zapraszamy.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia EFS »

  Jedną z najistotniejszych cech, wskutek którym twoja firma była co raz w wyższym stopniu konkurencyjna jest wykwalifikowanie pracowników. Dzięki inwestycji w kadry dokonasz, że twoja firma będzie pracowała wydajniej, a kontrahenci będą obsługiwani bardziej profesjonalnie. Nie pozwól się prześcignąć na rynku i skorzystaj z oferty MTD Centrum Szkoleń i Doradztwa.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm »

  Firma Integra Consulting świadczy usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa oraz szkolenia dla firm. Realizujemy zamówienia klientów na terenie całego kraju z główną siedzibą w Poznaniu. Prócz organizowanych przez Integra Consulting szkoleń przygotowujemy również diagnozy oraz wdrażamy systemy kontrolowania zasobami ludzkimi małych i dużych przedsiębiorstw. Polecamy szczególnie organizowane przez naszą firmę szkolenia menedżerskie oraz szkolenia firmowe.

  Data dodania: 31 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia obsługa klienta »

  Jeżeli obawiasz się, że twoja firma nigdy nie ruszy, pamiętaj, że rozwój zależy od satysfakcji delikwentów. Jeżeli pomimo tego nie wiesz, jak obsługiwać klienta, by był zadowolonym, zapraszamy na opracowywane przez nas szkolenia obsługa klienta, jakich jest profilem. Znając bardzo dobrze, co stanie się dla ciebie genialnym sposobem na osiągnięcie uznania, jesteśmy najelpszą decyzją.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »