Strony związane z hasłem 'szkoła':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Angielski Katowice »

  Język angielski tak powszechnie używany, wyobraź sobie jak wspaniale było by samemu płynnie mówić w nim. Już dziś pragniemy Ci to umożliwić. Wystarczy chwila a poznasz niesamowitą technikę, która w istotnym stopniu pomogą Ci naukę. Co powinieneś zrobić? Wpisz w przeglądarkę adres callan.katowice.pl i samemu sprawdź na czym ona polega. Dla lepszego wyboru możesz uczestniczyć w darmowych lekcjach, które pomogą w wdrożeniu się w temat. To jak i dużo więcej otrzymasz właśnie od nas.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • International school warszawa »

  Głównym założeniem naszej szkoły od zawsze było dostarczenie harmonijnego rozwoju intelektualnego, socjalnego i cielesnego wychowanków oraz kreowanie wyobraźni, kreatywności i samodzielności. Gdy okres szkoły podstawowej dziecko spędzi w atmosferze zrozumienia, tolerancji i bezpieczeństwa, wówczas nie zatraci naturalnej chęci poznawania świata i nauki. Zadaniem kadry nauczycielskiej jest wsparcie dziecka w rozwijaniu jego zainteresowań przez właściwy dobór materiału dydaktycznego i wdrażanie nowoczesnych metod pracy z wychowankami. Uczniowie zdobywają wiedzę i praktyczne umiejętności poprzez własną aktywność w odpowiednim środowisku pedagogicznym.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent akcesoriów meblowych »

  Zanosisz się z zamiarem zapisu na kurs nauki jazdy w Warszawie? Sprawdź ofertę, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy. Ośrodek Szkolenia Alfa stawia na profesjonalizm oraz wysoki poziom świadczonych usług. Jako jedna z nielicznych szkół jazdy w Warszawie posiadamy mnóstwo nagród, wyróżnień i certyfikatów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i podjęcia bezpiecznej i przyjemnej nauki w szkole jazdy ALFA Warszawa.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy tańca Poznań »

  Nasze kursy rozważane są za jedne spośród najważniejszych na terenie poznania. W naszej propozycji odnajdą się takie konstrukcje jakże: taniec towarzyski, latino dance dla dam, lekcje własne, salsa solo na rzecz dziewczyn, salsa cubana, hip hop czy taniec brzucha. Wykwalifikowani trenerzy tańca, dobra lokalizacja toteż nie jedyne walory naszej instytucji. Zapraszamy na zajęcia które odbywają się przez cały tydzień.Ciepło zapraszamy do lekcji tańca w szkole Step Up gdzie udzielamy wiele źródłowych tańców.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Policealna szkoła »

  W dzisiejszym świecie bez doświadczenia nie mamy co marzyć o zatrudnieniu. Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje to zapraszamy do odwiedzenia jednej z naszych szkół. Angażujemy tylko wytrawnych fachowców, którzy ofiarują Ci pożyteczną wiedzę. Na naszej stronie odszukasz rejestr placówek, przeanalizuj naszą ofertę i wybierz coś dla siebie. Ofiarujemy Ci jedyną okazję na zmienienie swojego życia! Prowadzimy także różnorodnego rodzaju kursy, na których możesz zdobyć pożyteczne zdolności. Jeśli masz jakieś pytania to nie nie zastanawiaj się tylko napisz do nas. Taka możliwość może się już nie przytrafić! Więcej informacji odnajdziesz na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka angielskiego »

  Każdy uczestnik kursu otrzymuje pakiet startowy w skład którego wchodzi notatnik, długopisy, teczka, umowa wraz z cennikiem. Podręczniki do nauki zapewniamy gratis. Zachęcamy do korzystania z pakietów rabatowych dostępnych w programie. Proponujemy Państwu zajęcia indywidualne dla osób, które chcą wznowić naukę po dłuższej przerwie, specjalne zajęcia dla gimnazjalistów oraz maturzystów, a także konwersacje językowe.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła międzynarodowa warszawa »

  Głównym założeniem naszej placówki od zawsze było dostarczenie harmonijnego rozwoju emocjonalnego, społecznego i cielesnego dziecka oraz pobudzanie wyobraźni, pomysłowości i samodzielności. Jeśli okres szkoły podstawowej dzieci spędzą w aurze zrozumienia, tolerancji i bezpieczeństwa, wtedy nie zatraci naturalnej chęci odkrywania otoczenia i uczenia się. Zadaniem kadry nauczycielskiej jest wsparcie dziecka w rozwijaniu jego zainteresowań poprzez dobry wybór materiału dydaktycznego i wdrażanie innowacyjnych metod pracy z dziećmi. Uczniowie zdobywają wiedzę i praktyczne umiejętności poprzez własną aktywność w odpowiednim środowisku pedagogicznym.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Wrocław »

  Szkoły językowe wrocław mogą nam przynieść wiele korzyści. Dzięki nim nasza znajomość języków obcych może ulec zmianie na lepsze, a to jak wiadomo przydaje nam się w wielu sytuacjach z życia codziennego. Na pewno szkoła językowa wrocław to bardzo dobra inicjatywa dla osób, które nie mają wielkiego talentu do języków obcych. Taka szkoła językowa wrocław pomoże nam przezwyciężyć wszystkie bariery językowe.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy tańca Olsztyn »

  Szkoła tańca z Olsztyna mieści się w Klubie Agora, którego nadrzędnym misją jest gwarancję wychowania kulturalnego młodzieży, a oprócz tego dzieci na terenie Olsztyna. Oprócz tego klub ma siłownie, prowadzi zajęcia fitness. Priorytetowo rozwiniętą gałęzią działania klubu jest taniec, który odróżnia się dużą różnorodnością stylów i profesjonalnym zapleczem trenerskim.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły Policealne Warszawa »

  Szkoła Główna Biznesu posiada uprawnienia szkoły publicznej wydane za sprawą Kuratorium Oświaty, decyzją Starosty Powiatu Warszawskiego w celu Liceum Ekonomicznego 89/2000 z dnia 11.10.2000 r. Liceum Handlowego 90/2000 z dnia 11.10.2002 r. W celu Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego w celu Dorosłych uprawnienia szkoły publicznej wydane za sprawą Prezydenta m. st. Warszawy decyzją nr 64/BE/2009 z dnia 03 lipca 2009 roku. W celu Liceum Ogólnokształcącego w celu Dorosłych uprawnienia szkoły publicznej wydane za sprawą Prezydenta m. st.Warszawy decyzją nr 63/BE/2009 z dnia 03 lipca 2009 roku. W celu Policealnego Studium Zawodowego uprawnienia szkoły publicznej wydane za sprawą Prezydenta m. st. Warszawy decyzją nr 20/BE/2003 z dnia 08 lipca 2003 roku.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła trenerów »

  Szkoła trenerów organizowana przez Stowarzyszenie OPTA ma za zadanie przygotować kursantów do samodzielnego prowadzenia zajęć edukacyjnych dla zróżnicowanych słuchaczy. Szkolenie trwa przez 1 rok i obejmuje: trening osobowościowy, ćwiczenia, superwizję grupową i indywidualną. Lekcje prowadzą wyspecjalizowani specjaliści. Szczegółowy plan szkoły trenerów widnieje na witrynie organizacji OPTA w pliku pdf. Kompletny koszt szkolenia to 7 200 złotych. Istnieje możliwość płatności ratalnej.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła wizażu »

  W dzisiejszych czasach dbanie o ładny wygląd nie jest niczym niezwykłym – dlatego coraz więcej osób uważa, że to właśnie szkoła wizażu zapewni im w przyszłości pewną i dobrze płatną pracę. Jeżeli zaś szukasz szkoły dostosowanej do Twoich potrzeb, przewidującej rozszerzony program kształcenia oraz specjalistyczne praktyki w innowacyjnych zakładach i firmach, to ze stuprocentową pewnością zainteresuje Cię nasza propozycja. Aby się z nią zaznajomić, powinnaś wyłącznie wejść na prezentowany poniżej serwis www, a ponadto wybrać atrakcyjne Cię kierunki nauki.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła muzyczna Warszawa »

  W gazecie codziennej znalazłam ogłoszenie " szkoła muzyczna Warszawa nabór na studia drugiego stopnia". Akurat dopiero niedawno skończyłam studia w szkole muzycznej, ale pierwszego stopnia, zatem była to dla mnie rewelacyjna oferta, ażeby dalej kontynuować naukę. Zadzwoniłam pod wskazany numer telefonu, gdzie uzyskałam wszelkie dane, w jaki sposób mogę zapisać się na rekrutację. W związku z tym, że mają mało osób chętnych, to nie powinno być problemu z dostaniem się na tą uczelnię. Po dwóch dniach otrzymałam pozytywna decyzję, co bardzo mnie ucieszyło.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Szczecin »

  Jeśli nauka języków obcych, to tylko z firmą Mobile English. Chodzi przede wszystkim o język angielski Szczecin, ale w ofercie są dostępne także inne modne języki obce, a nawet lekcje dla cudzoziemców, którzy zamierzają nauczyć się mówić po polsku. Zainteresowani mają do dyspozycji różnorakie warianty usług. Są to zatem lekcje indywidualne i zespołowe, kursy przedmaturalne albo nawet angielski korepetycje Szczecin dla osób starszych. Lekcje prowadzone są zaś wyłącznie przez wyselekcjonowanych nauczycieli bądź native speakerów, jeśli klient tak sobie życzy. Poza tym w Mobile English można zlecić tłumaczenia tekstowe albo zatrudnić fachowca od tłumaczeń symultanicznych.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm Sosnowiec »

  Mobile English powstało z myślą o ludziach, którzy patrzą na skuteczność i wolą indywidualną metodę przyswajania sobie języków obcych. Prężny rozwój naszej firmy jasno pokazuje, że nasza oferta odpowiada potrzebom rynku. Na dzień dzisiejszy szkoła językowa Sosnowiec działa także w kilkudziesięciu innych miastach i ciągle otwiera kolejne filie oraz szuka kompetentnych wykładowców. Bezustannie modyfikowana jest również oferta, która obecnie obejmuje English Kids, Individual, angielski dla firm Sosnowiec oraz rozmaitego rodzaju tłumaczenia. Ponadto Mobile English to już nie tylko angielski Sosnowiec, gdyż firma rozszerzyła oferowane usługi o kilka innych języków obcych.

  Data dodania: 29 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Podstawowa Warszawa »

  Prezentowana Szkoła Podstawowa, funkcjonująca na teranie miasta Warszawa, oferuje bardzo atrakcyjny program kształcenia. Naszym celem jest zapewnienie warunków wspomagających rozwój wychowanków. Prowadzimy mnóstwo zajęć dodatkowych. Zaliczają się do nich m.in. zajęcia z informatyki, nauka tańca, nauka gry na instrumencie, zajęcia teatralne. Jesteśmy instytucją mocno zakorzenioną w tradycji. Tworzymy zespół doświadczonych i kompetentnych pedagogów. Kształcenie w naszej szkole to pewność edukacji na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Kielce »

  W grę wchodzi odbycie całego kursu na prawo jazdy. Z instruktorem nauki jazdy Sandra odbędą Państwo doskonałe przygotowanie pod egzamin w WORD, o czym świadczy praktyka na placu manewrowym. Instruktor nauki jazdy Sandra serdecznie zaprasza do współpracy. Cała część kursu praktycznego na prawo jazdy wynosi 30 godzin. W swojej ofercie posiadamy ewentualność wykupienia dodatkowych godzin dla osób, które pragną poćwiczyć przed egzaminem, by później czuć się pewniej za kierownicą. Kurs doszkalający, który obowiązuje po trzecim niezaliczonym egzaminie Państwowym mogą Państwo dodatkowo odbyć w mojej szkole jazdy.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Będzin »

  Jeżeli mieszkasz w pobliżu Będzina i zależy Ci na zrobieniu prawa jazdy w najbliższym czasie- zapisz się do naszego ośrodka szkolenia kierowców. Profesjonalne kursy prawa jazdy, fachowa grupa instruktorów, wysoka zdawalność oraz najniższe ceny w regionie połączone z najnowocześniejszymi samochodami! Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z dokładną ofertą proponowanych przez nas usług.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych Wrocław »

  Język angielski,hiszpański, polski jako obcy czeski to języki wykładane w Simply Speaking – to szkoła językowa , której serwis WWW Państwu wskazujemy . Sugerowane kursy są wypełnieniem pojedynczych predyspozycji uczniów, prowadzone są w szkole, która została interesująco wystylizowana, jak również zawsze mają życzliwy klimat . Lekcje służą przygotowaniem do egzaminów DELE i gimnazjalnego, a także do innych egzaminów takich jak matura z niemieckiego, a nauka języka przebiega bezproblemowo.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Dąbrowa Górnicza »

  Progreso to centrum językowe prezentujące Państwu kursy na najlepszym poziomie. Nasza szkoła językowa jest w Dąbrowie Górniczej. Swoim działaniem obejmujemy cały Śląsk. Przedstawiamy kursy językowe, które obejmują naukę aż 22 języków obcych. Chcesz nauczyć się języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, portugalskiego, francuskiego i wielu innych języków? Skorzystaj z oferty naszej szkoły językowej! Nasze kursy to gwarancja szybkiej i dającej efekty nauki! W naszej ofercie można znaleźć kursy językowe dla dzieci, maturzystów, dorosłych. Prezentujemy kursy na różnych poziomach nauczania. W ofercie ceny promocyjne i korzystne rabaty. Serbski Dąbrowa Górnicza

  Data dodania: 18 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »