Strony związane z hasłem 'szkoła jazdy Kielce':

 • Szkoła jazdy Kielce »

  W grę wchodzi odbycie całego kursu na prawo jazdy. Z instruktorem nauki jazdy Sandra odbędą Państwo doskonałe przygotowanie pod egzamin w WORD, o czym świadczy praktyka na placu manewrowym. Instruktor nauki jazdy Sandra serdecznie zaprasza do współpracy. Cała część kursu praktycznego na prawo jazdy wynosi 30 godzin. W swojej ofercie posiadamy ewentualność wykupienia dodatkowych godzin dla osób, które pragną poćwiczyć przed egzaminem, by później czuć się pewniej za kierownicą. Kurs doszkalający, który obowiązuje po trzecim niezaliczonym egzaminie Państwowym mogą Państwo dodatkowo odbyć w mojej szkole jazdy.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzetelne prawo jazdy Kielce »

  reklamowana szkoła jazdy Kielce organizuje szkolenia dla przyszłych kierowców. Wykładowcy gwarantują miłą atmosferę pracy i najlepsze wyniki nauczania. Proponowana jest tutaj przede wszystkim nauka jazdy Kielce na świetnym poziomie. Osoby, które ciekawią prawo jazdy Kielce niewątpliwie odnajdą tu ofertę dla siebie. Wszystkie pojazdy należące do szkoły jazdy Kielce są w idealnym stanie technicznym. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych takimi usługami jak prawo jazdy Kielce.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Kraków »

  Instruktorzy nauki jazdy są dobrze wyszkoleni, a swoją prace wykonują z ogromną pasją. Nasza znakomita szkoła jazdy z Krakowa gwarantuje kursy nauki jazdy na wyśmienitym poziomie. Od lipca 2011 roku prowadzimy kursy też w Kielcach, a nasz ośrodek mieści się koło miasta, w miejscowości Promnik. Naszym zamysłem jest przede wszystkim nauczenie kursanta odpowiedniego zachowywania się w ruchu drogowym i przepisów ruchu drogowego. Szkoła jazdy Wega organizuje szkolenie w zakresie kategorii B.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »