Strony związane z hasłem 'szalunki':

 • Rusztowania Plettac »

  GBG. Rusztowania – wynajem i sprzedaż. Oferujemy rusztowania budowlane czołowych producentów (Plettac, Layher, Rux, Hunnebeck). Jako najwięksi dostawcy rusztowań w Europie Środkowej oferujemy rusztowania modułowe i szalunki na każde warunki budowlane. Nasze rusztowania łączą ze sobą nowoczesność, funkcjonalność oraz wytrzymałość. Rusztowania fasadowe oraz rusztowania modułowe stanowią świetne rozwiązanie dla budownictwa mieszkaniowego oraz przemysłu. Oferujemy również montaż rusztowania, wynajem rusztowania i wynajem szalunków.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowania Kraków »

  O ile są Wy przedsiębiorcami w branży budowlanej, mamy dla państwa propozycję współpracy z prężnie rozwijającą się firmą.Rusztowania.pro jest to sklep internetowy oferujący rusztowania w przystepnych cenach. Jeżeli już potrzebują państwo takich konstrukcji jak: rusztowania elewacyjne,budowlane rodzaju PLETTAC, LAYHER, BOSTA i RUX, jesteśmy po to, ażeby Państwu pomóc. Posiadamy długoletnie doświdaczenie oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Rusztowania.pro - Oferujemy rusztowania, szalunki. Sprzedaż, wynajem. Niskie Ceny! Działamy na terenie Całej Polski (Kraków, Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk etc.)

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szalunki metalowe »

  Firma Met-Pom jest producentem wykonanych z metalu szalunków do zabezpieczenia wykopów ziemnych. Nasze artykuły są przeznaczone do wykopów o głębokości do 5 metrów. Słyniemy ze stałej współpracy z najbardziej znanymi firmami, do których należą „Bipromet” Katowice, czy „Cema” Opole. Specjalizujemy się także w serwisie wszystkich typów płyt szalunkowych. Nasza oferta zawiera prace spawalnicze, ślusarskie, budowlane. Świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie, co przekłada się w osiąganiu przez naszą firmę bardzo dobrej sławy na rynku. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, które pozwalają na świadczenie fachowych usług. Prowadzimy sprzedaż artykułów oraz akcesoriów spawalniczych. Zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowania budowlane »

  Firma Get - Poland zajmuje się sprzedażą każdego typu rusztowań budowlanych. Działamy na krajowym, jak i zagranicznym rynku. Nasi specjaliści stale służą pomocą i wspomogą dokonać trafnego wyboru zakupu naszym Klientom. Głównym naszym produktem są rusztowania fasadowe, ale w asortymencie mamy również szalunki stropowe. Oczywiście obejmuje one sprzedaż nowo wyprodukowanych, jak i używanych. Oferowane produkty są niesłychanie pomocne przy wykonywaniu każdych prac budowlanych. Zapewniamy, że nasze produkty wykonywane są z najlepszej jakości tworzyw przez profesjonalistów.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowania »

  Największa w świecie spółka z o.o., producent klawego towaru, jakim jest sklejka szalunkowa oferuje nam wiele fascynujących inicjatywie, które posiadamy ewentualność wykrycia na jego witrynie internetowej. Świadczy usługi na najlepszych poziomach, również tworzy najlepszej kategorii rusztowania, pośród jakich egzekwuje demontaż jak również montaż rusztowań. Jednakże to nie wszystko. Też każdy z odbiorców może korzystać nie tylko ze dykcie, ale również szalunków. Spółka produkująca towar taki jak, sklejka szalunkowa posiada własnych nabywców nie tylko w naszym Kraju, ale również i za granicą. Słuchaczami najczęściej są wszechstronne szanowane spółki budowlane, jak również odbiorcę poszczególni. sklejka szalunkowa posiada jedne z przyszłościowych mechanik, najczęściej z systemem inspekcji, rangi. Dlatego jeśli poszukujesz odpornej jak również podatnej spółki zerknij na jej stronicę internetową, tam właśnie dowiesz się każdego. Jak również wykorzystasz z najlepszych ofert cenowych w kraju.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklejka »

  Obiektem zainteresowań naszej firmy jest całkowite zaopatrzenie konkretnych wykonawców w narzędzia z dotyczących robót budowlanych, a także wszelkiego rodzaju elektronarzędzia. Oferujemy szansę kupna, wypożyczania, a także serwisu ciężkiego sprzętu budowlanego, wynajem i dokonywanie wywiertów z użyciem różnych wierteł (włącznie z diamentowymi). Dzięki nam mają Państwo możliwość kupić elektronarzędzia i masywny sprzęt wszystkich najlepszych marek z całego świata. Wystarczy nas odwiedzić na: www.diam-pol.pl. Mamy do zaoferowanie także profesjonalne maszyny budowlane i dodatkowo surowce z zakresu budownictwa
  powszechnego. Wszystkie sprzęty można u nas serwisować. Dajemy gwarancję na wszelkie nasze usługi.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowania budowlane »

  Każda odpowiedzialna firma ma na uwadze dobro Konsumenta. Firma Solinscy Rusztowania produkując rusztowania dokładamy wszelkich starań, aby były skonstruowane solidnie. Używamyz najlepszej jakości tworzyw. Cechą, która wyróżnia nasze towary są atrakcyjne ceny. Jesteśmy przedsiębiorstwem, która jest już od kilku lat na rynku. Dzięki temu poznaliśmy już odpowiednio wymogi Konsumentów i staramy im się podołać. Rozszerzyliśmy poprzez to nasz asortyment towarów.
  Podkreślenia wymaga fakt, iż kooperujemy także z przedsiębiorstwami z zagranicy. Dbamy o Kontrahenta nie tylko w trakcie dokonania zakupu, ale także po nabyciu naszych produktów. Udzielamy aż 3 lata gwarancji i umożliwiamy szybką i sprawną ewentualną naprawę. Ponadto w trakcie oddania do serwisu gwarancyjnego rusztowań budowlanych dostarczamy przejściowe.
  Tak, aby Nabywca nie marnował nawet ani jednego dnia przy wykonywaniu prac budowlanych.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »