Strony związane z hasłem 'stomatologia':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Protetyka Lublin: Denticor »

  Prywatny gabinet stomatologiczny, jeden z najnowocześniejszych w mieście. Rejestracja tel.: 81 445 97 70. Adres: Lublin ul. Bursztynowa 1 lok.3 U. Godziny otwarcia: 09:00-19:00.
  Lekarze:

  lek. stom. Katarzyna Galant
  lek. stom. specjalista I stopnia stomatologii ogólnej Dorota Jackowska-Samczuk
  lek. stom. specjalista I stopnia stomatologii ogólnej Bożena Wójcik-Kozak

  Jesteśmy absolwentkami Akademii Medycznej oddziału Stomatologii w Lublinie. Uczelnię ukończyłyśmy w 1993 roku. Nasz gabinet to wynik wspólnej pasji i wieloletniej przyjaźni. W naszą pracę wkładamy całe serce - stąd motto "stomatologia z sercem". Kwalifikacje zawodowe stale podnosimy na licznych kursach i kongresach stomatologicznych. Obdarzyło nas zaufaniem wielu pacjentów, których leczymy od lat.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rezonans magnetyczny »

  Jeśli nie wiecie Państwo gdzie dokonać badanie gastroskopowe w Rzeszowie, polecamy usługi Centrum Medycznego MEDICOR. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi diagnostycznemu nasi pacjenci mogą wykonywać u nas również zalecane przez lekarza badania z zakresu: badań ultrasonograficznych, badań radiologicznych, a także rezonansu magnetycznego. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również biznesowych. Znajdziesz tu wyspecjalizowaną obsługę medyczną na Podkarpaciu, posiadającą obszerną wiedzę i doświadczenie.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny »

  Lekarze Lesław Trojanowski oraz Wojciech Trojanowski prowadzą gabinet stomatologiczny w Krakowie. Świadczą usługi z obszaru stomatologii profilaktycznej, zachowawczej, estetycznej, protetyki oraz implantologii. Są doświadczonymi fachowcami, którzy wykorzystują w pracy najnowsze metody. Wciąż pogłębiają swoją wiedzę na kolejnych szkoleniach w kraju i za granicą. Pragną zagwarantować pacjentom najlepszą opiekę i wysoką jakość usług. Dbają też o ich komfort oraz bezstresową atmosferę w gabinecie.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów »

  Wybielanie zębów może czasem powodować wystąpienie nadwrażliwości na zimno czy też gorąco. Oczywiście to uczucie może mieć miejsce tylko przejściowo, ale także może się utrzymywać przez długi okres czasu. Jest to niestety bardzo nieprzyjemne i uciążliwe uczucie. W momencie kiedy procesowi wybielania poddaje się martwe zęby, to oczywiście nie ma tu mowy o wystąpieniu tego typu nadwrażliwości. W tym przypadku robi się wewnętrzne wybielanie zębów, które polega na rozjaśnieniu korony zębów tych, które dawniej były leczone kanałowo, jak również wszystkich tych, które odbarwiły się w przez doznanie jakiegoś urazu, bądź też z jakiś innych powodów. Natomiast zęby, które w niedalekiej przyszłości zamierzamy leczyć kanałowo jeszcze przed rozpoczęciem całego procesu wybielania powinny mieć wykonane prześwietlenie rtg. Tylko i wyłącznie na jego bazie można ustalić wypełnienie kanału.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Łódź »

  ARIE oferuje kompleksową obsługę w ramach gabinetu stomatologicznego. Profesjonalny stomatolog posiada swój gabinet w mieście Łódź. W ofercie znajdziemy zabiegi związane z leczeniem endodontycznym. Ważne miejsce w ofercie zajmuje kompleksowa profilaktyka. Główną specjalnością wspomnianego gabinetu stało się leczenie zachowawcze. Z usług korzystają nie tylko dorośli pacjenci, ale także dzieci. Na klientów czeka tam miła atmosfera i nowoczesne wnętrza. Za najwyższą jakość usług odpowiedzialny jest doświadczony personel.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolodzy »

  Wizyty u stomatologa zazwyczaj źle nam się kojarzą. Wiele osób wręcz obsesyjnie boi się dentysty. Ten lęk jest często uzasadniony gdzyż jako dzieci często byliśmy “terroryzowani” dentystą, a jak już do jakiegoś trafiliśmy okazywał się faktycznie niewrażliwym na ból “sadystą”. Teraz na szczęście jest zdecydowanie lepiej gdyż dentyści troszczą się o swoich pacjentów ze względu na wielką rywalizację. Wszystkie adresy gabinetów odszukamy w informatorze internetowym. Wystarczy wpisać nazwę gabinetu, ulicy lub nazwisko stomatologa i wyszukiwarka ukaże nam kompletny adres oraz inne dane na temat danego gabinetu. Znajdz dentyste w takiej lokalizacji jak : dentysta bytom, stomatologia rybnik, stomatolog zabrze.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta dla dzieci »

  Usługi Dentystyczne dla dzieci oferowane są przez gabinet dentystyczny prowadzony przez małżeństwo Serwińskich, którzy swoją renomę zdobyli dzięki długoletniej starannej pracy jako Stomatolog w Rzeszowie. Placówka cieszy się uznaniem rzeszy zadowolonych pacjentów, którzy chętnie oddają się w ręce pary stomatologów. W gabinecie stosowana jest stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna, wstawiane są implanty Rzeszów, a także wiele innych zabiegów stomatologicznych i medycyny estetycznej.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowy gabinet stomatologiczny w mieście Gdynia »

  Promowany gabinet dentystyczny działa na terenie Trójmiasta. Pracownikami przychodni są doświadczeni, pełni pasji specjaliści. Gabinet stomatologiczny Gdynia gwarantuje bezbolesne zabiegi w miłej atmosferze. Dokładne informacje uzyskamy na witrynie internetowej i przez kontakt telefoniczny.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog w serwisie przychodnie.pl »

  STOMATOLOG - dobry stomatolog w twoim mieście, STOMATOLOG znany i polecany, STOMATOLOG któremu możesz zaufać. STOMATOLOG kompleksowe usługi.Najbardziej popularnym sposobem zwiększenia oglądalności serwisu jest zapewnienie atrakcyjnej treści. Autorzy strony www.stomatolog.przychodnie.pl dobrze o tym wiedzą i zrealizowali to w praktyce.
  Odwiedź stronę www.stomatolog.przychodnie.pl Jeśli chcesz ułatwić sobie zadanie na pewno znajdziesz na niej wiele informacji które przybliżą ci ten bardzo ważny, interesujący temat.
  Warto zauważyć, że od jakiegoś już czasu powstał i systematycznie rozwija się portal www.stomatolog.przychodnie.pl który dostarcza wielu szczegółowych informacji w tym zakresie.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chirurgia stomatologiczna olsztyn »

  Nasze zęby są nadzwyczaj ważnym składnikiem naszego organizmu. Każdy od najmłodszych lat wie, że o ząbki trzeba dbać, gdyż zęby ma się na całe życie. W rzeczy samej chodzi o codzienną higienę jamy ustnej. Nie ulega wątpliwości że posiłki i wszystko co konsumujemy ma wpływ na stan zdrowia naszych zębów. Nasza przychodnia frapuje się leczeniem z zakresu stomatologii. W naszej propozycji pojawiają się usługi z zakresu chirurgii, protetyki, implantologii oraz wielu różnych. Nasza kadra to eksperci.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Autoklawy »

  Nasza Firma - sklep stomatologiczny prowadzi dostawy końcówek, endometrów. Firma świadczy też usługi: naprawę sprzętu lekarskiego, serwis sprzętu stomatologicznego,, orzeczenia a też wsparcie przy zakupie sprzętu do gabinetu stomatologicznego. Firma prowadzi szkolenia w zakresie urządzeń, a ponadto wystawia paszporty techniczne. Znajdujące się w naszej ofercie autoklawy to urządzenia służące do dezynfekcji narzędzi używanych w stomatologii. Są to szczelnie zbiorniki, pozwalające na dostanie ciśnienia większego i  wyższej temperatury pary służącej do zabijania wirusów. Co więcej, nowoczesne autoklawy wytwarzają próżnię naprzemiennie z temperaturą nawet 130 stopni oraz suszą sprzęt po cyklu. Sterylizacja narzędzi stomatologicznych jest bardzo ważna. To obowiązkowy element pracy nie tylko dentysty, również każdego lekarza. Umożliwia zadbać o higienę pacjentów, którzy chcą czuć się sterylnie w czasie wizyty . Nie muszą się martwić, że w czasie leczenia zębów czy wiercenia zostaną zainfekowani wirusem lub bakterią. Proces wyjałowiania przyrządów musi być przeprowadzony zawsze z wielką starannością. Autoklawy które sterylizują za pomocy gorąca pod najwyższym ciśnieniem są do tego stworzone. Najwyższa temperatura, jaka jest w wykorzystywana, gwarantuje, że bakteria, wirus zostanie zniszczony.Autoklawy najlepszych wytwórców, które można wykorzystać w gabinetach lekarskich można kupić w sklep stomatologiczny Poznań. Dostaniesz w nim również unity stomatologiczne, a dodatkowo inne potrzebne Ci w indywidualnej pracy narzędzia. A wszelkie nowe a do tego w niskich cenach. Sterylizacja narzędzi jest najistotniejszym procesem, który nie może być w żaden sposób zakłócany. Decydując się na [url=http://www.med-tim.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne wybielanie zębów »

  W dzisiejszym świecie śliczny uśmiech to fundament pozytywnych stosunków międzyludzkich. Pomaga w otrzymaniu pracy albo poznaniu miłości swojego życia. Niemniej jednak istotą tego uśmiechu są niewątpliwie białe zęby. Nie trzeba jednakże ukrywać, iż zachowanie idealnej bieli zębów przez kilka dziesiątek lat jest kłopotliwe. Stąd chcemy zapoznać Cię z możliwościami jakie daje wybielanie zębów. To nieskomplikowany ale za to bardzo skuteczny zabieg, na który faktycznie warto się zdecydować, by czuć się lepiej. Sama zobaczysz jak Twój olśniewający uśmiech podbije cały świat.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów Poznań »

  Z zabiegu wybielania można skorzystać w czasie wizyty, lub umówić się wyłącznie na jego wykonanie. Bardzo ważne jest to, że po wyjściu z gabinetu osoba będzie mogła się pochwalić białymi zębami. Gabinet stomatologa Primadent stomatologia przeprowadza wybielanie zębów Poznań. Piękny uśmiech jest marzeniem wszystkich ludzi. Dodaje nam uroku i pewności siebie, polepsza samoocenę. Mając i zdrowe zęby, śmielej i częściej uśmiechamy się, dzięki czemu jesteśmy lepiej postrzegani przez bliskich, uśmiech jest niemal naszą wizytówką. Powszechnie wiadomo, że uroda ułatwia kontakty z innymi, a białe zęby są jej istotnym elementem. Dowiedziono, że zęby są drugą po oczach częścią buzi, na którą bezwiednie zwracamy uwagę u innych. Nowoczesna dentystyka musi zatem sprostać coraz większym oczekiwaniom pacjentów. Od oczekuje się, aby był głownie skuteczny, a przy tym pewny, dogodny, względnie tani i aby na efekty nie należało czekać nazbyt długo. wW naszym gabinecie wykonujemy wybielanie metodą natychmiastową przy użyciu lampy lub szyną nakładkową oraz wybielanie sinych zębów. Wybielanie zębów jest nieszkodzącą i bezpieczną dla zęba metodą usuwania przebarwień po kawie czy też paleniu papierosów, również po leczeniu lekami (np. tetracykliną). Zabieg wybielania zębów nie boli i robi się go w gabinecie dentystycznym pod nadzorem dentysty.Wybielanie zębów jest jednym z często wykonywanych zabiegów przez dentystów w gabinecie. Coraz większa ilość osób zaczyna zwracać uwagę na to w jakim stanie są ich zęby. W efekcie pacjenci gabinetów zaczynają rozumieć, że zdrowe zęby to nie tylko zęby, które nie bolą, ale także i białe zęby, jaki można pokazać w uśmiechu. Ładne białe zęby stają się często bardzo ważnym elementem wizerunku wielu osób. I to nie tylko tych znanych z pierwszych stron gazet.

  Data dodania: 03 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Rzeszów »

  Prodentica to przychodnia dentystyczna, funkcjonująca w Rzeszowie już od 2004 roku. Jej oferta na pewno wyda się bardzo interesująca każdemu, kto tylko szuka doskonałej i profesjonalnej opiece stomatologicznej, o którą niewątpliwie trudno jest w dzisiejszych czasach.
  Klinika zapewnia przede wszystkim świetnie wykwalifikowaną kadrę. Pracują tutaj wyłącznie naprawdę doświadczeni lekarze, którzy doskonale wiedzą jak należy zapewnić swoim pacjentom najlepszą atmosferę w czasie leczenia . Naturalnie, każdy gabinet jest tutaj bardzo dobrze wyposażony, i dysponuje jedynie najlepszym dostępnym sprzętem. Dzięki temu wszystkiemu wykonywanie każdego zabiegu jest tutaj jak najbardziej bezbolesne i przyjemne.
  Na uwagę zasługuje również bardzo szeroka oferta, jaką posiada Prodentica. Przychodnia zajmuje się niemalże wszystkim, od zwykłych, kontrolnych badań stomatologicznych aż po najróżniejsze, niekiedy bardzo zaawansowane zabiegi. Dużą rolę odgrywa tu także stomatologia estetyczna – pacjenci mogą skorzystać zarówno z takich zabiegów jak wybielanie zębów, jak i założyć aparat ortodontyczny każdego typu.
  Podsumowując, Prodentica to interesująca propozycja dla każdego pacjenta. Niskie ceny, przyjazna atmosfera oraz przede wszystkim wysoki poziom profesjonalizmu sprawiają, że korzystanie z jej usług to sama przyjemność!

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Protetyka Radom »

  Edent to profesjonalny gabinet stomatologiczny, w którym z najwyższą starannością neutralizujemy komplikacje z zębami u naszych odwiedzających.
  Nasza specjalność to również protetyka. Wykonujemy protezy wysokiej jakości terminowo oraz perfekcyjnie dopasowane do układu szczęki.
  Długoletnie doświadczenie, użycie w zawodzie nowoczesnych technik jak również przede wszystkim profesjonalne podejście do wszystkich pacjentów, to cechy wyróżniające nas od innych.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia profilaktyczna i estetycznać »

  Usługi stomatologiczne z obszaru profilaktyki, i także leczenia dentystycznego. Proponujemy endodoncję, protetykę, chirurgię, implantologię i diagnostykę RTG. Zajmujemy się także stomatologią estetyczną, proponując nowoczesne metody wybielania zębów i poprawiania ich konturu. Nasze usługi odznaczają się profesjonalizmem i skutecznością. Prowadzimy również usługi stomatologii dziecinnej, dzięki jakiej poniekąd najmłodsze dziecko będzie zdołało wyjść z gabinetu uśmiechnięte. Nasze usługi są wykonywane na najnowocześniejszym instrumencie. Zapraszamy na naszą stronę internetową i do gabinetu dentystycznego.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Gdynia »

  Na stronie zamieszczona została oferta NeoDentis - gabinetów stomatologicznych. Istotne miejsce w ofercie zajmują zabiegi z dziedziny chirurgii stomatologicznej. Oferowana przez NeoDentis protetyka obejmuje np. mosty pełnoceramiczne oraz licówki. Pacjent zawsze obsługiwany jest przez doświadczonego dentystę oraz jego asystenta. Oferta nosi nazwę Stomatolog Gdynia, bo właśnie tam mieszczą się opisywane gabinety. Witryna zawiera zdjęcia gabinetu, referencje stomatologów oraz mapkę dojazdu.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Łódź »

  W takim wypadku ciemna trzaska ma tendencje do tego, iż następne zęby rosną w profilu bardzo odbiegającym od łatwego, przyrodniczego. Implanty Łódź pomaga też społeczeństwom, którzy na rezultat przypadku zniszczyli uzębienie. W wielu przykładach nieodzowny jest i ortodonta i protetyk. W każdym wypadku chodzi o jedno, czyli o witalny wygląd uzębienia, który będzie w sposób przyrodniczy urządzał się na szczęce. Mnogość losów to aktywne kurowanie.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Kraków »

  Na przedstawianej witrynie www znajdziesz ofertę gabinetu stomatologicznego. Cechuje nas profesjonalizm oraz troska o zdrowie każdego klienta. Zajmujemy się stomatologią estetyczną, endodoncją oraz chirurgią. Stomatolog Kraków świadczy usługi dentystyczne na najlepszym poziomie. Posiadamy rozległe doświadczenie w leczeniu zębów najmłodszych pacjentów. Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu najlepszych materiałów. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą i korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Autoklawy »

  Szukasz wysokiej jakości produktów aby wyposażyć swój salon dentystyczny i nie umiesz zdecydować się na konkretny sklep? Sprawdź nas. Jesteśmy już na rynku od od 15 lat i wiemy, co chcą klienci i właściciele gabinetów stomatologicznych. Świadczy o tym nasza rozbudowana oferta, jaką zobaczysz odwiedzając witrynę internetową car-line.pl i klikając odpowiednią zakładkę. Posiadamy zarówno leki oraz akcesoria potrzebne przy obcowaniu z klientem. Nasza firma znajduje się we Wrocławiu, lecz oferujemy też przedmioty przez Internet.

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »