Strony związane z hasłem 'sosnowiec':

1 · 2 · następna strona »
 • MONTAŻ NAPRAWA PIECÓW »

  VASCOAL S.A. - montaż, naprawa oraz serwis pieców węglowych i instalacji Centralnego Ogrzewania na terenie całego województwa śląskiego (m.in. Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Tychy, Mikołów, Ruda Śląska, Gliwice, Zabrze, Bytom, Chorzów, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Myszków, Poraj, Częstochowa, Bielsko-Biała, Żory, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Rybnik, Racibórz) oraz w innych rejonach Polski. Kontakt: 501 516 007.

  Data dodania: 09 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • pomiary elektryczne »

  Witamy, wykonujemy w sposób profesjonalny standardowe i zaawansowane pomiary elektryczne, które potwierdzamy dokumentacją sporządzoną w oparciu o dedykowane oprogramowanie - pomiary elektryczne. Pomiary wykonujemy przy pomocy szerokiej gamy mierników i urządzeń pomiarowych posiadających zawsze aktualne certyfikaty. Wykonujemy następujące pomiary elektryczne instalacji i urządzeń elektrycznych: pomiary rezystancji izolacji, pomiary skuteczności ochrony przeciwporażeniowej, pomiary rezystancji uziemień, pomiary natężenia oświetlenia, badania wyłączników różnicowo-prądowych, okresowe przeglądy instalacji elektrycznych w budynkach - pomiary elektryczne. Przeglądy instalacji powinny obejmować w szczególności:
  - szczegółowe oględziny w zakresie podanym wyżej,
  - sprawdzenia ciągłości przewodów ochrony przeciwporażeniowej,
  - czynności konserwacyjne i naprawy zapewniające poprawną pracę instalacji,
  - pomiary w zakresie i terminach określonych w instrukcji eksploatacji.
  Różnica pomiędzy oględzinami a przeglądami polega na tym, że:
  - oględziny są to obserwacje i ocena urządzeń oraz instalacji elektrycznych bez przeprowadzania pomiarów i prób, dla wielu urządzeń oględziny są podstawową czynnością w prowadzeniu prawidłowej eksploatacji,
  - przeglądy są to kompleksowe czynności diagnostyczne i konserwacyjne, odtwarzające sprawność eksploatacyjną instalacji pomiary elektryczne.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne Katowice »

  Jestęsmy przedsiębiorstwem EL-TIM zajmującą się w szerokim zakresie pojętymi usługami z dziedzin jakimi są elektryka, energetyka oraz systemy automatyki. Nasze usługi skierowane są zwłaszcza do regionu śląskiego. w naszym asortymencie znajduje się wykonawstwo, kosztorysownictwo i nadzór nad wszelkimi pracami elektroinstalacyjnymi. Zdobyte kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam w profesjonalny sposób dopełniać zlecenia od bardzo dużych przedsiębiorstw ale także od osób prywatnych. Od dłuższego czasu wykonujemy usługi przede wszystkim dla dużych przedsiębiorstw jak w podobny sposób w celu osób prywatnych pragnących postawić albo wyremontować osobisty siedlisko oraz sfinalizować profesjonalnie wykonaną instalację elektryczną.

  Data dodania: 06 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Dąbrowa Górnicza »

  Co to jest geopomiar.info.pl? Geopomiar.info.pl to firma, która specjalizuje się w geodezji inżyniersko - przemysłowej. Geopomiar.info.pl absorbuje się sporządzaniem map do celów projektowych w postaci numerycznej oraz analogowej, pomiarami realizacyjnymi, tyczeniem budynków, budowli, sieci uzbrojenia terenu, powykonawczymi pomiarami inwentaryzacyjnymi budowli, sieci i infrastruktury uzbrojenia technicznego terenu a także pomiarami sytuacyjno – wyjściowymi terenu, jak też opracowywaniem ich wyników. Wśród usług firmy geopomiar.info.pl możemy odszukać również opracowywanie przestrzennych, numerycznych modeli ukształtowania powierzchni terenu, sporządzanie mapy zasadniczej jak również mapy syt.-wys. w postaci numerycznej oraz analogowej, kompleksową geodezyjną obsługę inwestycji, a także pomiary przeprowadzane w celu ustalenia objętości mas ziemnych.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja samochodowa sosnowiec »

  Jesteśmy doświadczonym serwisem samochodowym, który zajmuje się reperacją i wymianą szyb w samochodach. Mamy niezwykle duże doświadczenie w branży samochodowej, zajmujemy się wymianą naruszonych szyb, likwidujemy odpryski, wstawiamy nowe szyby do każdego auta. Dysponujemy niesłychanie dobrym sprzętem także do serwisowania klimatyzacji w pojazdach. Proponujemy przeglądy instalacji klimatyzacyjnych, odgrzybiamy klimatyzację i frapujemy się wypełnianiem jej. Sprawna klimatyzacja jest niezwykle istotna.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Sosnowiec »

  Jest to strona lecznicy dla zwierząt Milowice. Przychodnia weterynaryjna zajmuje się profilaktyką i leczeniem małych zwierząt towarzyszących oraz zwierząt egzotycznych, w każdej chwili wykonujemy niezbędną diagnostykę, aby jak najlepiej pomóc naszym pacjentom. Na miejscu znajduje się sklep zoologiczny i salon fryzjerski dla psów. Lekarz weterynarz przyjmuje codziennie poza niedzielami i świętami. Szczegółowa mapa dojazdu znajduje się na naszej stronie. Na niej też można się dowiedzieć, gdzie, i w jakich godzinach przyjmuje w Twojej okolicy weterynarz.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żaluzje sosnowiec »

  Ażeby zaciemnić mieszkania, w których jesteśmy warto zastanowić się nad wybraniem odpowiedniego systemu jakim są na przykład żaluzje. Odwiedzając zaluzjesosnowiec.com.pl zwrócimy uwagę na znaczny wybór aktualnych produktów w przeróżnych kolorach i teksturach. Są tam chociażby żaluzje aluminiowe, których forma wykonania jest odmienna od klasycznej i dostępna w dwóch rozmiarach takich lameli. Na stronie zaluzjesosnowiec.com.pl opisany jest odpowiedni proces montowania ich w indywidualnym zakresie, co w pewnym stopniu obniży koszty po dokonanym kupnie bo nie będzie to pochłaniało czasu pracy fachowców z przedsiębiorstwa. Takowa żaluzja zawiera ozdobną a także płaską kasetę, która idealnie komponuje się ze skrzydłem okna.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bramy Sosnowiec »

  Znaczna ilość nabywców zadowolonych aktualnie z kupna bram garażowych zasugerowałoby tego typu towary swoim przyjaciołom. Dlatego też godne polecenia są też towary dostępne na stronie internetowej www bramy-sosnowiec.com.pl, które wykonane są przez grono odpowiednich fachowców w branży. Przechodząc w pobliżu różnych domków możemy wielokrotnie natrafić na elementy znajdujące się w katalogu tego dostawcy. Dostawca stawia konkretnie na jakość, a nie wyłącznie na ilość, zatem towary oferowane na bramy-sosnowiec.com.pl są wysokiej jakości, a także odpowiadają rozmaitym przepisom bezpieczeństwa ich eksploatacji. Poprzez to każdy klient ma długą gwarancję bezproblemowego funkcjonowania danego systemu bramy garażowej.

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rolety mysłowice »

  Nasza firma proponuje Państwu sprzedaż przyrządów, które służą do regulacji oświetlenia dziennego pomieszczeń, urządzeń chroniących oraz urządzeń ochronnych przed promieniowaniem słonecznym. Jesteśmy słynną firmą, funkcjonującą na rynku od 1994 roku. Jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom, nawet tym najbardziej wyszukanym. Stawiamy na dobrą jakość oferowanych przez nas produktów takich jak np.: rolety elektryczne lub rolety zewnętrzne. Współpraca z firmami zagranicznymi daje możliwość na kształtowanie zdobytego już doświadczenia. Zapewniamy szybką i terminową realizację zamówień. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dajemy gwarancję na pełne zadowolenie, fachowość i uczciwość. Zapraszamy na naszą stronę internetową:www.rolety-katowice.com.pl

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Czeladź »

  Kancelaria Prawna Joanny Krzyk zajmuje się udzielaniem profesjonalnych porad prawnych. To idealne rozwiązanie wprost dla osób poszukujących odpowiedniego doradztwa. Zasadami, którymi posługuje się ta kancelaria prawna jest: profesjonalizm, fachowość, uczciwość, uczciwe postępowanie, bezwzględne unikanie konfliktu interesów, konkurencyjne ceny oraz bezwzględne zachowywanie tajemnicy radcowskiej. Zachęcamy do odwiedzenia witryny i zapoznania się bogatą ofertą porad prawnych.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Brukarstwo Katowice »

  Wizerunek naszej posesji jest nader istotny dla tego należałoby w nią ulokować nieco czasu oraz chęci. Doskonałym wyborem jest kostka brukowa, która nie tylko ekstra wygląda ale również jest niesłychanie wytrzymała. Pośród wielu firm na rynku polecamy firmy z Śląska. Firmy posiada doświadczenie w brukarstwie które gwarantuje usługę najwyższej jakości. Zapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z ich pełną ofertą usług brukarskich opublikowaną na naszym portalu oraz z poradami.

  Data dodania: 08 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm Sosnowiec »

  Mobile English powstało z myślą o ludziach, którzy patrzą na skuteczność i wolą indywidualną metodę przyswajania sobie języków obcych. Prężny rozwój naszej firmy jasno pokazuje, że nasza oferta odpowiada potrzebom rynku. Na dzień dzisiejszy szkoła językowa Sosnowiec działa także w kilkudziesięciu innych miastach i ciągle otwiera kolejne filie oraz szuka kompetentnych wykładowców. Bezustannie modyfikowana jest również oferta, która obecnie obejmuje English Kids, Individual, angielski dla firm Sosnowiec oraz rozmaitego rodzaju tłumaczenia. Ponadto Mobile English to już nie tylko angielski Sosnowiec, gdyż firma rozszerzyła oferowane usługi o kilka innych języków obcych.

  Data dodania: 29 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bramy Sosnowiec »

  Każdy z nas powinien mieć należyte bezpieczeństwo prywatnego samochodu w miejscu zamieszkania. Dobrym rozwiązaniem będą bramy rolowane jednego z dystrybutorów, których katalok znajduje się na stronie www bramysosnowiec.com.pl. Wspomniane towary można nabyć w zabudowie skrzyniowej lub też na konsolach ruchomych. Na indywidualne zamówienia ze strony kupujących, dostawca poleca wyposażenie tych bram rolowanych w nowoczesne rozwiązania elektroniczne, którymi są chociażby sterowanie radiowe lub też za pomocą fotokomórki. Na bramysosnowiec.com.pl można dostrzec, że pojawia się także opcja scalenia bramy rolowanej z systemem alarmowym budynku albo pomieszczenia, w którym znajduje się pojazd.

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Markizy Sosnowiec »

  Zapraszamy państwa do zapoznania się strony internetowej markizy-sosnowiec.pl. Wyszukają tam państwo szerokizasób markiz- to jest różnego rodzaju daszków mających za zadanie chronićpaństwa przed promieniami słonecznymi i wysoką temperaturą. Firma internetowa markizy- sosnowiec.pl, która występująca jest na terenie województwa śląskiego ma duży wybór elementów stworzonych z wysokiej jakości materiałów. Ponadto odwiedzając tą portal mogą państwo poznać i skorzystać z pomocy fachowców pracujących w tejże zakładzie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Markizy Sosnowiec »

  Strona markizy.sosnowiec.pl spokrewniona jest z zakładem i sklepem internetowym Sobimex. Dostępne są w niej dla państwa różnego rodzaju markizy, które na pewno będą przydatne latem i nie tylko, podczas słonecznych, gorących dni. Na stronie znajdą państwo duży wybór markiz- w dużych także małych rozmiarach, w jednym kolorze lub we wzorek. Ponadto mogą państwo mieć nadzieję na dobrą jakość danego produktu oraz gwarancję, że gdyby było coś nie tak ciągle mogą państwo odwołać się lub dokonać zmiany. Instytucja otwarta jest na potrzeby odbiorcy. Dlatego właśnie oglądajcie państwo daną stronę.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żaluzje sosnowiec »

  Chwilowo w naszym województwie pojawili się producenci całkiem wyjątkowych systemów zaciemniania mieszkań, a szczególnie niektóre firmy sprzedają sprawdzone systemy żaluzji osobowych. Taką sugestię na uatrakcyjnienie żaluzji dostrzeżemy na stronie www zaluzjesosnowiec.pl. Występujące w tym miejscu lamele mają szerokość prawie 50 milimetrów i świetnie komponują się w przestrzeniach wymagających przesłonięcia światła naturalnego. Oferta zaluzjesosnowiec.pl odpowiednio ukierunkowana jest dla bardziej wymagających kupujących poszukujących niecodziennych rozwiązań odnośnie przesłony okiennej. Portal posiada również liczne fotosy wszystkich dostępnych modeli. Warto to obejrzeć na wyżej wymienionej stronie a także odwiedzić najbliższy zakład produkcyjny.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żaluzje sosnowiec »

  Drodzy Klienci! Jeśli ktoś z was zastanawiał się nad tym jak można poradzić sobie w dość estetyczny oraz wytworny sposób z promieniami słonecznymi na stanowisku pracy to polecam gorąco stronę internetową zaluzje-sosnowiec.pl, na której wyszukacie między innymi rolety tekstylne wolnowiszące, żaluzje aluminiowe, drewniane, pionowe (nazywane vertikalami). Oferta dotyka również mat drewnianych, moskitierów a także markiz. Wszelkie produkty ze strony zaluzje-sosnowiec.pl dostępne są aktualnie w bardzo szerokiej gamie kolorów i niesamowitych wzorów o różnorodnym poziomie zaciemnienia budynku, w którym przebywamy lub wykonujemy własną prace zawodową. Trzeba się pospieszyć gdyż trwająca obniżka cenowa tyczy zeszłorocznych produktów aż do wyczerpania się ich zapasów w składach.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bramy Sosnowiec »

  Szanowni Państwo! Chciałbym zaprezentować Wam dość rozpoznawalną stronę firmy w okolicy, którą okazuje się bramy-sosnowiec.pl. Dzięki nieustannej obecności na różnego rodzaju imprezach, a także pomocy którą to udziela firma potrzebującym jednostkom, możliwe było nawiązanie wielu relacji handlowych i zbudowanie rozpoznawalnej marki w całym kraju a także na rynkach zagranicznych. Zaintrygowanie asortymentem na stronie bramy-sosnowiec.pl jest dość ogromne o czym dowodzi ilość wejść na dane zakładki firmy. To wszystko umacnia dystrybutora w świadomości, że kierunek, który wybrał jest właściwy. Elementy wykonane są z bezpiecznych technologii sprzyjających otoczeniu. Jakikolwiek wymagający nabywca znajdzie na wspomnianej stronie coś dla siebie.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żaluzje sosnowiec »

  Zaledwie nieliczni producenci systemów zaciemniających pomieszczenia oferują swoim odbiorcom typowe rozwiązanie w niecodziennej formie. Na stronie internetowej zaluzje-sosnowiec.com.pl mamy możliwość się o tym przekonać o dostępnych żaluzjach z perforowanymi lamelami, co sprawia, że bardziej skutecznie załamują zaglądające do pomieszczeń promienie słoneczne, a tym samym nie powodują dużego zasłonięcia jego wnętrza. Zdania nabywców zamieszczone na zaluzje-sosnowiec.com.pl są bardzo pozytywne a także dotyczą zwłaszcza rekomendacji ich nabycia do biur czy pomieszczeń administracyjnych, w których idealnie się sprawdzają. Dodatkowa gwarancja udzielona na kupione produkty stanowi o bezpiecznym ich używaniu bez żadnych lęków.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • zaluzje sosnowiec »

  Prowadzisz firmę? A może chcesz korzystać z możności zagwarantowania sobie bezpieczeństwa we swym domu? Chcemy z całego serca zaprosić Cię do nas. Naszą propozycję masz możliwość bez jakichkolwiek problemów odnaleźć na naszej witrynie www i z niej skorzystać, dzięki możliwości jaką Ci dajemy. Niezależnie od tego czy będziesz pragnął kupić rolety sosnowiec albo zaluzje sosnowiec, u nas zawsze znajdziesz najdoskonalszej klasy interesujące Cię rzeczy. Nie musisz się już nad niczym zastanawiać. Z wielką ochotą spełnimy wsztyskie Twoje wymagania tyczące utworzenia znakomitej jakości rzeczy. Zachęcamy!

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »