Strony związane z hasłem 'śląskie':

 • posadzki żywiczne »

  W halach produkcyjnych chociażby posadzki powinny być porządnej jakości, gdyż masywne maszyny własnym naporem bardzo prosto mogą pokruszyć normalną wylewkę betonową czy też uszkodzić posadzkę z kafli. Posadzki przemysłowe tworzone z lepszej mieszanki cementowej zapewniają zwiększoną trwałość posadzki, ponieważ utwardza się je w inny sposób. Ponadto posadzki przemysłowe nie pylą się i nie kruszą, przez co są w stanie być stosowane przez długi czas. W biurach coraz częściej kładzie się posadzki żywiczne, które są anty poślizgowe i odporne na zalanie wodą czy nawet preparatami chemicznymi, więc mogą być używane także w przyzakładowych laboratoriach.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • MONTAŻ NAPRAWA PIECÓW »

  VASCOAL S.A. - montaż, naprawa oraz serwis pieców węglowych i instalacji Centralnego Ogrzewania na terenie całego województwa śląskiego (m.in. Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Tychy, Mikołów, Ruda Śląska, Gliwice, Zabrze, Bytom, Chorzów, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Myszków, Poraj, Częstochowa, Bielsko-Biała, Żory, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Rybnik, Racibórz) oraz w innych rejonach Polski. Kontakt: 501 516 007.

  Data dodania: 09 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • pomiary elektryczne »

  Witamy, wykonujemy w sposób profesjonalny standardowe i zaawansowane pomiary elektryczne, które potwierdzamy dokumentacją sporządzoną w oparciu o dedykowane oprogramowanie - pomiary elektryczne. Pomiary wykonujemy przy pomocy szerokiej gamy mierników i urządzeń pomiarowych posiadających zawsze aktualne certyfikaty. Wykonujemy następujące pomiary elektryczne instalacji i urządzeń elektrycznych: pomiary rezystancji izolacji, pomiary skuteczności ochrony przeciwporażeniowej, pomiary rezystancji uziemień, pomiary natężenia oświetlenia, badania wyłączników różnicowo-prądowych, okresowe przeglądy instalacji elektrycznych w budynkach - pomiary elektryczne. Przeglądy instalacji powinny obejmować w szczególności:
  - szczegółowe oględziny w zakresie podanym wyżej,
  - sprawdzenia ciągłości przewodów ochrony przeciwporażeniowej,
  - czynności konserwacyjne i naprawy zapewniające poprawną pracę instalacji,
  - pomiary w zakresie i terminach określonych w instrukcji eksploatacji.
  Różnica pomiędzy oględzinami a przeglądami polega na tym, że:
  - oględziny są to obserwacje i ocena urządzeń oraz instalacji elektrycznych bez przeprowadzania pomiarów i prób, dla wielu urządzeń oględziny są podstawową czynnością w prowadzeniu prawidłowej eksploatacji,
  - przeglądy są to kompleksowe czynności diagnostyczne i konserwacyjne, odtwarzające sprawność eksploatacyjną instalacji pomiary elektryczne.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • posadzki przemysłowe »

  Posadzki do pomieszczeń takich jak kuchnia czy garaż mogą być ponad wszystko problematyczne, ponieważ te pierwsze muszą być anty bakteryjne i hermetyczne, a te drugie musza wytrzymywać pokaźny nacisk. Posadzki żywiczne to jedno z idealnych sugestii dla domu, ponieważ posadzki takie są nie tylko wytrzymałe na podtopienie wodą, ale też na zarysowania czy preparaty chemiczne do czyszczenia podłóg. Wiele ludzi akceptuje również posadzki żywiczne, gdyż są anty poślizgowe. Do garażu coraz częściej stosuje się posadzki przemysłowe, bowiem taka betonowa wylewka bez kłopotu zniesie długie lata również, jeśli w garażu pozostawiamy wielo tonowe pojazd.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Tychy »

  Sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa to funkcjonalna oraz rzetelna księgowość. Zapraszamy do współpracy wszystkie podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne np rozliczające PIT roczny do współpracy. Wykorzystaj szansę oraz postaw na fachowość. Polecamy usługi księgowe począwszy od prowadzenia spółek z o.o., skończywszy na rozliczanie pitu rocznego osobom fizycznym. Jesteśmy elastyczni oraz potrafimy dostosować się oraz realizować pragnienia klientów. Zapraszamy do naszego biura rachunkowego.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rolety mysłowice »

  Nasza firma proponuje Państwu sprzedaż przyrządów, które służą do regulacji oświetlenia dziennego pomieszczeń, urządzeń chroniących oraz urządzeń ochronnych przed promieniowaniem słonecznym. Jesteśmy słynną firmą, funkcjonującą na rynku od 1994 roku. Jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom, nawet tym najbardziej wyszukanym. Stawiamy na dobrą jakość oferowanych przez nas produktów takich jak np.: rolety elektryczne lub rolety zewnętrzne. Współpraca z firmami zagranicznymi daje możliwość na kształtowanie zdobytego już doświadczenia. Zapewniamy szybką i terminową realizację zamówień. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dajemy gwarancję na pełne zadowolenie, fachowość i uczciwość. Zapraszamy na naszą stronę internetową:www.rolety-katowice.com.pl

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • producent okien śląsk »

  Dobór odpowiedniego okna do swojego domu stanowi nie lada problem. Okna Śląsk to witryna na, której odnajdziecie Państwo informacje o firmach które za sprawą swojej profesjonalizacji pomogą rozproszyć wszelkie wątpliwości, również odnaleźć materiały odpowiednie do wymagań klienta. Jeżeli mieszkasz na terenie Śląska i szukasz gwarancji oraz najlepszej jakości okien także drzwi balkonowych znalazłeś odpowiednie miejsce. Z nami dokonasz odpowiedniego wyboru.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żaluzje Katowice »

  Przedsiębiorstwo Sobimex posiada szerokie obeznanie na rynku sprzedaży żaluzji. Swoją działalność prowadzimy przede wszystkim na rynku lokalnym. Zajmujemy się sprzedażą żaluzji w Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu a także na Śląsku.Szczególnie polecamy żaluzje drewniane śląskie. Nasze żaluzje charakteryzują się wysoką jakością oraz trwałością. Naszym klientom gwarantujemy szybką oraz terminową realizację zamówień. W naszym katalogu znajdą Państwo żaluzje drewniane, aluminiowe do okien i pionowe.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • agencja modelek Katowice »

  Racjonalnie rzecz ujmując jedynym sposobem szybkiego i taniego rozreklamowania Twojego produktu są nasze hostessy, które są dyspozycyjne poprzez stale czekając na Twoje zamówienie. W portfolio zobaczysz jak dziewczyny wyglądają i przekonasz się, że warto postawić na solidną markę. Wyznajemy intuicyjne zasady współpracy i przenigdy się nie zawiedziesz pracując z nami. Gwarantujemy dostarczenie wyłącznie najlepszych dziewczyn w indywidualnej klasie. My wiemy jak sprzedać to co oferujesz i dbamy, by jakość naszych usług poprawiała się z każdym dniem. Nie stoimy w miejscu. Non stop się rozwijamy. Sprawdź jakie profity osiągniesz działać w naszym zespole. Zapraszamy.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • pozycjonowanie Śląskie »

  Nawet osoby, które zwykle preferują w pełni indywidualny sposób podróżowania naprawdę powinny bliżej przyjrzeć się takim wycieczkom objazdowym i chociaż raz w życiu samodzielnie przekonać się, jak wiele ciekawych rzeczy mają one do zaoferowania. Z pewnością nikt nie będzie żałował takiej wyprawy, gdyż właściwie w każdym przypadku można z niej wynieść naprawdę wiele miłych wspomnień. Rzeczywiście, pewne państwa obfitują w takie rzeczy w tak dużym stopniu, że bardzo często kilkudniowy pobyt jest zupełnie niewystarczający do tego, aby móc w pełni to wszystko zobaczyć. Świetną propozycją dla takich osób mogą być zwłaszcza wycieczki objazdowe, które możemy znaleźć obecnie w ofercie praktycznie każdego biura podróży, co już samo w sobie doskonałym dowodem na to, że są one niezwykle popularne, zatem siłą rzeczy musi być w nich coś, dzięki czemu możemy z nich być w pełni zadowoleni.Wycieczki objazdowe odbywają się w większości przypadków według jednej, prostej zasady – to biuro podróży układa dla nas cały plan naszej wyprawy, a my tylko „zaliczamy” kolejne jej punkty. Pomimo tego, co może o tym sądzić wielu ludzi, jest to niezwykle interesujące i komfortowe, zwłaszcza, że wśród kompetencji takiego biura podróży znajduje się również zapewnienie nam odpowiedniego transportu.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace ogrodowe katowice »

  Oferujemy usługi z zakresu projektowania, aranżacji, wykonania tudzież pielęgnacji ogrodów przydomowych, terenów zielonych w pobliżu firmach tudzież również zagospodarowania przestrzeni publicznej. Z racji współpracy z renomowanymi gospodarstwami szkółkarskimi, dysponujemy bogatą ofertą sadzonek kwiatów, krzewów, drzewek ozdobnych tudzież iglaków.Wykonujemy również proste usługi z zakresu utrzymania zieleni, jak: koszenie trawników, strzyżenie żywopłotów, przycinanie krzewów tudzież drzew. Zakładamy trawniki, klomby, skalniaki. Możemy również wywiązać się inne elementy architektury ogrodowej, jak: pergole, chodniki tudzież "wyspy" z kostki brukowej (betonowej tudzież granitowej), tarasy, oczka wodne, fontanny itp.Projektujemy tudzież instalujemy systemy nawadnianiaStaramy się, tak aby każdy, stworzony za pośrednictwem nas zieleniec, był oryginalny, zaadaptowany do Państwa oczekiwań. Chcemy, tak aby zaprojektowane za pośrednictwem nas miejsca mogły Was sycić swym pięknem za pośrednictwem niemało lat. Stawiamy na znajomość rzeczy, uczciwość tudzież solidność.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • przedszkole w siemianowicach śląskich »

  Na czas jak przebywamy w pracy nasze pociechy wymagają dobrej opieki. Nasza placówka jest w stanie zapewnić wprawną opiekę pedagogiczną wraz z opieką medyczną. Dla dzieci znajdujących się w naszym przedszkolu urządzamy zajęcia dydaktyczne na których uczą się nader wielu rzeczy. Rzecz jasna znajduje się czas na ćwiczenia gimnastyczne. Zapewniamy wyżywienie które jest przygotowywane w restauracji Alicja sąsiadującej z przedszkolem. Zajęcia przewodzi profesjonalna i miła kadra pedagogiczna.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowa agroturystyka - woj. śląskie »

  Serdecznie zapraszamy Państwa do renomowanego kompleksu Silvan Spa. Posiadamy specjalne oferty dla kobiet, mężczyzn oraz dla nowożeńców. Teren, w którego obrębie działa nasza agroturystyka, to województwo śląskie. Silvan Spa umożliwia również wynajęcie roweru czy skorzystanie z sauny.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »