Strony związane z hasłem 'sala bankietowa':

 • Atrakcyjny hotel Lublin »

  Prezentowany obiekt noclegowy to propozycja dla osób ceniących styl i komfort. Hotel Lublin to pewność udanego wypoczynku w komfortowych warunkach. Na terenie naszego obiektu mieści się ekskluzywna oraz przyjemna restauracja. Jesteśmy pewni, że nasze usługi usatysfakcjonują najbardziej wymagających klientów.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • weselne sale »

  Chcesz zorganizować imprezę rodzinną? Nie trać czasu na poszukiwania, zajrzyj na BalŻycia.pl. U nas znajdziesz idealny lokal weselny. Zorganizuj przyjęcie, które będziecie wspominać latami. Komunia, chrzest, wesele - teraz wszystko zorganizujesz bez straty swojego czasu. Sala bankietowa, czeka na Ciebie dlatego też odwiedź BalŻycia.pl i wybierz to czego szukasz. Ogólnopolski katalog sal weselnych zapewnia wszystkie informacje o salach i restauracjach, dostępnych w Polsce. Wejdź na BalŻycia.pl i odnajdź wyśnione miejsce na wesele i ślub.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sale weselne Warszawa »

  Na prezentowanej stronie umieszczono ofertę Gościńca Oycowizna. Sale weselne w mieście Warszawa gwarantują atrakcyjne możliwości i udaną zabawę. Obiekt posiada dużą salę, gdzie organizowane są imprezy. Dostosujemy się do pory, stylu imprezy i każdej lokalizacji, także poza naszą salą. Gościniec Oycowizna to elegancka restauracja i hotel stylizowane na wiejską chatę. Na terenie restauracji znajduje się także hotel, ogród, mini ZOO dla dzieci. Oferujemy również catering oraz komfortowe, gustownie umeblowane pokoje gościnne.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »