Strony związane z hasłem 'rozwój osobisty':

 • Kobieta Sukcesu - Kobieta taka jak Ty »

  Portal kobieta sukcesu tworzona była dla każdej pani bez wyjątku, bez względu na to, czy zajmuje się realizacją zawodową, domem czy wychowywaniem dzieci. Sukces można osiągnąć na wielu płaszczyznach życiowych. Podstawą jest aby być usatysfakcjonowaną i czerpać radość z wykonywanych czynności. Na internetowej Kobiecie Sukcesu można skorzystać z wielu przydatnych informacji na temat: najnowszych trendów mody, medycyny, piękna, wychowywania i opieki nad dzieckiem, wystroju wnętrz i urządzaniu domu. Znajdziesz tu masę porad na temat odnośnie zdobycia sukcesu zawodowego, samorealizacji, wypracowaniu w sobie wiary w siebie i asertywności. Poruszamy tu tematy warte podkreślenia, mówimy o przyjaźni, sensie życia, szczęściu. Kobieta Sukcesu to portal dla kobiety takiej jak Ty.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Trener rozwoju osobistego »

  Blog, jaki znajduje się na stronie: centrum-rozwoju.pl posiada duży zbiór artykułów odnośnie samodoskonalenia. Odkryjesz w tym miejscu porządne wpisy o motywacji, inteligencji finansowej itp. Mało tego, można bezpłatnie uzyskać dostęp do wideo, z jakiego nauczysz się błyskawicznie i efektywnie języka angielskiego. Zadbaj o własny rozwój osobisty, a zaczniesz osiągać sukcesy na drodze finansowej. Dzięki temu zaczniesz zarabiać duże pieniądze! A chyba wszyscy o tym śnią ? Pamiętaj o zajrzeniu na bloga centrum-rozwoju.pl .

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wybór uczelni »

  Wybrałeś już szkołę średnią? Zastanawiasz się jakie przedmioty wybrać do zdawania na maturze? Serwis jakie wybrać studia pomoże Ci w dokonaniu odpowiedniego wyboru uczelni. Witryna stworzona z myślą o młodzieży chcącej zaplanować swoją przyszłość, jednak do końca niewiedzącej czym chce się zajmować w przyszłości. Planowanie kariery stwarza duże możliwości poznania zawodów przyszłości, a także wybrania jednego z nich jako głównego źródła przyszłych przychodów pieniężnych z podjętej pracy.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Introtyp - MBTI - Poznaj swój typ osobowości - Kraków »

  Introtyp - MBTI - Poznaj swój typ osobowości. Czyli jak być skutecznym. Certyfikowany trener MBTI. Testy psychologiczne. wskaźnik mbti, rozwój osobisty. samoocena. Iwona Kosiec, Kraków, sesje indywidualne oraz grupowe. Zrozumienie człowieka jest dla mnie kluczem do sukcesu jednostki, zespołu jak i całej organizacji. Kwestionariusz MBTI - (Myers-Briggs Type Indicator) jest obecnie najlepiej przebadanym i najpowszechniej stosowanym narzędziem psychometrycznym na świecie.

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Komunikacja interpersonalna »

  Rozwój osobisty jest możliwy do osiągnięcia samemu z ogromną wytrwałością. Z pomocą przychodzi trener biznesu, który potrafi precyzyjnie doradzić jak zrobić, aby ulepszyć proces wyznaczania celów. Wiedza trenera biznesu jest nieocenioną pomocą, gdy chodzi o komunikację z innymi ludźmi. Czas spędzony na treningu pod okiem specjalisty, uzyska swoje dobre konsekwencje w przyszłym czasie. Przekazane informacje przykładowo z motywowania innych poprawi komfort życia. Life coaching wprawia we właściwe myślenie i pozwala wpływać na zdarzenia.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Motywacja blog - jak skutecznie działać? »

  Jeżeli właśnie dopadło Cię zmęczenie i nic Ci się nie chce - dobrze trafiłeś. Chwilowe wahania nastroju, niewystarczająca motywacja to coś co dotyczy każdego. Czasem gorsza pogoda czy niemiła uwaga z czyjejś strony potrafi nam zepsuć cały dzień. Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie jak motywować się skutecznie do działania i przeczytać niektóre publikacje na blogu. Z pewnością zmotywujesz się do działania.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi warszawa »

  Nasza marka ma obręb międzynarodowy, posiada własną grupę nauczycieli, pomagamy ludziom osiągać osobiste cele, tj rozwój własny, firmom zwiększać użyteczność, a ponadto zyski.Nasza marka wyposażona jest w duże urządzenie na świecie w zakresie kontrolowania zasobami ludzkimi, nowoczesnej psychologii sprzedaży, marketingu, a ponadto reklamy.Przekazujemy edukację i osobiste kwalifikacji uczciwie, a ponadto w metodę uczciwy,jesteśmy w stanie wyłowić z człowieka wszystko co potrzebne by trafić na sam szczyt.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój osobisty »

  Chcesz nauczyć się mówić nie? Chcesz kontrolować własne emocje wyraźnie przedstawiać swoje zdanie na różne tematy? Chcesz unikać manipulacji i opierać się w decyzjach na własnych przemyśleniach? Koniecznie odwiedź moją stronę internetową! Znajdziesz tutaj wiele inforamcji na temat rozwoju osobitego i asertywności. Nie zwlekaj ani chwili dłużej, skorzystaj z usług profesjonalnego trenera asertywności i rozwoju osobistego! Nazywam się Marek Lendor i jestem do Twojej dyspozycji!

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Motywowanie pracowników »

  Czuć się zmotywowanym to odczuwać wzmożoną chęć do pracy i działać tak, by utworzyć ją możliwie jak najlepiej i jak najszybciej. I chyba każdy miał okazję poczuć się bardzo zmotywowanym do utworzenia jakiegoś zadania. Jednak taka motywacja nie w każdym momencie jest trwała, bowiem różnorakie niepowodzenia sprawiają, że znacznie nam ona spada. Jednak istnieją metody, by ją przywrócić i warto je wykorzystać. I dlatego jeżeli już kogoś one interesują to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tej strony www.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój osobisty Łódź »

  Zasadniczym zadaniem znajdującego się w Łodzi Instytutu Charyzmatycznego „Światłość” jest pomoc w powrocie do zdrowia osób chcących pokonać depresję oraz różnego rodzaju uzależnienia. Doświadczony kierownik duchowy z Akademii Duchowości prowadzi szkolenia rozwoju wewnętrznego, odbywające się w grupach co najwyżej 10-osobowych. Kadra specjalistów, którzy posiadają kwalifikacje z rozmaitych dziedzin wiedzy, proponuje na przykład: leczenie oddechem czy tańcem oraz relaksację indywidualną. Polecamy ponadto przyjemny masaż limfatyczny.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Łódź - Gabinet psychoterapeutyczny »

  Dzień dobry!

  Nazywam się Magdalena Gruda-Kiełbik. Ukończyłam Uniwersytet Łódzki, od 2009 r pracuję jako psychoterapeutka w nurcie terapii Gestalt.

  Umiejętności psychoterapeutyczne i trenerskie doskonalę w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, który jest członkiem międzynarodowych organizacji EAGT (European Association for Gestalt Therapy) i FORGE (International Federation of Gestalt Training Organizations).
  Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

  Swoją dzialalność prowadzę pod stałą superwizją (nadzorem) dyplomowanych terapeutów Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie.

  Podstawowym zadaniem terapeuty Gestalt jest towarzyszenie klientowi w jego poszukiwaniu sensu aktualnego doświadczenia, w rozwoju i dokonywaniu zmiany, z dużym naciskiem na pełne poszanowanie odrębności, niezależności i wrażliwości klienta.
  Zapraszam osoby:

  • zmagające się ze stresem, lękiem, zmianami nastroju, bezsennością
  • przeżywające poczucie braku sensu życia
  • zmagające się z niską samooceną
  • przeżywające problemy w związkach, w rodzinie
  • przeżywające problemy na polu zawodowym
  • zmagające się z wypaleniem zawodowym
  • przejawiające problemy z kontrolą emocji
  • cierpiące z powodu symptomów chorobowych
  • zainteresowane własnym rozwojem

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »