Strony związane z hasłem 'rekuperacja':

 • Markowy rekuperator »

  W serwisie zamieszczono ofertę firmy Venmar, działającej w branży wentylacyjnej. Oferta firmy obejmuje w dodatku produkty związane z filtrowentylacją. Szczególne miejsce w ofercie zajmuje rekuperator - nowatorska centrala wentylacyjna. Dzięki sprzętom z oferty możliwa jest wentylacja domu, jak i np. biura. Oprócz tego w ofercie firmy znajdziemy między innymi anemostaty.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompa ciepła »

  Pompy ciepła potrafią odzyskać do 75% energii słonecznej skupionej w gruncie, powietrzu lub wodzie. Takie pompy gwarantują przeobrażenie uzyskanego ciepła w ciepło użytkowe, tzn. że posiadacz takiej pompy będzie mógł skorzystać z energii słonecznej by przygotować ciepłą wodę lub wykorzystać taką energię do celów grzewczych. To urządzenie pozwala nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także zapewnia ochronę komfortu klimatycznego posiadaczy! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat odwiedź na naszą stronęorazzobacz, jak bardzo te urządzenia są przydatne oraz niesamowite!

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Warszawa »

  Cool System jest firmą montażową, która ma swoją siedzibę w Ostrowie Wielkopolskim. Biuro oferuje kompleksowe zlecenia z zakresu instalacji układów wentylacyjnych. Zakład posiada wieloletnie doświadczenie w montażu instalacji systemów chłodzących. Klimatyzacja Warszawa to pewność profesjonalizmu oraz najlepszej jakości. Oferta adresowana jest do osób prywatnych, firm oraz właścicieli obiektów publicznych. Szczegółowe informacje o ofercie można uzyskać na witrynie internetowej.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja mechaniczna Kraków »

  Kolektor słoneczny stworzony jest do podmiany energii słonecznego na ciepło. Przedstawione solary używane są najczęściej do podgrzewania wody użytkowej, wspierania ogrzewania jak również ochłodzenia pomieszczeń. Kolektory oraz pozostałe źródła odnawialnej energii jak np: pompy ciepła sprzedaje znana firma "Inowa" która mieści się w Krakowie. Sprawdź wizytówkę www by poznać całą ofertę.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »