Strony związane z hasłem 'rehabilitacja':

 • Masaż we Wrocławiu »

  Nie tylko jednostki dźwigające ciężkie przedmioty są wystawione na silne bóle pleców. Na pozór prosta profesja biurowa powiązana z ciągłym przebywaniem w wymuszonej postawie również nader silnie obciąża naszą najważniejszą grupę kości. Należałoby więc zatroszczyć się o swoje kręgi nie tylko jeżeli doświadczyliśmy kontuzji kręgosłupa. Jako wykwalifikowany fizjoterapeuta jaki oferuje rehabilitację pooperacyjną napotykam się z pełnym przedziałem schorzeń związanych z kręgosłupem. Moje odpowiednie wykształcenie poparte osiągniętymi certyfikatami a także latami stażu powodują że masaż leczniczy Wrocław w moim przeprowadzeniu podnosi chorych na nogi. Wśród moich pacjentów jednak coraz częściej przytrafiają się właściciele firm i biznesmeni nie posiadający tego typu kłopotów, będący jednak obarczonymi sporym stresem. Właśnie takim osobom oferuję masaże relaksacyjne które zdejmują skutki naprężeń mięśni grzbietu i karku spowodowane prowadzeniem przedsiębiorstwa w Polsce.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rezonans magnetyczny »

  Jeśli nie wiecie Państwo gdzie dokonać badanie gastroskopowe w Rzeszowie, polecamy usługi Centrum Medycznego MEDICOR. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi diagnostycznemu nasi pacjenci mogą wykonywać u nas również zalecane przez lekarza badania z zakresu: badań ultrasonograficznych, badań radiologicznych, a także rezonansu magnetycznego. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również biznesowych. Znajdziesz tu wyspecjalizowaną obsługę medyczną na Podkarpaciu, posiadającą obszerną wiedzę i doświadczenie.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • kurs masażu »

  Centrum Fizjoedukacji Animusz działa pod nadzorem pedagogicznym Kuratorium Oświaty. Posiada placówki, w Warszawie i Gdyni, wpisane do ewidencji Biura Edukacji. C.F. Animusz to bogata, poparta doświadczeniem, oferta kursów masażu. W swoich placówkach w Warszawie oraz Gdyni wykwalifikowany personel prowadzi szkolenia dla fizjoterapeutów oraz masażystów. Uczestnicy po ukończeniu kursów otrzymują zaświadczenia MEN oraz dyplomy placówki w językach polskim i angielskim. Terapeuci wyszkoleni w C.F. Animusz są cenieni za swój profesjonalizm i skuteczność zarówno w Polsce jak i za granicą.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niepełnosprawne »

  Medyczni dla Dzieci to zespół ludzi, która zajmuje się sprzedażą importowanego sprzętu medycznego. Lista oferowanych produktów znajduje się na stronie internetowe medycznydladzieci.pl lub kontaktując się z nami telefonicznie lub osobiście. Ogólnie posiadamy następujące produkty medyczne: prozdrowotne, pielęgnacyjne oraz rehabilitacyjne. Firma BG BHU jest importerem sprzętu medycznego zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Niepełnosprawne i chore małe pociechy to w dzisiejszym czasie nierozłączny obrazek towarzyszący życiu, my współpracując z wieloma fundacjami staramy się pomagać takim osobom w zaopatrzeniu w konieczny do normalnego funkcjonowania sprzęt na przykład w inhalator lub inny produkt, który może pomóc nieszczęśliwemu dziecku.

  Firma BG BHU Biuro:
  50-516 Wrocław
  ul. Bardzka 30
  tel. 71 3360522
  biuro@babysense.pl
  REGON 930406570
  NIP 8991051792

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • rehabilitacja kraków »

  Ośrodek działa od 2005 roku i oferuje pełen zakres usług rehabilitacyjnych. Wszystkie zabiegi i ćwiczenia wykonywane są przez zespół wykwalifikowanych fizjoterapeutów, według aktualnych standardów, uwzględniających bieżące postępy i nowe dokonania w medycynie ortopedycznej i neurologicznej. Mając na uwadze systematyczny rozwój medycyny rehabilitanci nieustannie biorą udział w kursach doskonalących, dzięki czemu nasz ośrodek podnosi jakość świadczonych usług. Oferta skierowana jest do Pacjentów w każdym wieku, zarówno aktywnych fizycznie, jak i tych, którzy ze sportem mają znikomy kontakt.

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bóle stóp leczenie »

  Nadzwyczaj duża liczba osób w rozmaitym wieku cierpi z różnych powodów na bóle w przeróżnych partiach ciała. Jest to bardzo kłopotliwe zazwyczaj, bo wszelkiej jednej operacji jaką robimy towarzyszy ból. Gdy ból się nasila w końcu nie jesteśmy w stanie funkcjonować. Wypada podjąć w takim razie przedsięwzięcie i zgłosić się do naszego centrum rehabilitacyjnego które wciąż odnajduje rozwiązanie na każde dolegliwości. Nie ważne czy jest to ból kręgosłupa czy stawów albo rwa kulszowa, uzdrowimy obolałego.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Kraków »

  Terapia to ważny faktor po nabawieniu się problemów ze zdrowiem. Dobrze kierowana terapia pozwala liczyć na to, że nastąpi rychły powrót do zdrowia. Oferujemy różnorakie rodzaje zabiegów: terapie dla dorosłych, które pomagają walczyć z dolegliwościami szyi. W jednostce zatrudniamy lekarzy z wieloletnim doświadczeniem. Dodatkowo na stronie przedstawiamy ważne wskazówki z zakresu rehabilitacji.Zamieszczamy równiż pliki video z propozycjami codziennych ćwiczeń. Czekamy na Ciebie.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • powiększanie ust radom »

  Chcesz temu przeciwdziałać? Zapraszamy Państwa do placówek medycznych gdzie w sposób profesjonalny, w miłej atomosferze mogą Państwo wybrać kuracje z dziedziny medycyny estetycznej oraz laseroterapii dostosowany do Państwa wymogów oraz potrzeb. Coraz więcej osób jest zainteresowanych medycyną estetyczną, a także możliwościami jakie oferuje bezoperacyjne polepszenie fizyczności. Na naszych witrynach pragniemy podzielić się z Państwem rzetelnymi nowinkami na temat najnowszych zabiegach medycyny estetycznej. Oferujemy wykonywanych kuracji. Używamy najnowocześniejszych ale wypróbowanych technologii.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt rehabilitacyjny »

  Problemy ze stawami, takie jak bolesność, skurcze i trudności z chodzeniem pojawiają się coraz częściej u mężczyzn po sześćdziesiątym roku życia. Dbałość o stan swojego kręgosłupa jest niezbędne, jeżeli już osiągnie się określony wiek. Na stronie sklep.twojkregoslup.pl można odszukać niezwykle bogatą ofertę maszyn do leczenia oraz urządzeń, dzięki którym trudności z kręgosłupem i ze stawami ustaną raz na zawsze. Dla każdej osoby, która wiele godzin spędza na siedząco pomocne może okazać się taki sprzęt, jak klękosiad, dzięki któremu możliwe jest wykonywanie pracy w pozycji siedzącej przez znaczny czas. Doskonałym pomysłem dla mężczyzn z problemami stawów jest także stabilizator, który doskonale nadaje się do łagodzenia bólu powstałego na skutek schorzeń stawów. Analogiczne funkcje ma do spełnienia aplikator, który pozwala m.in. zwalczać bolesność kręgosłupa.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Masaże Warszawa »

  Jeżeli poszukujesz wiarygodnego masażysty czy też rehabilitanta, to Kinesis jest punktem dla Ciebie! Każdego zainteresowanego zapraszam do zaznajomienia się z naszymi propozycjami masaży, nie tylko rozluźniających, ale również leczniczych oraz rehabilitacyjnych. Nasi wyspecjalizowani pracownicy gwarantują Państwu kompletne zadowolenie z usług naszej firmy. Jeżeli do tej pory nie jesteś całkowicie pewien - zapraszamy do na nasze masaże - ręczymy, że po pierwszym razie będą Państwo absolutnie pewni.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Medycyna pracy Poznań »

  Realizujemy usługi w zakresie - medycyna pracy i rehabilitacja. Rehabilitacja Poznań Mamy wielopłaszczyznowy wybór operacji rehabilitacyjnych. Przychodnia Poznań, medycyna pracy Poznań, rehabilitacja Poznań. Władamy postępowo umeblowanymi pokojami rehabilitacyjnymi oraz centrum laboratoryjnym. Przychodnia znajduje się w metropolii Poznań z dogodnym dojściem do centrum Poznania. Budynek jest absolutnie dostosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wykonywanie rehabilitacji artroskopią. »

  Świetny ośrodek prowadzący rehabilitację dla mieszkańców Warszawy i miejscowości z nią sąsiadujących. W Rehabilitacja wola można liczyć chociażby na znakomite usługi obejmujące m.in. masaż, fizykoterapię i terapię manualną. Najistotniejsze jest to, że Rehabilitacja bielany zapewnia nam między innymi możliwości skorzystania z innowacyjnych zabiegów, takich jak prądy interferencyjne, jonoforezy, laseroterapia czy też prądy tens. Możemy między innymi skorzystać z zabiegu jakim jest Rehabilitacja artroskopia. Oprócz tego Rehabilitacja żoliborz zapewnia nam chociażby kameralną atmosferę, zero kolejek, czy możliwość skorzystania z prysznica i szatnię. Można tu również zrobić wiele popularnych zabiegów, takich jak na przykład zwyczajny masaż kręgosłupa warszawa. Stałym klientom Rehabilitacja bemowo udostępnia także liczne promocje cenowe.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Kraków »

  Na poniższej stronie wynajdziesz ofertę profesjonalnego gabinetu ortopedycznego. Jest to gabinet, który działa na terenie Krakowa już od 14 lat. Jest to tym samym niezmiernie profesjonalna firma, jaka angażuje rzeczywistych specjalistów w tej dziedzinie. Rzeczona oferta jest mierzona do wszystkich osób, które potrzebują wytrawnej rehabilitacji, tak aby mogły bez problemu wrócić do zdrowia po rozlicznego typu urazach czy także chorobach. Jest to niezmiernie ważne dla wielu pacjentów, a pomoc oferowana przez nasz gabinet jest jedną z w największym stopniu poważanych i zarazem potrzebnych, by po poważnym problemie móc wrócić w dosyć krótkim czasie do pełne biegłości. Na stronie znajduje się dokładna oferta gabinetu oraz wszelkie dane, które każdy z przyszłych pacjentów może uznać za konieczne i pomocne. o ile szukasz dobrego ortopedy to lepiej nie mogłeś trafić. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • REHABILITACJA MASAŻ KRAKÓW »

  Firma Madi świadczy szeroki wachlarz usług rehabilitacyjnych dla każdego. Masaż, udostępniany przez Kraków, można zamówić i sprezentować komuś potrzebującemu. W ofercie zabiegów znajdziemy leczenie bóli krzyża, pleców, reumatycznych i dyskopatii. Specjalnie wyszkoleni terapeuci zajmą się także rehabilitacją niepełnosprawnych.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • opieka nad starszymi warszawa »

  W House Domowa Opieka wychodzimy na przeciw potrzeb osób starszych wymagających częściowej, bądź stałej opieki. Nasz wysoce wykwalifikowany personel przygotowany jest do pracy z osobami starszymi, przewlekle chorymi, wymagającymi stałej opieki rehabilitacyjnej, pielęgniarskiej oraz lekarskiej. Udzielamy wsparcia przy projektowaniu zmian w domu w celu zapewnienia komfortu osobom starszym i chorym. Świadczymy również szereg usług codziennej potrzeby, takich jak m.in. dostawa posiłków według zaleceń lekarskich, całodobowe monitorowanie EKG w domu podopiecznego, porady psychologiczne. Pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej. W razie wątpliwości nasz konsultant jest gotów odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Rewa »

  Pensjonat Krystyna oferuje eleganckie noclegi w miejscowości Rewa. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy komfortowo zaaranżowane pokoje. Mieścimy się w niedalekim sąsiedztwie plaży. Stwarzamy znakomite warunki zarówno do wypoczynku, pracy, jak i rehabilitacji. Oferujemy fachową obsługę i nad wyraz korzystne ceny. Podajemy pyszne dania, w tym dietetyczne. Zapewniamy kaszubską gościnność, miłą atmosferę, mnóstwo atrakcji i udany wypoczynek. Urozmaiceniem oferty naszego pensjonatu jest otaczająca go przyroda.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt do rehabilitacji »

  Wiele firm medycznych zajmuje się rozprowadzaniem sprzętu rehabilitacyjnego. Zaopatrują przychodnie, kliniki, centra odnowy, a nawet klientów indywidualnych. Akuratne podejście i profesjonalizm sprawia, że sprzęt rehabilitacyjny jest coraz lepszy, wielofunkcyjny, a urządzenia często zawierają specjalne systemy, dopasowujące się do kontuzjowanego miejsca. Jeżeli jesteśmy niesprawni ruchowo możemy nabyć taki sprzęt również na użytek domowy, by na co dzień służył on powrotowi do zdrowia. W takim celu należy odwiedzić sklep medyczny i pamiętać, że część sprzętów może być refundowana bądź dostępna zupełnie za darmo.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Ursynów »

  W ofercie ProFizjo znajduje się rehabilitacja kręgosłupa. Specjalnością gabinetu są masaże medyczne dla kobiet w ciąży, masaże odprężające i sportowe. Ze względu na położenie gabinetu, oferta adresowana jest do mieszkańców Warszawy, a zwłaszcza dzielnicy Ursynów. Dobieramy zabiegi adekwatnie do schorzeń lub dolegliwości naszych pacjentów. Zapewniamy pełen profesjonalizm, satysfakcjonujące efekty i miłą atmosferę. Nasi wykwalifikowani pracownicy wykonują zabiegi z dużą precyzją i zaangażowaniem.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Warszawa »

  Wytężona robota, którą człowiek działa bardzo silnie wyczerpuje różnorodnego wariantu stawy i sam kręgosłup. W następstwie tego trudno nie skarżyć się na bóle i obce dokuczliwości. O ile chciałbyś dać ulgę swoim organom to zapraszamy do Warszawy na zabiegi rehabilitacyjne. Na tej stronie www poznasz różnorakiego rodzaju masaże i ich wartości. Dzięki czemu nie będziesz zdziwiony. Jedynie jakie zdziwienie na Ciebie wyczekuje to przyjemność i ukojenie bólu. Więcej treści dowiesz się bezpośrednio z tej witryny internetowej internetowej.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dom kuracyjny »

  Na opisywanej stronie sieciowej opublikowana jest atrakcyjna oferta domu kuracyjnego Messa we Władysławowie. Internauci nawigując po przedstawianej stronie sieciowej mają możliwość zapoznać się z niezmiernie atrakcyjną ofertą hotelu rehabilitacyjnego, przeznaczoną nie tylko dla osób pożądających turnusów odchudzających, ale także potrzebujących wypocząć w Spa bądź pragnących romantycznych wczasów we dwoje. O specyfikacjach każdej z ofert zawiadamia odpowiedni dział w zakładce „oferty specjalne”. Co więcej na opisywanej platformie sieciowej umieszczony został informator odnoszący się do zabytków znajdujących się we Władysławowie.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »