Strony związane z hasłem 'przewozy autokarowe':

 • Przewozy autokarowe »

  Mamy wyposażenie niemało pojazdów marki Mercedes-Benz, gdyż wyłącznie na takich pojazdach opiera się tabor przedsiębiorstwa, w tym:
  Pojazdy samochodowe Wynajem autobusów osobowe (m.in. A klass, C klass, M klass, E klass, S klass),
  Mercedesy VIANO 6+1+1,
  Mercedesy Sprinter 16+1+1,
  Isuzu Turquise 28+1+1,
  Mercedesy 350 Tourismo 49+1+1,
  Posiadane pojazdy są bezsprzecznie w wersjach ekskluzywnych, kompletnie wyposażone. Zakład usługowy FOR TRANS dysponuje niezbędne licencje również potwierdzenia na wykonywanie naszych usług wydane za sprawą Ministra Infrastruktury. Ściśle Wynajem busów współpracujemy z biurami podróży, instytucjami rządowymi mało tego osobami indywidualnymi. To oni nam zaufali, a ponadto korzystają z naszych usług. Staramy się być najlepsi plus konkurencyjni.

  Jeśliby jesteście Państwo zainteresowani współpracą proszę o maila fortrans@Google.pl względnie proszę o telefon pod kwota 604 504 889. Dołożymy Przewozy autokarowe największych starań ażeby na Państwa zapytanie odpowiedzieć śpiesznie, a dodatkowo konkretnie, bowiem jesteśmy do Wasze usług 24h na dobę.

  Pozdrawiamy radośnie, a dodatkowo zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem Autokarów »

  Nasza biznes zajmuje się usługami spośród zakresu przewozu osób.Istniejemy na rynku od 1992 roku. Na początku przedmiotem naszej działalności był fracht osób na liniach miejskich a podmiejskich. Kooperacja spośród Zarządem Transportu Miejskiego w Warszawie w postaci obsługi kilku linii miejskich w Warszawie w latach 1994-2001 a kooperacja spośród Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w postaci obsługi linii podmiejskiej Warszawy trwająca aż do dzień dzisiejszy skutkują dużym doświadczeniem a profesjonalizmem naszej firmy. W 1999 r. rozszerzyliśmy aspekt świadczonych dzięki naszą firmę usług. Okres ów był początkiem ano popularnego aktualnie mass-medium reklamowego w postaci oklejonego reklamami autobusu, bezpłatnie przewożącego klientów a pracowników hipermarketów. Jak biznes wychodząca naprzeciw oczekiwaniom klientów rozpoczęliśmy współpracę spośród hipermarketami a innymi firmami na terenie warszawy a okolic oferując dopiero co profesjonalne usługi przewozu klientów a pracowników. Od 2001 roku zajmujemy się dodatkowo usługami w przewozach turystycznych a wynajmem różnej klasy autokarów, od tej chwili znaczącym obszarem naszej działalności jest Ajencja autokarów, ajencja mikrobusów, ajencja autobusów, ajencja busów od klasy najwyższej, luksusowej a komfortowej, po mniej ekskluzywne, bardziej ekonomiczne dla klienta.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy autokarowe »

  Zaprezentowana na stronie firma należy do przewoźnika Omega. Atutem przewoźnika jest profesjonalna obsługa i wysoki standard proponowanych usług. Zakład Omega gwarantuje klientom komfortowe przewozy autokarowe. Szczegółowe dane o ofercie zdobędziemy na stronie internetowej i poprzez kontakt telefoniczny.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem busów »

  Przedstawiana firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie przewozów autokarowych. Szeroka oferta przewoźnika obejmuje m.in. wycieczki i przewozy osób na imprezy rodzinne. Eurobus zapewnia profesjonalny wynajem busów. Kierowcami autokarów są wykwalifikowani i odpowiednio przeszkoleni pracownicy. Firma usługowa gwarantuje pojazdy dobrej klasy w idealnym stanie. Zakład zapewnia klientom komfortowe przewozy autokarowe. Obszerna propozycja skierowana jest do firm oraz klientów indywidualnych. Atutem przewoźnika jest najlepsza obsługa oraz najlepszy standard oferowanych usług.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rak-Trans Transport Autokarowy - przewozy autokarowe zagraniczne »

  Firma RAK TRANS to firma z tradycjami, funkcjonująca na rynku od ponad 19 lat. Naszym Klientom oferujemy następujące usługi: wynajem autokarów, busów i minibusów. Gwarantujemy tanie przewozy autokarowe zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Zatrudniamy wysoce doświadczonych, wykwalifikowanych kierowców. Nasz profesjonalizm poparty jest wieloma certyfikatami bezpieczeństwa. Wszystkie autokary, jakimi dysponujemy, spełniają wszystkie wymogi. Dla nas liczy się każdy Klient, jego bezpieczeństwo, komfort podczas podróży. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy autokarowe »

  Ostatnio kilka razy zakupywałem tanie bilety autokarowe, bowiem podróżowałem do niesamowitego Sztokholmu, do mojej ukochanej rodzinki. Podróż była niezwykle przyjemna a także ciekawa, bo mieliśmy kilkanaście przystanków w zachwycających rejonach. Jest to główna kwestia, bo dzięki powyższemu wszelki członek owego wyjazdu mógł poprawnie – w miły sposób odpocząć. Ostatnia podróż odbyła się bez żadnych problemów oraz relatywnie błyskawicznie, ponieważ znakomity do odległych podróży autokar kierował solidny fachowiec. Powyższego rodzaju przewozy autokarowe mogę polecić każdemu normalnemu człowiekowi, który nie posiada wystarczających pieniędzy na nowoczesne, kosztowne i ekskluzywne samoloty. Moje bilety autokarowe kupiłem oczywiście przy pomocy przewspaniałego dostępu do globalnej sieci. Dodatkowo witryna HTML, z którą do tego celu wykorzystywałem działała bez kłopotów i szybko. Jest to kluczowa sprawa w wszystkich niesamowitych państwach odpowiednio rozwiniętych gospodarczo. Skorzystałem z mało słynnego i jednocześnie solidnego biura, dzięki czemu wyjazd był tani jak również charakteryzował się on wysoką klasą. Warto wspomnieć, że zabrałem ze sobą swojego laptopa i później podpiąłem go do zapalniczki samochodowej za pomocą przetwornicy prądotwórczej. Naturalnie nasz poważny kierowca nie zrozumiałe tego wynalazku, a ja dzięki temu jak również mobilnemu dostępowi do globalnej sieci, miałem przez całkowitą drogę możliwość korzystania ze wszystkich fascynujących rozrywek jakie proponuje dostęp do sieci www. W teraźniejszych czasach błyskawiczne oraz produktywne przewozy autokarowe są nadzwyczaj istotne dla wszystkich ubogich państw, z których zwyczajni członkowie społeczeństwa jeżdżą do miast takich jak doskonały, zróżnicowany kulturowo i bogaty Madryt lub rozgrzana Lizbona. Jadąc do mojej kochanej rodziny spotkałem wielu towarzyskich a także arcyciekawych.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transport osób Wrocław »

  Margo Trans, to przedsiębiorstwo zajmujące się wynajmem autokarów o wysokim standardzie na terenie państwa i zagranicy. Naszym klientom jesteśmy w stanie zaoferować komfortowy i bezpieczny transport autokarami klasy Lux, wyposażonymi między innymi w klimatyzacje, barek, toaletę, DVD, uchylne siedzenia. Proponujemy wynajem autokarów oraz przewozy autokarowe w ramach wycieczek, pielgrzymek, konferencji, imprez okolicznościowych. Nasze autokary prowadzone są przez doświadczonych kierowców, natomiast same pojazdy odznaczają się bardzo dobrym stanem technicznym. Te zalety w połączeniu z niewysokimi cenami pozwalają nam plasować się w czołówce firm oferujących tego typu usługi we Wrocławiu.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób Gdynia »

  Witryna jednej z największych polskich przedsiębiorstw przeprowadzających przewóz osób Gdynia, która chociaż własną siedzibę ma w Gdyni, świadczy przewóz osób Gdynia na terytorium nie tylko Trójmiasta, ale całej Polski a nawet za granicy. Jeśli zatem ktoś chce wynająć autobus Gdynia, autokar Gdynia lub bus Gdynia, to idealnym wyjściem będzie właśnie skorzystanie z jej usług. Na stronie można wyszukać informacje na temat jej pełnej oferty, możliwości współpracy 24 godzin na dobę, jakości i bezpieczeństwa oferowanych usług oraz rezerwacji. Z wykorzystaniem specjalnego formularza można też przesłać zapytanie ofertowe i w ten sposób bez trudu poznać wycenę danej usługi.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • wynajem autokarów warszawa »

  Na witrynie można wyszukać ciekawe wiadomości dotyczące firmy transportowej „Pałczyński”. Przedsiębiorstwo to ma imponującą ofertę dotyczącą usług transportowych. Klienci mogą skorzystać z możliwości wynajęcia innowacyjnego autokaru. Możliwe jest również skorzystanie z oferty organizacji podróży przez firmę „Pałczyński”. Oprócz autokarów, firma wynajmuje auta na wielorakie imprezy okolicznościowe, przykładowo wesele. Istnieje dodatkowo możliwość wykorzystania usług z obrębu transportu przedmiotów. Wszelkie usługi lansowane przez tą firmę charakteryzują się niezmiernie wysoką jakością, a ich koszt jest mały.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »