Strony związane z hasłem 'przepompownie':

 • F.H.U. MAJCHRZAKOWIE Stefan Majchrzak - ogrzewanie ścienne »

  Zakład Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych, Gazowych i Centralnego Ogrzewania Stefana Majchrzaka mieszczący się w Stęszewie, świadczy usługi od 1985 roku. Posiadamy wieloletnią praktykę, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Najważniejsza jest dla nas jakość i rzetelność wykonywanych prac. Oferujemy:
  - instalacje centralnego ogrzewania,
  - instalacje wodno-kanalizacyjne,
  - pompy ciepła,
  - przepompownie,
  - hydroforownie,
  - kolektory słoneczne,
  - kominy.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • separatory »

  Jesteś właścicielem stacji paliwowej, myjni, budynku jednorodzinnego, przedsiębiorstwa przemysłowego? Prawidłowo trafiłeś nasza fabryka Traidens – Pol oferuje separatory, przepompownie, oraz zbiorniki GRP. Wyroby naszej firmy są najwyższej jakości, dlatego też cieszą się dużą renomą wśród naszych klientów. Podoba Ci się nasza oferta? Wejdź na naszą stronę internetową traidenis-pol.com, a dowiesz się więcej o nas i o usługach które oferujemy. Przychodząc na naszą stronę traidenis – pol.com przeczytasz o dostarczanych przez nas separatorach, przepompowniach i zbiornikach GRP. Nasza fabryka to gwarancja bardzo dobrej jakości. Zatrudniamy specjalistów, którzy w sposób fachowy i profesjonalny sprawują swoją pracę służąc nieraz swoją radą i wieloletnim doświadczeniem. Po zapoznaniu się z naszą propozycją na stronie traidenis – pol.com skontaktuj się z nami osobiście, a my w rychły sposób odpowiemy na Twoje zgłoszenie. Nasza specjalność to Twoje zadowolenie!

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie ekologiczne »

  Firma EKOPOL owo wielka aktywność gospodarcza, jaka produkuje nie tylko przydomowe oczyszczalnie, a też firmowe oczyszczalnie ścieków wytwarzanych z materiałów sztucznych. Trudnimy się wytwarzaniem, budowaniem, a ponadto sprawdzaniem oczyszczalni ścieków. Przewozimy nasze surowce na rejonie całej Nasz całkiem bezpłatnie. Wszelkie nasze towary posiadają wszelkiego rodzaju certyfikaty, atesty lub aprobaty, oprócz tego posiadają opinie techniczne. Dajemy aż dziesiątka lat zapewnień na wszystkie przez naszą firmę wytwarzane produkty(szamba, przydomowe oczyszczalnie ścieków...), także w przypadku podczas gdy montaż maszyn zostało wykonane przez innego albo chłopcy i dziewczęta obce. Nasza firma posiada wcześniej zbytnio sobą 10 lat egzystencji na rynku, dzięki czemu posiadamy nader wysoką pozycję wśród polskich spółek w tego typu sektorze. Jesteśmy nadzwyczaj żywiołowo rozwijającą się spółką na środowisku Europejskim, za sprawą korzystaniu profesjonalną zleceń oraz przyjęciu doświadczonej zasoby ludzkie pracowniczej. Gwarantujemy Państwu wsparcie na wysokim poziomie, z wykorzystaniem profesjonalnemu obsłudze merytorycznemu.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki »

  Firma Traidenis-pol zajmuje się wykonaniem, sprzedażą i montażem zbiorników, separatorów, przepompowni na obszarze całej polski. Jeżeli jesteś zainteresowany wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z własną ofertą. Na własnej stronie znajdą Państwo najlepsze pod względem wykonania oddzielacze, przepompownie i zbiorniki. Własna firma to hobby i zobowiązanie w wykonywanie własnych towarów. Jesteśmy kolektywem pełnym pasji i gotowości w radzeniu naszym kontrahentom. Nasza firma angażuje fachowców znających się na swojej pracy i inteligentnie tę wiedzę wykorzystuje. Rozwiązania jakie oferujemy swoim klientom są adekwatne z ich oczekiwaniami oraz żądaniami. Jest to równoważne z oferowaniem przez nas usług na najważniejszym poziomie. Jesteś zaciekawiony propozycją na własnej stronie, skontaktuj się z nami, przez formularz kontaktowy. Natomiast nasi pracownicy szybko odpowiedzą na Twoje zgłoszenie. Jako nasz klient będziesz na pewno usatysfakcjonowany z wykonanych przez nas usług. Na pewno nie pożałujesz, że nas wybrałeś!

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków »

  Biznes FRUKKO zajmuje się sprzedażąa montażem przydomowych oczyszczalnieścieków. Nasza Biznes posiadanaderwysokiej klasy urządzenia Polskiego producenta. Oferujemy podobniejak oczyszczalniebiologiczno-mechaniczne jakia osadniki gnilne. Dotego posiadamy w sprzedażyprzepompownie aż do wody oczyszczoneja aż do ścieków.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowe oczyszczalnie ścieków »

  Ażeby dane przedsiębiorstwo zdecydowało się na zamontowanie oddzielaczy, przepompowni, czy też zbiorników, musi zaznajomić się z opisem tych urządzeń. Produkujemy separatory czyli maszyny wykorzystywane do izolowania substancji ropopochodnych od momentu wypływającej wody. Substancje ropopochodne te nie zdołają być oraz kłębić się w sieci kanalizacyjnej, dlatego też właśnie montuje się oddzielacze, by istnieniu i odkładaniu one przeciwdziałałyby. Separatory przede wszystkim stosowane są w przedsiębiorstwach, gdzie istnieje zwiększona porcja wytwarzania tych substancji ropopochodnych, a więc na stacjach paliwowych, myjniach automobilowych, parkingach, garażach, przedsiębiorstwach przemysłowych. Kolejny produkt to przepompownie - są to machiny służące transferowi drenów, tak aby były one na adekwatnym poziomie płynięcia do odbiornika oczyszczalni ścieków. Przepompownie są zbiornikami, które wykonane są z żywic poliestrowych i włókien szklanych. Każdą przepompownię dostarczyć można, również w pełną automatykę co upraszcza o wiele obsługę. Nasza produkcja obejmuje także pojemniki – zwane zbiornikami poliestrowymi. Urządzenia wykonane z włókna szklanego. Zbiorniki są narzędziami nieprzepuszczalnymi. Transfery i cyngle zbiorników pasują do każdego gatunku rur. Pojemniki wolno instalować razem z separatorami oraz przepompowniami. Zbiorniki instalowane są na każdym terenie bez względu na jego postać i położenie. Format zbiornika jest podległa od chwili wymagań i zapotrzebowania kontrahenta.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szambo ekologiczne »

  Jednym z najbardziej ekologicznych rozwiązań, które znacznie wspomagają oszczędności oraz ochronę środowiska są zbiorniki na deszczówkę. Uzyskana w ten sposób woda może być wykorzystana z powodzeniem do podlewania warzywek albo drzewek owocowych w naszym ogrodzie czy sadzie. Innym sposobem, który pomaga żyć w zgodzie z naturą jest zdecydowanie się na szambo ekologiczne. Należy wiedzieć, iż przydomowe oczyszczalnie ścieków robią furorę na rynku zachodnim. W naszym kraju są mało popularne ze względu na wysoką cenę. Bardzo mało przedsiębiorstw, oferujących szamba ekologiczne informuje o możliwości otrzymania sporej refundacji, która wspomoże nasz budżet i pomoże w podjęciu odpowiedniej decyzji. Różnej wielkości oczyszczalnie ścieków pozwolą nam dopasować zakup do potrzeb konkretnego domu. Wszystko oczywiście zależy od ilości mieszkańców. Generalnie przed zakupem jakiegokolwiek szamba dobrze jest skontaktować się z ekspertem, który doradzi nam jakie urządzenie wybrać, jakiej powinno być duże jak również określi rodzaj tego urządzenia, aby spełniało one wszystkie nasze potrzeby. Przy wyborze nie kierujmy się ceną, albowiem nie zawsze idzie ona w parze z jakością.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »