Strony związane z hasłem 'Przedszkole Warszawa':

 • Przedszkola Warszawa »

  Warszawskie przedszkole Siedmiukrasnoludkow - Naszym celem jest stworzenie Przedszkola, o którym dzieci będą pamiętać przez długie lata. Dzieciństwo to najpiękniejszy okres w naszym życiu. To bajkowy czas, w którym to młody człowiek odkrywa świat, zaczyna zadawać wiele pytań, fascynuje się otaczającą rzeczywistością. Jesteśmy przy każdym dziecku, które tylko nas potrzebuje. Wiemy jak ważne są pierwsze lata życia, dlatego staramy się poprzez naszą pracę zrobić wszystko, by zapewnić dziecku prawidłowy rozwój. A pomaga nam w tym wykwalifikowana kadra pedagogiczna z wieloletnim doświadczeniem, a także przestronne w pełni wyposażone sale, zapewniające najlepsze warunki nauczania oraz umożliwiające swobodną zabawę dzieci. Specjalnie dobrane meble, zabawki oraz pomoce dydaktyczne posiadające atesty i dopuszczone do użytku w przedszkolu. Zapraszamy.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Ursynów »

  Przedszkole Międzynarodowe The International Preschool znajdujące się przy ul. 6 Sierpnia 1/5 stanowi oddzielony pod względem budowlanym budynek z kompleksu budynków umiejscowionych obok Lasu Kabackiego w strefie tzw. Zielonego Ursynowa.

  Budynek jest dwupiętrowy i jest podzielony na 3 pomieszczenia do zajęć dydaktycznych, salę gier i zabaw, obszerną aulę o powierzchni 70 m kw., sekretariat, jadalnię z wydawalnią posiłków, 4 toalety oraz 3 pomieszczenia pomocnicze.

  Do placówki zapewniony jest dojazd i dojście ciągiem pieszo-jezdnym od ulicy 6 Sierpnia. Teren jest ogrodzony, znajduje się na niej piękna zieleń wraz
  z altanami, bezpiecznym i nowoczesnym boiskiem, placem zabaw – wszystko w bezpośrednim sąsiedztwie pola golfowego i lasu w dużej odległości od ruchliwej ulicy Puławskiej, w ślepej uliczce z kilkoma domami.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • przedszkola Warszawa »

  Ciuchcia Puch Puch to zespół czterech przedszkoli znajdujących się w Warszawie na Bielanach, Zaciszu I, Zaciszu II i w Wawrze. To zarazem kontynuacja Ciuchci założonej w 1995 roku przez Agatę Wawer. W skład naszej kadry wchodzą nauczyciele, lektorzy, metodycy, psycholodzy, logopedzi, instruktorzy, personel medyczny. Wspólnie realizujemy program dbający o prawidłowy i bogaty rozwój naszych podopiecznych. Wszechstronnie rozwijamy nasze maluchy zapewniając im edukację językową, matematyczną, przyrodniczą, społeczną, artystyczną oraz wiele innych. Od 2009 roku realizujemy Choo Choo Train, nasz autorski program nauki języka angielskiego. W Ciuchci Puch Puch nie brakuje dodatkowych zajęć dla najmłodszych. Są to m.in. rytmika, warsztaty teatralne, ceramika, klub sportowy, liczne turnieje i warsztaty integracyjne. Również w wakacje nie próżnujemy oferując program "Wakacyjna skrzynia skarbów" dla dzieci od 3 do 6 lat.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Ursus »

  Dla matek samotnie chowających małe dziecko może być niezwykle ciężko połączyć obowiązki rodzicielskie z pracą zawodową. Nie każdy ma możliwość zostawić dziecko pod opieką swych rodziców lub znajomych. W takich okolicznościach alternatywą jest przedszkole. Nasze niepubliczne przedszkole zajmie się Twoim maluchem, podczas kiedy Tobie pozostanie czas aby poświęcić się pracy. Dysponujemy szeregiem wyspecjalizowanych pedagogów, których zadaniem jest, aby Twoje dziecko wracało z przedszkola w formie i rozpromienione.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »