Strony związane z hasłem 'pomoc psychologiczna':

 • Psychoterapia »

  Perspektywy to Gabinet Psychoterapii, w którym możesz spotkać się z doświadczonym psychologiem oraz właściwym psychiatrą. Nasz gabinet psychologiczny mieści się we Wrocławiu na ulicy Plac Nowy Targ. Oferujemy Państwu usługi z zakresu psychoterapii, z zakresu konsultacji psychiatrycznych i poradnictwa pedagogicznego. Praca naszego psychoterapeuty mówiąc w skrócie bazuje na rozpoznawaniu nieświadomych koncepcji, uczuć, zainteresowań oraz powiązanych z nimi duchowych konfliktów. Pełny tok psychoterapii jest długi i może utrzymywać się od paru miesięcy doczasami kilku lat. Częstokroć natomiast nawet po pierwotnych wizytach mogą zobaczyć Państwo poprawy dzięki psychoterapeucie gabinetu Perspektywy. Do Państwa dyspozycji na dyżurach dostępni są m.in. lekarz psychiatra.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia Psychologiczna Warszawa »

  Przychodnia "Anima" to wypróbowane miejsce które wspomoże Cię rozwikłać swoje problemy natury psychologicznej. Organizujemy konsultacje pozwalające na poradzenie sobie z nieporęcznymi sytuacjami życiowymi i stresem. Przez wzgląd na wieloletnie doświadczenie urzeczywistniamy aktywną psychoterapię. Posiadamy parę dogodnych lokalizacji w Warszawie. Tym samym najprościej nas wyszukać wpisując w wyszukiwarce wyrażenie psychoterapia Warszawa. Dajemy dyskrecję i najwyższy rangą profesjonalizm polecanego psychologa, cięgiem otwartego na bezpośrednią konwersację. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Dla nas liczy się wyłącznie Twoje miłe samopoczucie, więc dajemy z siebie wszystko aby zapewnić Ci luksus mentalny także wówczas, podczas gdy nie jesteśmy bezpośrednio dostępni. Zapraszamy!

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychoterapii Kraków »

  Gabinet Psychoterapii Ewa Kwasiborska znajduje się w Krakowie przy ulicy Stachowicza. W swojej pracy staram się o taki rodzaj porozumienia z pacjentem, który najlepiej odpowiada jego indywidualnemu stylowi. W tym celu sięgam do zasobów pochodzących z różnych nurtów terapeutycznych. Odbyłam trzyletni staż w zakresie psychoterapii na oddziale ogólno psychiatrycznym w szpitalu im. Babińskiego w Krakowie. Zapewniam pełną dyskrecję.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna pomoc psychologiczna »

  Rozwiązujemy wraz z tobą problemy natury psychologicznej - jeśli chcesz coś zmienić, wtedy nasza psychoterapia warszawa będzie mogła wspomóc ci wtedy, jak zajdzie taka konieczność. Jako Grupa Psychologiczno-Szkoleniowa NewDay mamy nader spore doświadczenie oraz doskonałe wyniki, z naszych usług korzysta wiele osób - jesteśmy dyskretni oraz skuteczni w tym, co robimy. W naszym centrum pracuje psychoterapeuta warszawa, seksuolog, psychiatra, psycholog, logopeda. Nasza poradnia psychologiczna warszawa gwarantuje pomoc psychologiczną parom, osobom indywidualnym, zajmujemy się też kuracją grupową oraz przeprowadzamy badania psychologiczne i szkolenia, warsztaty oraz treningi. Jeśli masz pewna kłopoty bądź mają je twoi bliscy, wówczas skontaktuj się z nami, będziemy mogli ci ją zaoferować bardzo szybko.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Ośrodek Źródło Inspiracji działa na rynku wsparcia psychologicznego. Świetnie wykwalifikowana kadra proponuje psychoterapię grupową, dla par oraz warsztaty. Specjaliści zapewniają kompleksową pomoc w takich kwestiach jak nerwica, depresja, trudności w kontaktach z innymi osobami czy też zaburzenia odżywiania. Swoje usługi oferują także osobom, które chcą pracować nad swoim rozwojem. Dokładny opis konsultacji wraz z cennikiem odnajdą Państwo na stronie www. Gorąco zachęcamy do kontaktu z pracownikami ośrodka.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Osoby potrzebujące pomocy psychologa albo psychoterapeuty w Poznaniu koniecznie powinny zajrzeć na witrynę internetową poznan-psycholog.pl. Psycholodzy jak również psychoterapeuci z Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii Altea od kilku lat współpracują z młodzieżą jak również dorosłymi, prowadząc konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię, a także wydającopinie psychologiczne. W naszym ośrodku możliwa jest też terapia par oraz małżeństw. Pomagamy przezwyciężyć problemy małżeńskie, pokonać fobie, pokonać depresję. Zawsze możesz liczyć na pomoc ośrodka Altea. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologii i psychoterapii »

  Macie problemy z relaksowaniem się, stresujesz się czy też kłopoty po utracie bliźniej osoby czy też zakończeniu długoletniego związku? Tutaj pomoże dobry psycholog wrocław. Jeżeli zależy ci na tym, ażeby psychoterapeuta wrocław zdołał zdiagnozować twoje problemy oraz zaoferować ci ich rozwiązanie, wtedy odwiedź na tę stronę internetową. Gabinet psychologii i psychoterapii Aleksandry Woźniak i Rafała Klimka mieści się we Wrocławiu oraz zaprasza każdego, kto pragnie dostać pomoc psychologiczną. Znajdująca się w ofercie gabinety psychoterapia wrocław skierowana jest do osób cierpiących z powodu chandry, nerwic, zakłóceń somatycznych oraz zaburzeń osobowościowych. Dzięki wielkiemu doświadczeniu w tej domenie i głębokiemu wykształceniu właściciele gabinetu są w stanie zapewnić efektywność swoich kuracji oraz pomoc w wielu przypadkach.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kraków psychoterapia »

  W trakcie realizacji studiów podyplomowych z zakresu psychoterapii, umożliwiających staranie się o certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kraków). Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych. W swojej praktyce korzystam z doświadczeń zdobytych podczas 14 lat pracy zawodowej, realizacji szkoleń z zakresu psychoterapii, jak i wynikających z przejścia własnej gruntownej psychoterapii indywidualnej. Każdy proces terapeutyczny poddaję superwizji prowdzonej przez doświadczonych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Współpracuję z lekarzem psychiatrą.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna psychoterapia w miejscowości Warszawa »

  W serwisie zaprezentowany został Gabinet Pomocy Psychologicznej i Terapeutycznej. Oferta gabinetu adresowana jest głównie do młodzieży i dorosłych. Właściwa psychoterapia poprzedzona jest konsultacjami z psychologiem. Gabinet zlokalizowany jest w stolicy, stąd jego oferta nosi nazwę Psychoterapia Warszawa. Oferta obejmuje psychoterapię grupową, czyli spotkania osób o podobnych problemach. Pacjenci gabinetu mają zagwarantowaną kompleksową opiekę i pełną dyskrecję. W serwisie można dowiedzieć się więcej o gabinecie i jego działalności.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Witaj, nazywam się Julia Mroczkowska,już 9 lat jestem psychoterapeutą. Cały czas podnoszę swoje kwalifikację. W swojej pracy mam do czynienia z ludźmi, którzy spotykają się z przeróżnymi problemami, dotykającymi dużo sfer życia. Jeśli dodatkowo odczuwasz, że masz jakieś problemy natury psychologicznej odwiedź moją stronę internetową i przeczytaj o mnie więcej. Umów się na pierwszą konsultację, dzięki której dowiesz się, czy psychoterapia będzie Ci potrzebna oraz czy będziesz potrzebował z niej skorzystać.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »