Strony związane z hasłem 'pokarm':

 • Karmy dla zwierząt »

  Vitapol jest w pełni polską firmą - tworząca pokarm dla zwierząt. Na początku artykuły trafiły do sklepów zoologicznych w 92 roku. Marka Vitapol momentalnie zyskała popularność wśród osób będących właścicielami zwierząt domowych. Doskonale zbilansowane składniki najwyższej jakości jakie zostały ujęte w składzie pokarmów opisanych znakiem handlowym Vitapol zostały uznane wizytówką firmy. Na wielką uwagę zasługuje pokarm dla chomików. Niedługo później artykuły dostały się na rynek poza krajem gdzie stały się niekwestionowanym królem światowego rankingu pokarmu dla zwierząt. Dzisiaj export obejmuje dokładnie 60% globu, pokarmy sprzedawane są do większości krajów w Europie, ale także w tak odległe zakątki jak Kuwejt czy Singapur. Asortyment Vitapolu jest duży, charakteryzuje się dużą rozpiętością zapachu i wyglądu, oraz przeznaczenia. Hitem sprzedaży jest SMAKERS, czyli kolba w skład której wchodza ziarna zbóż, witaminy oraz pyszne owoce i warzywa odpowiednie dla danego gatunku zwierzat. Przeznaczenie produktów Vitapolu znajdą opiekunowie takich zwierząt jak ptaki, fretki, króliki, ryby a również koty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktami na naszej stronie w internecie.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żwirek dla kota »

  Artykuły zoologiczne sprzedawane w naszym sklepie są najwyższej jakości, a informacje jakie możemy udzielić klientom są przydatne nawet w stosowaniu prywatnej hodowli. Artykuły dla zwierząt są opatrzone bardzo dobrą ceną.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • karma dla psa »

  Oferujemy duży wybór produktów dla zwierząt. W swojej ofercie mamy produkty dla psów,kotów, gryzoni, ptaków, rybek i innych mieszkańców terrariów. Zobacz je koniecznie! Niezależnie od wieku Twojego psa czy kota czy innego pupila, jego rasy czy aktywności, u nas zawsze znajdziesz produkty, które zaspokoją jego indywidualne potrzeby.

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia ogrodnicze »

  Reklamowany sklep internetowy PNOS specjalizuje się w sprzedaży świetnej jakości akcesoriów do ogrodu. Mogą tutaj Państwo kupić m.in. narzędzia ogrodnicze, nasiona traw, na kiełki, tkaniny, preparatyochrony roślin i odzież. Oferta mieści również pożywienie dla ptaszków i ryb oraz różnego typu opakowania. Jest możliwość zarejestrowania konta w serwisie, co usprawnia zakupy. Na witrynie e-sklepu można zapoznać się aktualnymi promocjami, warunkami uzyskania karty lojalnościowej i dostępnymi formami dostawy.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Anoreksja »

  Anoreksja - jadłowstręt psychiczny, anoreksja to schorzenie psychiczne, anoreksja polega na ograniczaniu lub wręcz okresowej eliminacji przyjmowania pokarmu, anoreksja to brak akceptacji i niska samoocena osoby chorej.Podziel się z nami swoimi wrażeniami na temat www.anoreksja.medserwis.pl myślę że wrażenia te będą pozytywne a ty znajdziesz wiele interesujących informacji.
  Odwiedź www.anoreksja.medserwis.pl, autorzy portalu na pewno czekają na twoje uwagi i sugestie oraz komentarze które zapewne posłużą im do kolejnych aktualizacji.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »