Strony związane z hasłem 'pliki':

1 · 2 · następna strona »
 • Sprzedaż plików »

  Sprzedaż plików staje się coraz atrakcyjniejszą okazją do zarobków. Internauci jednym głosem trąbią, o nowej erze. Poprzez witryny takie jak nasz, bezproblemowo po zalogowaniu masz szansę sprzedawać własne pliki. Jeśli tylko przedstawiają wartość dla internautów. Biteo umożliwia nowy rodzaj zarobku - na plikach. Gdy masz autorski program, albo tworzysz odpowiednie pliki. Odwiedź, załącz i licz pieniądze. Jeśli poszukujesz plików, programów, baz danych, również polecamy nasz serwis, kupisz i sprzedasz w serwisie najlepsze i pożądane pliki. Natomiast o ich doborze decyduj sam!

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobre programy »

  Bezpłatne pliki są na wyciągnięcie Twojej myszki. Do pobrania freeware o charakterze edukacyjnym, multimedialnym, biurowym a kilka innych. Tudzież co najbardziej istotne całkowicie legalny, czyli do pobrania bez wyrzutów sumienia. Nie czekaj dłużej, zwyczajnie ściągnij. Portal z najlepszymi a najnowszymi programami do ściągnięcia. Jeśli efektywność programu nie starczy nam, możemy pobrać wtyczki, dzięki którym uzyskamy kilka nowych procedur. Programy możliwe do pobrania na stronach producenta. Co ciekawe pliki są całkiem darmowe nie wliczając w to zastosowań komercyjnych.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych »

  Polecam wszystkim mój blog, gdzie piszę o odzyskiwaniu danych. Każdemu z nas niejednokrotnie zdarzyło się z pewnością utracić ważne dla nas dane. Jest to w szczególności problem firm. Utrata ważnych dla firmy danych może całkowicie zdezorganizować jej funkcjonowanie. Jeśli interesuje Cię więc ten temat to wejdź koniecznie na mój blog i przeczytaj o najpopularniejszych firma, które w tym się specjalizują.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Giga programy »

  Portal z programami, który oferuje darmowe pliki, pliki software do ściągania za darmo na licencji freeware, GNU/GPL, shareware, trial albo demo. U nas znajdziesz aplikacje do wszystkiego. Posiadamy dużą podstawę wszelkiego stylu oprogramowania, non stop dodajemy nowe aplikacje i aktualizujemy naszą podstawę. Na stronie autor udostępnia wiele skryptów, przydatnych zarówno do codziennej pracy, jak również i rozrywki. Niemałą część tych skryptów stanowią gry oddziałujące w metodę dodatni na intelekt człowieka.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobre Programy »

  Właściwie każdy użytkownik wchodzący na naszą witrynę www widzi od razu profesjonalizm jej zaprojektowania. Perfekcyjnie uświadamiamy sobie z tego, że właściwie każdy bezpłatny program umieszczony na mojej witrynie musi mieć stosowny opis tak, aby właściwie każdy mógł wyselekcjonować jedynie takie programy, które są mu faktycznie potrzebne. W gruncie rzeczy segregujemy wszystko sami, a jeżeli już chcesz nam pomóc ulepszyć podstawę programów możesz dodać odnośnik za pośrednictwem prostego panelu dostępnego ze strony głównej. O ile tworzysz osobiste programy też chętnie pomożemy wszyscy ludzie w ich promocji. Myślimy, że warto nas odwiedzić. Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Cię do odwiedzin. Zapraszamy Cię jeszcze raz.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy »

  Serwis SoftPark para się udostępnianiem legalnego oprogramowania. W vortalu znajdują się zarówno darmowe jak również zupełnie komercyjne skrypty które były podzielone na poszczególne kategorie. Darmowe skrypty oraz dodatkowo spolszczenia do gier i skryptów, gry, sterowniki, publikacje, aktualności hardware i software. Codzienna dawka skryptów pomoże w odnalezieniu najnowszej wersji poszukiwanego programu. Legalnie darmowe skrypty i gry w wersji freeware albo trial. Do pobrania skrypty antywirusowe, graficzne, multimedialne, gry oraz dodatkowo wiele innych.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fajne aplikacje »

  Serwis internetowy, którego zasadniczym przeznaczeniem jest gromadzenie, a ponadto udostępnianie darmowego oprogramowania Wam odwiedzającym. Ze względu na szeroki zakres programów w serwisie możemy wyróżnić kilkanaście kategorii w których poszczególne oprogramowanie są ilustrujące wraz z linkami do pobrania. Nasi konsumenci bardzo często są zainteresowani programami do ściągania plików, odzyskiwania danych a także nagrywania płyt. Równie dużą liczbą odwiedzin cieszą się również kategorie multimedialne, jak i z darmowymi antywirusami.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kodeki do filmów »

  Strona publikuje nowe kodeki audio i wideo oraz pliki multimedialne do ściągnięcia, bez których nie będziemy mogli obejrzeć filmów. W sieci dostępne są różnego rodzaju kodeki, można nagrywać pojedyncze kodeki wideo lub rzucić się na kompletne paczki. Zainstalowanie wielu kodeków też nie jest trafionym pomysłem. Potężny zestaw filtrów, programów i kodeków obejmujący dziesiątki aplikacji. Nasze kodeki pozwolą Nam obejrzeć wyśmienitą jakością obrazu gdy oglądamy filmy.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pobierz pliki »

  Bezpłatne oprogramowanie ujęte w tematyczny katalog, z programami na Windowsa. Uwzględnione wyłącznie licencje rodzaju freeware, opensource, postcardware i tym podobne. Dodatkowe dostępne są tu nie tylko pliki, niemniej jednak też gry komputerowe, tak zatem można poza oprogramowania użytkowego wyszukać także coś na zajęcie wolnego czasu. Ogół uzupełnia zestaw programów na urządzenia przenośne, tj. palmtopy i smartphony oraz dodatkowo telefony komórkowe, co na pewno będzie pasowało użytkownikom urzadzeń mobilnych.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przydatne programy »

  Download wszystkie potrzebne oprogramowanie do twojego notebooka. Mamy w prywatnej bazie oprogramowanie z takich kategorii jak: Multimedia, Globalną sieć, Grafika, Narzędzia, Bezpieczeństwo, Firma czy Mobile. Dobre oprogramowanie antywirusowe zabezpieczające przez złośliwym oprogramowaniem. Dostępne są również do pobrania różnego stylu aplikacje. Dobre oraz użyteczne oprogramowanie, gdzie niektórych pozwolenie stwarza, że są bezpłatne do ściągania, oprogramowanie freeware, pełne wersje, gpl, shareware, adware, demo, trial, do ściągnięcia, testowania, wypróbowania i użytkowania.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy na PC »

  Strona, który gromadzi darmowe wersje programów, które można wykorzystać do pracy w biurze czy również do rozrywki na domowym pececie, w serwsie staramy się solidnie opisać prawie każdy program, dodając wyczerpujący raport jego sposobów, zrzuty ekranowe, a ponadto dane na zagadnienie. Strona z opisami darmowego oprogramowania, a ponadto odnośniki do stron, z których można je ściągnąć. Zrobiliśmy kolekcja najlepszych, sprawdzonych w codziennej pracy i zabawie skryptów. Na tej stronie zapoznasz się z możliwościami polecanych przez nas programów, a następnie pokażemy Wam skąd je ściągnąć.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka »

  Misją tej witryny jest prezentowanie informacji z dziedziny informatyki. W obszernej ofercie odnajdziemy możliwość ściągania różnych plików. Ważne miejsce zajmują np. katalogi firm zajmujących się automatyką budynków. Portal sterowniki.pl adresowany jest zarówno do fachowców, jak również do entuzjastów. Znaleźć można tam informacje o firmach specjalizujących się w automatyce przemysłowej. Na stronie internetowej proponuje się np. bazę wiedzy na temat sterowania w automatyce. W dodatku za pomocą portalu jest możliwość wymiany informacji.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobre programy do pobrania »

  Jedynie u nas darmowe oprogramowanie, a ponadto spolszczenia do gier i programów, gry, sterowniki, tapety, stare gry, galerie, aktualności hardware i software. Ogromna baza darmowych plików. Co niemiara przydatnych narzędzi, programów i programów - multimedialnych, biurowych, antywirusowych, a ponadto graficznych. Twoje centrum darmowego i legalnego oprogramowania. Znajdziesz tu za każdym razem najświeższe wersje legalnego oprogramowania dla Windows i Linux. Najnowsze aplikacje, darmowe oprogramowanie do ściągnięcia w kategorii download.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Legalne programy za darmo »

  Strona oferujące setki darmowych i legalnych programów na licencji GNU GPL i Freeware. Znajdziesz tu oprogramowanie podzielone na kategorie a pobierzesz je prosto z szybkiego serwera. Polski strona poświęcony tematyce oprogramowania dla systemów z rodziny Windows. Legalne programy dla każdego. Darmowe oprogramowanie podzielone na kilkadziesiąt najważniejszych kategorii. Ściągnij legalne oprogramowanie, pobierz bezpłatne gry, czytaj ciekawe publikacje. Do pobrania freeware o charakterze edukacyjnym, multimedialnym, biurowym i kilka innych. Bezpłatne programy dla każdego. W 100% legalny soft za darmo.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy za darmo »

  Katalog darmowych aplikacji, w tym do użycia komercyjnego. Pliki są dobrze opisane i umieszczone w tematycznych kategoriach. Portal to prawdziwy szlagier pomiędzy innych umożliwiających ściąganie plików. Sekreguj według nazwy lub przydatności treści, narzędzia, skryptu. Mamy interesującą propozycję w aspekcie programów usprawniających wykorzystywanie z peceta, komórki, a również szereg programów fachowych, pouczających, potrzebnych na rzecz biura, mieszkania, poszczególnej sfery edukacji i tak dalej.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najnowsze pliki »

  Najlepsze aplikacje do komputera do ściągnięcia. Oprogramowanie darmowe - freeware, shareware, trial lub demo. Podzielone na kategorie. Znajdziesz tam antywirusy, firewalle, pliki biurowe, edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, darmowe kodeki do filmów, odtwarzacze muzyki, a oprócz tego wideo. Wersje instalacyjne programów występują w postaci samorozpakowujących się archiwów. Każdy z programów jest wyposażony w opcję pomocy, która zapewnia sprawną ich obsługę we wszystkich możliwych wariantach. Wszelkie programy mogą być wykorzystywane bez żadnych ograniczeń.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy na komputer »

  Aplikacje w komputerze są przede wszystkim w taki sposób dostosowane do potrzeb każdego użytkownika, że prawie każdy może skorzystać z niego na swój własny sposób. Można skorzystać doskonałego skryptu do pisania, który poprawia samoczynnie błędy albo przedstawia wyraz jako bład przez jego podkreślenie. W pewnych sytuacjach takiego stylu detale bardzo dobrze wpływają na naukę. Dzieci wyjątkowo mogą nauczyć się ortografii, przez tego typu skrypty. Pomimo wszystko dzieci znacznie bardziej patrzą na to, by skrypty, z jakich korzystają, zostały bardziej rozrywkowe niż edukacyjne, dlatego korzystają przede wszystkim z gier. Gra jako program też ma kilka sposobności. Zapewnia rozrywkę na kilka godzin, co może być bardzo dobrym elementem zapewnienia sobie czasu wolnego. Programy komputerowe bardzo dobrze reprezentują się też w sytuacji pracy.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najpopularniejsze programy »

  Serwis poświęcony tylko dobremu oprogramowaniu. Znajdziesz na nim dobre pliki, narzędzia dla systemów operacyjnych, pliki multimedialne do odtwarzania muzyki i filmów. Antywirusy i zapory ogniowe rodzaju firewall. Popularne komunikatory i poradę z komputerami. Aplikacje freeware i shareware. Jedynie najnowsze i najlepsze pliki. Najlepsze pliki w sieci. Portal ma co niemiara plików multimedialnych, kodeki, ciekawe i bezpłatne pliki do odtwarzania muzyki i filmów i nie tylko.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Giga pliki »

  Strona z tylko bezpłatnymi programami. Lista jest na bieżąco odświeżana, dzięki czemu witryna zawiera najnowsze informacje i pliki dostępne w Internecie. Na stronie użytkownik może śpiesznie i głównie za darmo odszukać atrakcyjny go program. Strona udostępnia najpopularniejsze pliki komputerowe w Polsce. Na vortalu Megapliki są zarówno oprogramowanie dla uczniów i studentów, a ponadto dla działalności jednoosobowych, co ciekawe wszystkie pliki są legalne i darmowe do ściągnięcia i dowolnego użytku.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ściąganie »

  Vortal zawiera najnowsze programy do pobrania. U nas znajdziesz ogromny pobierz - programy, sterowniki, bezpłatne programy, spolszczenia, antywirusy i kilka więcej. Codziennie setki nowych kodów komputerowych do pobrania. Do tego publikacje, porady oraz dodatkowo dane ze świata laptopów. Tylko u nas do pobrania bezpłatne programy oraz dodatkowo spolszczenia do gier i kodów, gry, sterowniki, tapety, programy, stare gry, galerie, aktualności hardware i software.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »