Strony związane z hasłem 'opakowania':

« poprzednia strona · 2
 • Woreczki foliowe »

  Wytrzymałe, pojemne, z wyselekcjonowanych tworzyw. Takie są opakowania foliowe firmy Argra Wrocław. Oferujemy różnego typu formy foliowe. W asortymencie mamy zarówno obszerne fabryczne palety foliowe, ale również przetestowanej formy worki foliowe. Wytwarzamy dodatkowo niezmiernie użyteczne opakowania reklamowe, dla wielu przodujących firm, w celach promowania działalności. Nasze produkty stosuje już bardzo wielu kontrahentów. Cenią nasze folie, za ich kompletne wytwarzanie, dokładną formę i spełnianie wyjątkowych zamówień kontrahentów. Worki LDPE to dobre produkty foliowe, które są jednocześnie nieszkodliwe dla ekologii. Realizują wiele funkcji zarówno industrialnych, jak i gospodarczych. Warto opracować już dzisiaj zamówienie na nasze artykuły. To gwarancja dobrej ceny, za pierwszorzędne artykuły.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania »

  Istnieją sytuacje, jak to klient zrażał się do zakupów online, gdyż zamówiony towar przybywał do niego w kiepskim stanie. Niesłychanie często winę za taką sytuację ponoszą opakowania. Z tej racji wskazane jest zamówić produkty w naszym sklepie internetowym. Jesteśmy częścią firmy Rekan i w swoim fachu funkcjonujemy obecnie od 1995 r.. Na naszą ofertę składają się takie opakowania ochronne jak: koperty, przekładki z pianki polietylenowej (rozmiar od 0,8 aż do 8 mm), kartony, pudła, lub taśmy klejące. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www i wnikliwego przyjrzenia się naszej ofercie. Z naszej strony zapewniamy zadowolenie z towarów.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • blistry »

  Firma specjalizuje się w produkcji opakowań, folii oraz blistrów. Mamy bardzo wyspecjalizowaną linię produkcyjną. Jesteśmy jednym z czołowych producentów na rynku polskim oraz europejskim. Posiadamy bardzo wyspecjalizowane działy sprzedaży, marketingu, konsultantów biznesowych, hurtowych, osobistych. Wykonujemy kilkanaście kontraktów jednocześnie. Oferujemy różne możliwości dostawy. Expert w dziedzinie foliowania oraz pakowania.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pudełka ozdobne Warszawa »

  Agencja TMW Piatikow, to wysokiej klasy kartony tekturowe warszawa. Od kilkudziesięciu już lat zajmuje się produkowaniem i drukiem opakowań, kartonów, pudełek. Nasze produkty są w pełni wykorzystywane właściwie w każdej branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować się do Państwa wymagań i zapotrzebowania. Zopiniowane torby papierowe warszawa zlecają duże działalności, co pozwala nam dokształcać pracowników, zdobywać nowe funkcje technologiczne i produkcyjne. Formy i kształty nie mają dla nas ograniczeń, jesteśmy w stanie w pełni zrealizować Państwa potencjał i oczekiwania. Zapraszamy do zakupu!

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Laminaty »

  Wytwarzamy folie FFS dzięki najnowocześniejszych technologii produkcyjnych. taśmy poliestrowe W innowacyjnym i również hojnie wyposażonym laboratorium mamy możliwość wykonywania symulacji parametrów produkcyjnych a także testowania właściwości opakowań. Nasze opakowania dla żywności są produkowane wyłącznie za pośrednictwem klejów bezrozpuszczalnikowych. Na postulat kontrahentów jesteśmy w stanie ściśle monitorować poszczególne parametry naszych wyrobów. Podstawowym zadaniem jest dla nas całkowite poświęcenie oczekiwaniom naszych Klientów a także satysfakcja z opracowywania rozwiązań dostosowanych do potrzeb nabywców za pośrednictwem bliskiej współpracy.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie atrakcyjnych etykiet »

  Na stronie zapoznamy się z ofertą projektów opakowań marki Angrafi Studio. Firma oferuje projektowanie rozmaitych rzeczy, zwłaszcza etykiet. Nad jakością usług czuwają fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Ważnym punktem oferty jest tworzenie np. folderów reklamowych. Istnieje możliwość zmiany projektu opakowania lub jego odnowienia. Jedną ze specjalności tej firmy jest fachowa fotografia reklamowa. Portfolio Angrafi Studio przedstawione zostały na powyższej stronie.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2