Strony związane z hasłem 'mikołów':

 • MONTAŻ NAPRAWA PIECÓW »

  VASCOAL S.A. - montaż, naprawa oraz serwis pieców węglowych i instalacji Centralnego Ogrzewania na terenie całego województwa śląskiego (m.in. Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Tychy, Mikołów, Ruda Śląska, Gliwice, Zabrze, Bytom, Chorzów, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Myszków, Poraj, Częstochowa, Bielsko-Biała, Żory, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Rybnik, Racibórz) oraz w innych rejonach Polski. Kontakt: 501 516 007.

  Data dodania: 09 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mikołów »

  Nasza firma specjalizuje się w wykonaniu rolet różnego typu. Proponujemy tobie nie tylko zrobienie rolet okiennych pod różne rozmiary ale i też rolety bramowe, dzięki czemu też i firmy posiadają sposobność składać u nas zamówienia! Tego typu rolety mikołów to wykonywane rolety z wysokiej jakości tkaniny. Takie rolety są efektowne pod każdym aspektem – nie tylko zabezpieczą twój dom przed włamaniem, ale i również wyciszą pomieszczenie przed hałasem z dworu! Proponujemy nie tylko niskie stawki – wysokie jakościowo towary, lecz i głównie gwarancję oraz samodzielne podejście do każdego kontrahenta!

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola Katowice »

  Wesoly-przedszkolak.pl to Niepubliczne Przedszkole. Akademia Wesołego Przedszkolaka pomaga w odkrywaniu w dzieciach zdolności i zainteresowań. Do przedszkola uczęszczają dzieci w wieku 2,5 -5 lat, natomiast dla 2-latków prowadzone są zajęcia adaptacyjne. Każda grupa wiekowa składa się z co najwyżej18 osób. Budynek wesoly-przedszkolak.pl posiada 5 dużych, przestronnych jak również wspaniale oświetlonych sal dydaktycznych, sale gimnastyczno – taneczne, plac zabaw a także zewnętrzne atrium przystosowane do przeprowadzania zajęć na powietrzu o każdej porze roku. Wnętrza sal są znakomicie zaprojektowane jak również znakomicie wyposażone. Nad bezpieczeństwem przedszkolaków czuwa zarówno monitoring wewnętrzny, jak również zewnętrzny. Wesoly-przedszkolak.pl to najkorzystniejszy wybór na rynku!

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »