Strony związane z hasłem 'marketing':

« poprzednia strona · 7 · 8 · następna strona »
 • Serwis internetowy do porannej kawy »

  Zapraszamy na serwis internetowy do porannej kawy. Chcesz kupić dziecku zabawki, jednak nie wiesz, które są bezpieczne lub chcesz kupić śmieszny prezent jednak nie masz pomysłu jaki. Znajdziesz tu ciekawe informacje odnośnie wystroju domu, czy edukacji. Chcesz dowiedzieć się co wpłynie pozytywnie na nasze zdrowie i wygląd. Jeżeli lubisz poczytać do porannej kawy zapraszamy do częstego odwiedzania naszego serwisu. Tylko interesujące tematy.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron internetowych »

  Jeżeli chcemy zaprzątać się profesjonalnie pozycjonowaniem stron internetowych, możemy wziąć uczestnictwo w specjalnym szkoleniu. Następnie możemy przewidzieć firmę a przekazywać usługi pozycjonowania. Za szkolenie z pozycjonowania zapłacimy najczęściej o tyle o ile tysiąca złotych, tudzież oczytanie natomiast umiejętności na poprzednio zdobyte mogą nam nadzwyczaj się przydać. Podczas szkolenia dowiemy się, czym jest do głębi pozycjonowanie, jakie techniki i narzędzia możemy stosować, jakie programy mogą nam się dodać tudzież gdy je obsługiwać. Na szkoleniu można dostać również informacje, kiedy użytkownicy Internetu szukają sklepów, artykułów natomiast wiadomości oraz jak działają firmy zajmujące się pozycjonowaniem stron www.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania rynku »

  Aktywizujemy każdą organizację w sprawnym działaniu. Posiadamy działalność Łączącą się z Badaniami Rynku. Naszym sporym dokonaniem jest satysfakcja kontrahentów i nagromadzane latami obszerne doświadczenie. Wspieramy zorientować się, co rodzi nieprawidłowości w prosperowaniu wielu jednostek. Zwiększamy ich wydajność i ekonomię metodyki. Badania Marketingowe, umożliwia nam wiele nowoczesnych narzędzi badawczych, a także wyszkolona kadra pracowników. Do analiz wykorzystujemy popularną metodę Mystery Shopping. Opłaca się skorzystać z naszych usług!

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog »

  Promocja produktów w internecie to niezmiernie znacząca sprawa dla każdego przedsiębiorcy. Popularny serwis www może być przyczynkiem do znacznego wzrostu sprzedaży. Jak zatem da się uzyskać tego rodzaju sukces ? Jedną z wielu możliwości jest katalogowanie swojej strony. Redagowanie recenzji o własnym portalu na różnorodnych katalogach w dość wydatny sposób intensyfikuje jego widoczność w internecie. Wzorem dobrego katalogu, do którego wskazane jest dodać opis serwisu jest polecany tutaj nasz formalny spis zasobów polskiego internetu.

  Data dodania: 20 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konkursy »

  Aktualnie uniwersalność internetu zapewnia internautom realność wyszukania w nim wszystkiego co tylko dostępne. Znakomicie pomagają w tym nie tylko wielozadaniowe wyszukiwarki, ale także tematyczne witryny. Właściwym wzorem tego może być nasz portal konkursowy. Położyliśmy w nim nacisk w głównej mierze na umieszczanie bieżących treści o organizowanych konkursach, w których można wygrać materialne nagrody. Nieustanna współpraca z uznanymi realizatorami takich zabaw zezwala nam sumiennie wywiązywać się z tego zobowiązania.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gadżety reklamowe »

  Pokazujemy, jak przyciągnąć nowych interesantów Twojej aktywności. Jak uformować reklamę, która go zdopinguje, a nie odstraszy. Nasz sklep z Gadżetami Reklamowymi dostarcza całą gamę przyjacielskich Artykułów Reklamowych. Na nich zdołasz pomieścić napis marketingowy swojej instytucji. A dzięki naszym nadzwyczaj trwałym Nadrukom Reklamowym masz pełne przekonanie, że stale będziesz towarzyszył klientom Twoich artykułów. Spróbuj!

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Facebook marketing »

  Oferujemy zaawansowane usługi w zakresie social media marketing. Media społecznościowe to w tym momencie najbardziej rosnące popularnością strony internetowe WWW. Jako SMMarketing oferujemy Kampanie wizerunkowe w serwisie Facebook, kampanie na Blip, You Tube i innych mediach społecznościowych. Prowadzimy kampanie reklam płatnych, konkursy na facebook, a ponadto coraz bardziej popularne aplikacje na portalu facebook. Mamy wieloletnie doświadczenie w marketingu w internecie. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron »

  Strona www firmy Rainfox, świadczącej usługi z zakresu szeroko rozumianego marketingu internetowego. Mimo szerokiego wachlarza usług, które oferują, podstawowym zagadnieniem, wyróżniającym się wśrod pozostałych jest - przytoczone w nagłówku - pozycjonowanie witryn www (np. w Live.com czy rodzimym WP). Jeśli interesuje Cię usługa marketingu w sieci, zdecydowanie powinieneś zapoznać się z Rainfox.net podczas poszukiwania sumiennej firmy.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Gliwice »

  WWW.neokolor.pl to adres agencji reklamy, która trudni się zewnętrzną formą marketingu i reklamy przedsiębiorstw oraz marki. Strona zaprojektowana została niezwykle dobrze, przyjemna i miłą dla wzroku. Znajduje się na niej oferta oraz podstawowe informacje. Bez niepotrzebnych rzeczy pisanych pod naciskiem marketingowym – jedynie ważne informacje autentyczne, na które należy zwracać uwagę podczas dokonania wyboru firmy reklamowej na własny użytek. Jeżeli szukasz dobrej agencji reklamowej, która popracuje nad właściwościami twojej marki, czy reklamą towaru – przejrzyj dogłębnie ofertę Neokolor, może okazać się dla Ciebie wystarczająco ciekawa.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalogi Stron »

  Dla wszystkich twórców i posiadaczy serwisów mamy do zaoferowania ciekawy katalog stron. O tym jak ważne jest katalogowanie w złożonym procesie pozycjonowania nie trzeba nikogo przekonywać. Wyjątkową rolę grają w tym porządne katalogi z historią. Właśnie do tej grupy należy nas spis. Każdy, kto potrzebowałby skorzystać z naszej propozycji powinien pamiętać o pewnych zasadniczych regułach. Do katalogu akceptujemy tylko i wyłącznie cenne serwisy, opisane dodatkowo w nieprzeciętny sposób, tak, aby zachęcić czytelników.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mailing do firm »

  Wraz z rozwojem globalizacji otwarły się przed nami światowe rynki pracy i handlu. Normą jest rzadkością znalezienie bardziej atrakcyjnych ofert poza granicami Polski. Starsi jednak dziwią się jak odkrywa się takie oferty – oni przecież nigdzie ich nie spotkali. Dzieje się tak dlatego, że nowoczesny marketing dociera do nowoczesnego odbiorcy. Aby stać się jednym z nich posiadanie telefonu komórkowego i notebooka to zdecydowana podstawa. Dopiero wtedy multimedialne kampanie reklamowe będą mogły do nas docierać. Zwykle opierają się one o zjawisko mass mailing, reklamę sms, voice mailing lub tzw. e-kupony. Reklama sms polega na rozsyłaniu tej samej oferty co przy tradycyjnym mailingu, tylko że do właścicieli telefonów komórkowych.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reklama internetowa »

  Marketing jest fundamentalnym narzędziem w rękach firmy, jeśli chodzi o zdobywanie odbiorców. Dzięki poprawnie opracowanym reklamom firma ma szanse na zdobycie wielu klientów, a tym samym spotęgowanie swoich zysków. W dobie rozpowszechnienia Internetu nie jest niczym szczególnym, że bardzo dobrze rozwinął się także marketing Internetowy, albowiem w sieci można trafić łatwo i szybko do wielu prawdopodobnych klientów. Umieszczając reklamy na wielorakich stronach www mamy sposobność dotarcia do różnych grup ludzi, oferując tym samym własne towary większej ilości ewentualnych klientów, z których część z pewnością skorzysta z naszych usług.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie »

  Rozpoczynasz nowy działalność w której będzie Ci niezbędny rozgłos medialny? pozycjonowanie oferowane przez naszą załogę spełni Twoje oczekiwania! Wyłącznie w naszej ofercie znajdziesz kompleksowe pozycjonowanie charakteryzujące się na tle innych ogromną jakością, niskimi kosztami. Nie daj się podstępnie naciągnąć konkurentom, które wyłącznie oczekują na Twoje pieniądze. Jesteśmy w stanie zaoferować najnowsze sposoby jakim charakteryzuje się w dniu dzisiejszym pozycjonowanie aby osiągnąć warte uwagi wyniki. Cechujemy się bardzo ogromnym doświadczeniem, dlatego pozycjonowanie to nasza pasja. Nie boimy się trudnych fraz.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalogi Stron »

  Duże agencje marketingowe w etapie pozycjonowania witryn używają dobre katalogi stron. W dzisiejszych czasach duża ilość takich katalogów jest płatna i co za tym idzie należy wyszukiwać tylko te najlepsze z nich, przynoszące realne efekty. Do grupy korzystnych spisów stron internetowych zalicza się również nasz zbiór atrakcyjnych witryn. Tym co wyróżnia nas na tle konkurencji to wieloletnie doświadczenie oraz przyjmowanie wyłącznie indywidualnych opisów. Także cena za rozpatrzenie nie jest duża ja to jest w innych katalogach..

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dodaj stronę »

  Katalog stron to forma kategoryzacji czy też odpowiedniej organizacji stron w Internecie. Do katalogu zamieszcza się strony, które umożliwiają łatwe odnalezienie ich internautom. Specyfika katalogów zakłada dzielenie stron tematycznie. By zapisać stronę w Internecie do katalogu należy zgłosić ją. Wykonuje to często autor, lecz to nie jest regułą. Z katalogów korzystają również ludzie biznesu czy agencje interaktywne. Dodawanie serwisów WWW do katalogów wiąże się z wysłaniem formularza zgłoszeniowego, i zawarciem krótkiego. Każdy katalog stron nie jest moderowany automatycznie, jednak. Zamieszczona witryna musi być rozpatrzona, a jeżeli moderator nie zlokalizuje zastrzeżeń, zostaje dołączona w odpowiednim sektorze tematycznym pod określonym hasłem. Można wyliczyć takie rodzaje katalogów stron, jak: globalne, regionalne jak również tematyczne. Niekiedy katalogi umożliwiają dodatkowo umieścić także miniaturkę dodanej strony internetowej, skutkiem czego okazują się jeszcze bardziej przyjazne oraz czytelne dla użytkownika Internetu. Dobrze jeśli katalog stron ma pewne akcesoria przeznaczone też dla kreatorów witryn. Warto zaznaczyć, że nierzadko katalogi stron stają się dla pozycjonerów elementem wspierającym widzialność danego serwisu w wynikach wyszukiwania.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • kampania sms »

  Strona firmy świadczącej usługi znaną jako masowa wysyłka sms. Analizowaliście ostatnimi czasy opłacalność działań reklamowych przeprowadzanych przez krótkich wiadomości tekstowych, przekazywanych bezpośrednio do telefonów komórkowych? Rentowność zależy przede wszystkim od posiadanej bazy numerów. Właściwie skonstruowana zapewni wysoki poziom konwersji i - co najważniejsze - mnogość potencjalnych nabywców. Niewłaściwie skonstruowana może zniechęcić do produktu.

  Data dodania: 19 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik e-marketing »

  Poszukujesz fachowych szkoleń? Wejdź na naszą stronę internet-planet.pl i zapoznaj się z naszą propozycją. Tylko u nas: profesjonalne szkolenie Google, szkolenie SEM, szkolenie marketing internetowe. Poza tym znajdziesz przydatny i fachowy E-marketing poradnik, a także Adwords poradnik. Na dodatek profesjonalny Adwords tutorial przybliży podstawy marketingu internetowego. Wypromuj swoją działalność! Dzięki nam reklama w Google nie będzie miała dla ciebie tajemnic. Wykorzystaj Internet, który jest w tej chwili głównym źródłem informacji.Szukasz doskonałej promocji w Internecie, a nie wiesz od czego wystartować? Odszukaj naszą stronę Internetową internet-planet.pl i skorzystaj z naszej obszernej propozycji szkoleń. Dzięki nam reklama w wyszukiwarkach będzie promocją twojej firmy, a nasze szkolenia (e-marketing szkolenie, marketing internetowy szkolenie, adwords szkolenie) wtajemniczą cię w profesjonalny świat marketingu internetowego. W dodatku, wyjątkowo dla dobra twojej firmy stworzyliśmy poradnik adwords oraz poradnik e-marketing. Zapraszamy

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mailing »

  Na omawianej stronie internetowej swoją ofertę zaprezentowała firma świadcząca usługi z dziedziny e-mail marketingu. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania teleinformatyczne, w których wykorzystujemy pocztę e-mail jako instrument komunikacji. Polecamy mailing jako skuteczny sposób promocji firm. Oferujemy rozwiązania, dzięki którym zwiększą Państwo sprzedaż i obniżą koszty. Posiadamy rozległą wiedzę oraz porządne podstawy praktyczne. Zajmujemy się także przeciwdziałaniem każdej formie spamu.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Kraków »

  Nadrzędnym obiektem naszej działalności jest szeroko pojęta reklama internetowa. Jako prestiżowa agencja reklamowa oferujemy najwyższy poziom usług z zakresu marketingu internetowego. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do osób zamieszkujących Kraków oraz okolice. Trudnimy się tworzeniem oraz obsługą witryn www. Przygotowujemy projekty poligraficzne, w tym ulotki, foldery, plakaty. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje także identyfikacja wizualna. Gwarantujemy wysoką jakość usług, niebanalne koncepcje i satysfakcjonującą współpracę.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Copywiritng Sofista.pl »

  Jeśli poszukujesz copywritera to oglądnij stronę firmową, którą chciałem Wam teraz przedstawić. Otrzymasz w tym miejscu usługi reklamowe na najwyższym poziomie. Prezentujemy swoim klientom skuteczny marketing szeptany oraz ze starannośią wykonany copywriting. Nasze teksty reklamowe zaspokoją nawet najbardziej wybrednych nabywców. Przekonaj się o tym sama odwiedzając stronę firmową firmy Sofista. Gorąco Państwa zapraszamy.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · następna strona »