Strony związane z hasłem 'magazynowanie':

 • Logistyka - Transport, Spedycja, Magazynowanie, Usługi kurierskie – logistyka.infor.pl »

  Logistyka.infor.pl - Codziennie najświeższe informacje o działalności firm logistycznych. Porady ekspertów z branży Transport, Spedycja, Logistyka.
  Baza aktów prawnych. Aktualne stawki, ceny, wskaźniki. Wiadomości z rynku centrów logistycznych.
  Wszystko to, co powinen wiedzieć każdy menadżer z branży Transport Spedycja Logistyka. Bądź na bieżąco, dowiedz się co robią inne firmy logistyczne.
  Poznaj najnowsze trendy. Tylko u nas artykuły prezentujące sprzęt i usługi dedykowane branży.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Magazynowanie »

  Przedsiębiorstwo Jartom poleca nieruchomości na sprzedaż oraz dodatkowo wynajem! W swojej propozycji posiadamy nie tylko normalne oferty magazynów i hal produkcyjnych. Baza ofert obejmuje cały rynek polski i jest aktualizowana na bieżąco, a wyszukają Państwo w niej przyszłościowe magazyny i hale klasy A, magazyny wyposażone w rampy, z obsługą logistyczną, dokami przeładunkowymi, BTS, chłodnie, a także te pod lekką produkcję i towary spożywcze. Zachęcamy też do skorzystania z oferty budowy hal i magazynów. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Powierzchnia magazynowa Warszawa »

  Firma Tirsped proponuje najwyższej klasy usługi logistyczno – spedycyjne. Obsługujemy profesjonalnie firmy w dziedzinie spedycji i transportu międzynarodowego. Gwarantujemy firmom transport kontenerowy z Chin. Nasi klienci mogą korzystać z naszych nowoczesnych magazynów. Do naszych partnerów powierzchnia magazynowa na wynajem. Klientom gwarantujemy specjalistyczny konsulting w aspekcie logistyki. Tirsped – import/eksport na całym świecie.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Logistyka »

  Merkury-Logistyka.pl zajmuje się magazynowaniem, logistyką, transportem, dystrybucją i spedycją. Proponujemy kompleksową obsługę celno-spedycyjną, usługi transportowe i spedycyjne, pełną reprezentację przed organami celnymi. Do Państwa dyspozycji w transporcie międzynarodowym i krajowym mamy ponad 150 samochodów od 3,5t do 24t, zarówno własne, jak i kontraktowe. Wszystkie nasze samochody są wyposażone w system nawigacji satelitarnej GPS, dzięki czemu jesteśmy w stanie błyskawicznie zlokalizować Państwa przesyłkę. Posiadamy generalną polisę ubezpieczenia Cargo, z której zleceniodawca może skorzystać na własne wyraźne życzenie.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Magazynowanie »

  Firma Esperto oferuje nowoczesne i kompetentne rozwiązania w aspekcie projektowania obiektów magazynowych oraz technologii magazynowania. Pomagamy utworzyć jak najlepsze rozwiązania zużytkowania hal hurtowych. Projektujemy składy pod różne działalności składujące zarówno sprzęt lekki jak i ciężki. Zapewniamy rozwiązanie a nie wyrób ale współpracujemy z rozmaitymi branżami na przykład bhp i pożarnictwa, dlatego poprawnie sporządzony schemat daje szanse do funkcjonowania innym jednostkom. Nasza propozycja otacza Polskę ale też również działamy poza granicami kraju. Za pośrednictwem naszej techniki nie ronisz czasu i pieniędzy. Do wszelkiego zlecenia przystępujemy subiektywnie i z dużym zaangażowaniem. Nierazzdarza się w wielkich halach hurtowych że artykuł się uszkadza bo jest źle gromadzony i nierzadko tracimy dużo tysięcy a nawet milionów złotych przez brak właściwie wykonanych półek na towar. Z nami takie wpadki ci nie zagrażają, nasza firma zadba o każdy nawet najdrobniejszy szczegół. W zamiarze poznania się ze dokładną propozycją firmy Esperto zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Logistyka »

  LEAR SP. Z O.O. jest operatorem logistycznym zapewniającym kompleksowe rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie usług magazynowania, konfekcjonowania towarów oraz ich rozprowadzaniu w obrębie całego kraju do klientów (sieci handlowe, hurtownie, handel detaliczny, inne). Zamysłem firmy jest współpraca z firmami w budowaniu ich przewagi na rynku .
  Współpraca z LEAR SP. Z O.O. to zmniejszanie i optymalizacja wydatków.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, oraz skorzystania z usług firmy.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Deklaracje intrastat »

  Poznańska spółka TEXTRA oferuje usługi w zakresie systemu INTRASTAT. Biznesmeni prowadzący wymianę towarową z krajami UE, muszą złożyć odpowiednie deklaracje. Reklamowane przedsiębiorstwo trudni się tworzeniem wymaganej dokumentacji, która ułatwia współpracę z administracją celną. TEXTRA specjalizuje się również w magazynowaniu. Dysponuje różnymi systemami magazynowania: strefą składowania blokowego oraz co-packing. Przewozi towary w kraju oraz zagranicą. Szczegółowa propozycja przedsiębiorstwa jest widoczna pod adresem www.textra.com.pl.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie przeprowadzki Kraków »

  Niniejsza strona internetowa należy do firmy Master Moving funkcjonującej w Krakowie. Przeprowadzki Kraków to gwarancja wysokiej jakości oraz ekspresowej realizacji. Świadczone usługi mają charakter kompleksowy, obejmują zabezpieczenie mienia. Zaangażowanie i dobra organizacja pracy wpływa na pozytywne głosy o firmie.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Magazynowanie Warszawa »

  Definiując uniwersalne poziomy obsługi konsumenta w sektorze logistyki i dystrybucji trzeba skupić także uwagę przede wszystkim na procedurę ich wdrażania. Do aspektów które odpowiadają za wdrożenie poziomów należy: wartość oraz skala problemu ich wykonania. Im prostsze jest osiągnięcie stopnia danego normy tym mniejsza jego wartość w procesie logistycznej obsługi konsumenta. Optymalny standard i jego utrzymanie na dobrym poziomie przynosi pro-log,trudniącej się magazynowanie Warszawa opcję zaakcentowania swojej oferty spośród pozostałych przedsiębiorstw rywalizujących na rynku. Jednak niska wartość jest przyczyną dominacji rywali w sektorze.Pozostałymi aspektami, które mają wpływ na uruchamianie standardów jest misja przedsiębiorstwa. z usług firmy logistycznej. Błędy wykonywania zlecenia niosą ponad programowe koszty zarówno dla adresata jak i sprzedającego.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »