Strony związane z hasłem 'liga mistrzów':

 • Forum piłkarskie »

  Serdecznie polecamy nasze forum piłkarskie. Nowa świeża krew w świecie piłki. Jeśli interesuje Cię futbol, krajowy lub zagraniczny to forum jest szczególnie dla Ciebie. Mnustwo intrygujących wątków. Gorące dyskusje w grupie znawców tematu. Chcesz się dowiedzieć kto zostanie królem strzelców Ekstraklasy? Ciekawi Cię, który zespół zdobędzie tytuł mistrza? Kto wygra Ligę Mistrzów? U nas będziesz to wiedział jako pierwszy. Zajrzyj i przyłącz się do nas. Napisz własną opinię w interesującym Cię dziale. Zorganizuj porywającą dyskusję. Wyczekujemy na urzytkowników, którzy chcą się z nami podzielić własnymi informacjami na temat piłki nożnej. Dołącz do nas już dziś.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Manchester United »

  Jeśli szukasz newsów na zagadnienie najlepszej drużyny w Premier League jaką jest Manchester United to serdecznie zapraszam do naszego serwisu.
  W ostatnim czasie spora ilość sezonowców opuściła szeregi United na rzecz rywala zza miedzy drużyny City.
  Manchester United i Manchester City to dwie zupełnie różne drużyny piłkarskie z miasta Manchester. Drużyna United nosi przydomek Czerwone Diabły, a to za sprawą czerwonych strojów w jakich rozgrywają swoje mecze na stadionie Old Trafford.
  Natomiast skład City występuje najczęściej w strojach koloru błękitnego. Ich przydomek to The Citizens, czyli miastowi.Grają oni na City Stadium czyli stadionie miejskim.
  Za Manchesterem United stoi świetna historia i niezwykłe doświadczenie, natomiast za drużyna City stoją bogaci szejkowie.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »