Strony związane z hasłem 'lekarz':

 • Rezonans magnetyczny »

  Jeśli nie wiecie Państwo gdzie dokonać badanie gastroskopowe w Rzeszowie, polecamy usługi Centrum Medycznego MEDICOR. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi diagnostycznemu nasi pacjenci mogą wykonywać u nas również zalecane przez lekarza badania z zakresu: badań ultrasonograficznych, badań radiologicznych, a także rezonansu magnetycznego. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również biznesowych. Znajdziesz tu wyspecjalizowaną obsługę medyczną na Podkarpaciu, posiadającą obszerną wiedzę i doświadczenie.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny »

  Lekarze Lesław Trojanowski oraz Wojciech Trojanowski prowadzą gabinet stomatologiczny w Krakowie. Świadczą usługi z obszaru stomatologii profilaktycznej, zachowawczej, estetycznej, protetyki oraz implantologii. Są doświadczonymi fachowcami, którzy wykorzystują w pracy najnowsze metody. Wciąż pogłębiają swoją wiedzę na kolejnych szkoleniach w kraju i za granicą. Pragną zagwarantować pacjentom najlepszą opiekę i wysoką jakość usług. Dbają też o ich komfort oraz bezstresową atmosferę w gabinecie.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Medren.pl »

  W dużych miastach w RP nie jest ciężko odnaleźć gabinet, w którym przyjmie nas endokrynolog. Kraków jest miejscem, gdzie da się przyuważyć przynajmniej paru takich specjalistów. Jednym spośród nich jest pani dr Renata Stępień-Dutka, która codziennie przyjmuje w poradni Medren. Na witrynie internetowej medren.pl można znaleźć dogłębną listę wykonywanych w tym miejscu badań. W pobliżu samej placówki znajduje się wyraźny szyld: endokrynolog Kraków. Prywatnie wybiera się w obecnych czasach do lekarza ewidentna większość z nas. Powodem tego jest też fakt, że mało kto potrafi oczekiwać czasem i nawet kilkanaście miesięcy na wizytę u specjalistów takich jak endokrynolodzy. Kraków to miasto, w jakim w przypadku niecierpiącej zwłoki potrzeby nie jest ciężko odnaleźć gabinet, w którym zostaniemy przyjęci niemal od ręki.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Wrocław »

  Leczeniem chorób zwierząt towarzyszących zajmujemy się od momentu roku 1951, oraz w takim razie obecnie ponad 60 lat. We Wrocławiu na osiedlu Strachocin w dzielnicy Psie Pole działamy od momentu 1990 roku. Nasi pracownicy są wieloletnimi wykładowcami oraz pracownikami Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Specjalizujemy się w stomatologii, chirurgii oraz leczeniu chorób wewnętrznych.Przyjmujemy psy, koty, króliki oraz gryzonie.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zaburzenia lękowe »

  Cokolwiek co związane z ludzką psychiką, nasza świadomość, nasze myśli i sny to sfera niezwykle złożona. My pasjonujemy się nauką, do jakiej przystają psychologia oraz psychiatria, ponieważ każdego dnia pracując z pacjentami dostrzegamy coś nowego i nabieramy doświadczenia. Ono jest dla nas nadzwyczaj ważne, bo pomaga nam jeszcze przyzwoiciej leczyć i polepszać tę naukę. Nasze biuro jest zlokalizowane w samym centrum warszawy. Oferujemy całą gamę usług z zakresu diagnostyki psychologicznej i leczenia.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okulista Poznań »

  Miło zapraszam Państwa do wizyty witryny internetowej prywatnego gabinetu okulistycznego, specjalisty okulisty z Poznania doktora nauk medycznych Dariusza Ważyńskiego - okulista Poznań. Na stronie polecanej znajdziecie Państwo wiadomości odnoszące się do specjalizacji dr n. Med. Ważyńskiego, oraz info o prywatnym gabinecie okulistycznym oraz możliwych terminach wizyt. W prywatnym gabinecie okulistycznym doktor nauk medycznych Dariusz Ważyński leczy już od 2004 roku, jego doświadczenie to ponad 25 lat pracy jako okulista.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła dla psów »

  Centrum Zdrowia Psychicznego Psa założono z miłości do zwierząt i troski o nie. Pomoc przyda się także właścicielom psów ze schronisk, czy agresywnych ras. Szkoła dla psów przedstawia sposoby właściwej komunikacji ze zwierzęciem. Dzięki fachowej pomocy psychologicznej, pies zachowa swój naturalny instynkt. Wszelkie potrzebne informacje dotyczące systemu szkoleń dostępne są na stronie www.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • klinika weterynaryjna Warszawa »

  Jeśli zamieszkujemy w Warszawie i posiadamy jakiegoś zwierzaka, bodajże nie raz chcieliśmy znalźć dobrego weterynarza. Fakt zjawiskiem, trudno jest wyłonić z właściwym stanowiskiem.
  Klinika weterynaryjna Warszawa, to to położenie, gdzie otóż to właśnie osoby wykonują swoją prace. Są to doktorzy z dużą praktyką i niezwykle ciepłym i niezwykle pracowitym podejściem do zwierząt. Co więcej, każdy kto ma psa, kota, chomika czy świnkę
  morską spokojnie może tę szpital odwiedzić. Bo przecież, zdrowie własnego wybrańca jest dla nas szalenie ważne, prawda?

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Poznań »

  Miło zapraszam do odwiedzenia strony ortopedy Doktora Macieja Krajewskiego. Pan Maciej Krajewski to wybitny specjalista, od jakiegoś już czasu skupia swoje działania na rozwoju Kliniki Chirurgii Kolana. Kooperuje też z trzema szpitalami w Środzie Wielkopolskiej i Poznaniu. Placówki takie jak: Klinika Grunwaldzka w Poznaniu, MedPolonia w Poznaniu, Medicus Bonus w Środzie Wielkopolskiej. W przebiegu pracy lekarza Macieja Krajewskiego wskazane jest by dodać o tym, że w latach 1992 – 1998 był lekarzem Olimpijskiej Kadry zawodników zapasów stylu klasycznego. Podstawowe zainteresowania Dr n. med. Krajewskiego są następujące: chirurgia stawu biodrowego jak i kolanowego, oraz kontuzje sportowców. W zakresie opisywanej witryny są takie podstrony jak przykładowo: artroskopia Poznań, chondromalacja kolana, rekonstrukcja acl. Dr n. med. Krajewski przeszedł staże w krajach jak: Anglia, Francja, Austria, Niemcy Stany Zjednoczone. Jest on także członkiem takich towarzystw jak: Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne, ZSCKiA – Zarząd Sekcji Chirurgii Kolana i Artroskopii, Polskie Towarzystwo Chirurgii Stopy i stawu skokowego. Kolejny raz gorąco zapraszam do wejścia na stronę.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Łódź »

  Serwis www gabinetu fachowego ginekologii. Doktór ginekolog Wojciech Kazimierak. Zaznajom się z obrębem usług opisywanego gabinetu ginekologicznego. Specjalistycznie wyposażony pokój przyjęć, innowacyjny sprzęt plus metody leczenia. Na przedstawionej stronie możesz uczynić rejestracji wizyty aż do ginekologa. Kliniczne dowiadywanie się ginekologiczne jak również potencjał aktualnej medycyny dopomagają we wczesnym stwierdzeniu oraz wyleczeniu nowotworów narządów rodnych. Wojciech Kazimierak Pracuje w Szpitalu im. Madurowicza, kto mieści się w Łodzi, na ul. Wileńskiej 37. Kieruję pracą Bloku Porodowego, zatem o ile masz zamiar rodzić w „Madurowiczu", to twardo się spotkasz z doktorem Kazimierakakiem. Lekarz przyjmuję w gabinecie pod ulicy Piotrkowskiej 17 - Główny punkt MEDYCZNE OMEGA. Udziela również porad lekarskich w prywatnym ośrodku leczenia par z niepowodzeniami rozrodu - GRAVITA, prowadzonym przez doktora Wojciecha Gontarka.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Baza lekarzy »

  Serwis znanylekarz.pl publikuje ranking medyków i zapewnia użytkownikom wyszukiwanie jedynie porządnych medyków na obszarze całkowitej Polski. Wyszukiwania odbywają się na bazie nazwy miasta lub województwa, czy również specjalności Lu dolegliwości, a nawet opinii pacjentów o konkretnym lekarzu. Serwer gwarantuje łatwy dostęp, prostotę wyszukiwania i przejrzystą strukturę. Znanylekarz.pl jest potrzebny i cieszy się szerokim zainteresowaniem. Ochoczo zapraszamy do odwiedzania naszego forum dyskusyjnego.

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Operacje plastyczne »

  Agklinik to warszawska klinika medycyny estetycznej, która specjalizuje się m.in. w takich zadaniach jak operacje plastyczne, szeroko rozumiana chirurgia estetyczna, ginekologia estetyczna, ortopedia czy chirurgia onkologiczna. Klinika powstała na fundamentach gabinetu chirurgii estetycznej dra Adama Gumkowskiego w Warszawie (założonej w 1992 roku) i Kliniki Chirurgii Estetycznej (lata 1999-2007). W skład pakietu usług jakie oferuje klinika wchodzi też przeszczep tłuszczu - lipofiling, liposukcja - czyli odsysanie tkanki tłuszczowej, plastyka brzucha, modelowanie pośladków, modelowanie łydek czy na przykład plastyka ramion oraz takie zabiegi jak usuwanie cellulitu czy walka z otyłością. Operacje plastyczne wykonywane w Agklinik przeprowadzane są przed doświadczonych lekarzy. Zawsze pod opieką anestezjologa, w salach klimatyzowanych, które wyposażone są w sprzęt medyczny o najwyższych standardach technicznych i spełniających wymogi UE. Pacjenci, którzy zdecydują się korzystać z usług kliniki zapewnione posiadają przytulne pokoje z łazienką, TV i Globalną sieć Internet, a również całodobową opiekę pooperacyjną.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Druki recept »

  Jednym z najważniejszych elementów w działalności lekarza jest odpowiednia recepta. To właśnie dzięki recepty możliwe jest przepisanie słusznego farmaceutyku na daną infekcję. Recepty do tej pory wydawane poprzez NFZ teraz muszą być zamawiane przez lekarzy w dowolnych drukarniach. DrukRecept.pl dopuszcza złożenie zamówienia na recepty indywidualne, wszystkie recepty są stosowne z najnowszym wzorem. Nasza firma daje sposobność personalizacji recept przez umieszczenie na niej poprawnych danych personalnych lekarza jak również pozostałych znaczących informacji. Składając zamówienie na recepty na stronie DrukRecept.pl macie Państwo pewność, że stan wykonania będzie na najwyższym poziomie, a zamówienie będzie dostarczone do kliniki w nieodległym terminie. ]Druki recept drukujemy każdego dnia dlatego też nie oczekujemy na komplet zamówień. Jedyną rzeczą jaką należy złożyć do naszej firmy jest pula numerów przyznana przez NFZ. Zapraszamy do współpracy i składanie zamówień na najtańsze tanie, wysokiej jakości recepty w formie bloczków.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia lekarska w Londynie »

  Jeżeli mieszkasz w Londynie i potrzeba Ci doskonałej opieki lekarskiej, trzeba skorzystać z możliwości Tooting Medical Center. Wchodząc na witrynę www.polski-lekarz.co.uk otrzymujemy potrzebne wiadomości dotyczące specjalistów gwarantowanych przez tego typu przychodnię. Przychodnia lekarska w Londynie to zapewnienie wysokiej jakości usług. To także zespół wykształconych specjalistów którzy dołożą wszelkich starań, by ofiarować nam doskonałą pomoc. O nasze samopoczucie dbają m.in. dentysta w Londynie, oraz specjaliści rodzinni. Na stronie tego ośrodka jesteśmy w stanie zaznajomić się z usługami, jakie w danym czasie proponuje przychodnia zdrowia w Londynie, jest możliwość rejestracji do interesującego nas specjalisty przez Internet, a ponadto sprawdzenia najnowszych promocji na dane usługi medyczne.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Bydgoszcz »

  Psycholog Bydgoszcz zaprasza – gabinet oferuje kompleksową pomoc psychologiczną, konsultacje, psychoterapię i inne porady indywidualne. W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że potrzebuje obiektywnej pomocy, wsparcia, praktycznych wskazówek i doświadczonej opieki. Psycholog zajmuje się tymi aspektami, organizuje sesje, psychoterapię, można spotykać się z nim regularnie, sporadycznie lub udać się jednorazową poradę. Udanie się do psychologa to nie powód do wstydu! Musimy dbać o swoje zdrowie nie tylko w aspekcie fizycznym, ale i duchowym oraz emocjonalnym. Gabinet psychologiczny Bydgoszcz zaprasza na spotkania indywidualne i psychoterapię, sesje, rozmowy oraz wszelkie konsultacje.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »