Strony związane z hasłem 'laweta poznan':

 • Ponoc drogowa Poznań »

  Działalność motoryzacyjna Pana Konrada Poprzyckiego to przede wszystkim zawodowcy w pomocy w najróżniejszych sytuacjach drogowych. Świadczymy usługi lawetą lub holowania na obszarze Poznania i okolic, jednak nie są nam obce interwencje nawet poza granicami kraju. Nasza firma oferuje także usługi z zakrsu pomocy w otwieraniu zamków zarówno samochodowych jak i w mieszkaniach i innych. Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej pomocy, która stoi na bardzo wysokim poziomie, jeżeli oczekujesz atrakcyjnej oferty cenowej za udzieloną pomoc zapraszamy do kontaktu. Nasza oferta zdecydowania powinna spełnić Twoje oczekiwania.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Holowanie samochodów 511 510 510 »

  Niespodziewana sytuacja na szosie, wymagająca holowania pojazdu, lawety, pomocy na drodze, albo niewielkiej reperacji na miejscu postoju, zadzwoń do holowanie Poznań. W naszej ofercie wśród propozycji naszych usług odszukasz: holowanie Poznań, laweta, pomoc w podróży, transport wozów od busów, po samochody ciężarowe, które nie są dopuszczone do ruchu na użytkowanych przez inne pojazdy drogach. Funkcjonujemy w branży samochodowej od 1991 roku. Wprawa poparte pierwszorzędnym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą daje wyniki, że grono usatysfakcjonowanych kontrahentów ustawicznie się zwiększadoświadczeni kierowcy, doskonały sprzęt oraz błyskawiczna i wysokiej klasy pomoc na trasie dla kierującego. Holowanie aut powypadkowych Poznań to nie tylko pomoc na drodze i transport samochodów po kolizyjnych. Mamy również nasz zakład naprawczy przynależący do sieci naprawczych najpopularniejszych ubezpieczycieli w Polsce jak np.: Warta. Na czas remontu dajemy pojazd zastępczy gratis. Niełatwa sytuacja na trasie to nieopisane napięcie dla kierowcy jak i podróżnych. Zamawiając usługi firmy holowanie aut powypadkowych Poznań, zapewnisz sobie bezpieczeństwo jak i bezpieczeństwo i rzetelność, kadry pracowniczej. Pracujemy 24h przez 365 dni w roku. Nie przerywamy, czekamy na zgłoszenie pod numerem alarmowym 5 11 51 05 10, aby świadczyć usługi zawsze gdy potrzebna jest pomoc podczas podróży.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa Wielkopolska »

  Pomoc drogowa Poznań wykonuje usługi transportu na lawecie oraz serwisu pojazdów uszkodzonych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej oraz świetnie rozbudowanemu sprzętowi jesteśmy przygotowani do fachowego ciągnięcia i transportu aut zarówno w obrębie kraju jak i na terenie innych państw. Mamy kilkanaście dobrze wyposażonych samochodów holujących dlatego możemy zawsze, błyskawicznie odpowiadać na zgłoszenie. Sprawna i wyszkolona ekipa to pewność profesjonalnej obsługi i porady technicznej i merytorycznej na miejscu zdarzenia.Deklarujemy bezpieczny załadunek i transport oddanych nam pod opiekę samochodów oraz nieuknione naprawy w naszym serwisie. Podczas naprawy zapewniamy samochód zastępczy oraz parking strzeżony dla całkowitego komfortu bezpieczeństwa. Zapraszamy na nasz serwis aby poznać więcej szczegółów oferty. Telefon alarmowy, aktywny 24h na dobę to 511510510.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Holowanie poznan »

  Jeżeli potrzebujesz z holować swój samochód trzeba wiedzieć, że świetnym rozwiązaniem jest nasza firma jaka przedstawia wam autopomoc Poznań. Taka usługa drogowa jest przedstawiona dla każdego w korzystnych cenach i bardzo dobrych warunkach. Zapewniamy wam holowanie Poznań a też wypożyczenie takich maszyn jak laweta Poznań, dzięki temu zdecydowanie każdy ma okazję pozwolić sobie na wykorzystanie tego typu ofert które są z korzyścią dla wszystkich! Holowanie poznan to jedna z większości możliwości które odnajdziesz u nas!

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »