Strony związane z hasłem 'kursy tańca':

 • salsa Lublin »

  Akademia Promocji Tańca w Lublinie założona przez championkę w tańcach południowych, Magdalenę Woszczak to szkoła każdego: dzieci, nastolatków i dorosłych. Oferuje liczne warsztaty, na przykład: formy towarzyskie, salsę, ladies styling, a także street dance. Prowadzi lekcje zarówno indywidualne, jak i zbiorowe. Do posiadającej najwyższe międzynarodowe klasy taneczne kadry instruktorów oprócz Magdaleny Wolszczak należy również Karol Polak. Na witrynie www.apt.lublin.pl znajdują się zdjęcia i filmy prezentujące dokonania Akademii.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • zajęcia dla dzieci warszawa »

  W ostatnim czasie taniec stał się bardzo modny. Coraz większa liczba ludzi zapisuje się na kursy tańca, w każdym wieku od przedszkolaków do ludzi starszych na emeryturze. Zaczęło się za sprawą telewizji, która zrobiła kilka programów związanych z tańcem. Jedne są dla publiczności dojrzałej inne dla młodzieży, ale spowodowały identyczny skutek, zwiększając ilość ludzi zachęconych nauką tańca. Propozycje szkół tańca są bogate, zarówno w rodzaje przeprowadzanych zajęć, ich systematykę i co najistotniejsze w wybór stylu, który nas interesuje. Oglądalność kolejnych edycji programów telewizyjnych zaczęła się obniżać, jednak zainteresowanie tańcem, wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie.

  Data dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy tańca Olsztyn »

  Szkoła tańca z Olsztyna mieści się w Klubie Agora, którego nadrzędnym misją jest gwarancję wychowania kulturalnego młodzieży, a oprócz tego dzieci na terenie Olsztyna. Oprócz tego klub ma siłownie, prowadzi zajęcia fitness. Priorytetowo rozwiniętą gałęzią działania klubu jest taniec, który odróżnia się dużą różnorodnością stylów i profesjonalnym zapleczem trenerskim.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy tańca Poznań »

  Nasze kursy rozważane są za jedne spośród najważniejszych na terenie poznania. W naszej propozycji odnajdą się takie konstrukcje jakże: taniec towarzyski, latino dance dla dam, lekcje własne, salsa solo na rzecz dziewczyn, salsa cubana, hip hop czy taniec brzucha. Wykwalifikowani trenerzy tańca, dobra lokalizacja toteż nie jedyne walory naszej instytucji. Zapraszamy na zajęcia które odbywają się przez cały tydzień.Ciepło zapraszamy do lekcji tańca w szkole Step Up gdzie udzielamy wiele źródłowych tańców.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • szkoła tańca szkoła tańca wrocław zajecia tanca wroclaw »

  Street Dance Academy to gromada doświadczonych choreografów oraz tancerzy, którzy oferują szeroki dobór zajęć tanecznych dla każdego. Ta wrocławska szkoła tańca w swojej ofercie ma szereg interesujących ofert, rozpocząwszy od street dance w stylach hip-hop, popping, freestyle, top rocking, locking i innych, poprzez zajęcia z choreografii dla dzieci oraz dorosłych, aż po naukę tańca nowoczesnego, contemporary balet czy jazz. Każde zajecia tanca wroclaw prowadzone są przez specjalistów, jacy odnoszą bardzo dobre efekty w tańcu oraz są nagradzani za swoje osiągnięcia. Nadzwyczajnie kursy tańca wrocław ofertowane przez Street Dance Academy odbywają się w niedużych gromadach i w dzisiejszych wnętrzach siedziby firmy w sercu Wrocławia. Zapraszamy na stronę internetową firmy, gdzie można dowiedzieć się o niej więcej i zapisać się na zajęcia.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca Poznań »

  Szkoły tańca w ostatnich latach stały się niesłychanie modne wśród młodzieży. W telewizji trwa sporo różnego typu programów, w których uczestnicy rywalizują wzajemnie poprzez występy taneczne. W tej szkole tańca macie możliwość poznania rozmaitych stylów tańca. W zespole posiadamy sporo znakomitych szkoleniowców, którzy uczą już od wielu sezonów. Z pewnością najważniejszym z powodów dla których warto zapisać się do mojej szkoły jest szczególna atmosfera mająca miejsce podczas nauki tańca. Na kursy macie możliwość rejestrować się przez cały tydzień, wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka tańca Kraków »

  Studio tańca Prima Dance od wielu lat zajmuje się realizacją planów i marzeń wielu osób, które chcą nauczyć się tańczyć. Prowadzimy szkolenia i kursy pod okiem najlepiej wykwalifikowanych tancerzy. Dodatkowo organizujemy też obozy taneczne. Możemy pochwalić się wieloma wygranymi konkursami. Prima Dance znajduje się w Krakowie, gdzie organizujemy kursy tańca, naukę salsy oraz nauczamy jak zatańczyć pierwszy taniec. Nauka tańca nigdy nie dawała tyle radości co w krakowskiej szkole tańca Prima Dance. Taniec to z całą pewnością nasza pasja i specjalność.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca Kraków »

  Studio tańca Prima Dance od lat zajmuje się realizacją planów i marzeń wielu ludzi, którzy chcą nauczyć się tańca. Realizujemy kursy pod okiem najbardziej doświadczonych tancerzy. Oprócz tego organizujemy też wynajem sal. Możemy poszczycić się wieloma wygranymi turniejami. Znajdujemy się w Krakowie, gdzie prowadzimy kursy tańca, naukę tańca towarzyskiego oraz uczymy jak wykonać pierwszy taniec. Nauka tańca nigdy wcześniej nie dawała tyle zabawy co w krakowskiej szkole tańca Prima Dance. Taniec to zdecydowanie nasza pasja i specjalność.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka tańca Kraków »

  Prima Dance to szkoła tańca. Znajdziesz nas w Krakowie, gdzie prowadzimy szkolenia tańca. Jeżeli ciekawisz się tańcem zapisz się jak najszybciej na szkolenia do centrum tańca Prima Dance. Dzięki pomocy szkolących u nas tancerzy poznasz każdy taniec. Możesz zapisać się na kursy tańca grupowe czy indywidualne. Czemu warto skorzystać z propozycji Prima Dance? Gdyż, jesteśmy osobami, dla który taniec to nade wszystko pasja, dzięki tamu do uczenia tanecznych kroków pochodzimy z pasją i zaangażowaniem. Namawiamy do dokładniejszego zapoznania się z oferowanymi przez nasze centrum kursami tańca na stronie PrimaDance.pl

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka tańca Kraków »

  Szkoła taneczna Prima Dance zajmuje się prowadzeniem kursów dla osób chcących nauczyć się tańczyć. Od wielu lat proponujemy profesjonalną naukę pod opieką najlepszych tancerzy. Wielu z nich to wielokrotni mistrzowie polskich i zagranicznych turniejów tanecznych. Wszczepiamy naszym wychowankom nie tylko wiedzę na temat tańca, ale również miłość do niego. Taniec to nasza pasja. Oprócz zwyczajnych kursów centrum tańca Prima Dance proponuje również pokazy i eventy, obozy taneczne, wynajem sal oraz kursy tańca towarzyskiego. Prócz nauki tańca gwarantujemy również odlotową zabawę! Kurs tańca w Krakowie nigdy wcześniej nie był łatwiejszy.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca Kraków »

  Szkoła tańca Prima Dance od lat para się realizacją planów wielu ludzi, którzy chcą nauczyć się tańca. Realizujemy kursy pod okiem najlepszych tancerzy. Poza tym organizujemy też pokazy i eventy taneczne. Możemy pochwalić się wieloma wygranymi turniejami. Prima Dance znajduje się w Krakowie, gdzie organizujemy kursy tańca, naukę tańca towarzyskiego oraz nauczamy jak zatańczyć pierwszy taniec. Nauka tańca przenigdy nie dawała tyle radości co w krakowskim centrum tańca Prima Dance. Taniec to z całą pewnością nasza specjalność.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca Kraków »

  Studio tańca Prima Dance od wielu lat para się realizacją marzeń wielu ludzi, którzy pragną nauczyć się tańca. Prowadzimy szkolenia i kursy pod opieką najznamienitszych tancerzy. Poza tym organizujemy też obozy taneczne. Możemy pochwalić się wieloma wygranymi turniejami i konkursami. Nasza szkoła znajduje się w Krakowie, gdzie organizujemy kursy tańca, naukę tańca towarzyskiego oraz uczymy jak zatańczyć pierwszy taniec. Nauka tańca nigdy nie dawała tyle radości co w krakowskim centrum tańca Prima Dance. Taniec to zdecydowanie nasza pasja i specjalność.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca Kraków »

  Studio tańca Prima Dance od wielu lat para się realizacją planów wielu osób, które chcą nauczyć się tańca. Realizujemy kursy pod opieką najbardziej doświadczonych tancerzy. Dodatkowo organizujemy też pokazy i eventy taneczne. Możemy pochwalić się wieloma wygranymi turniejami. Znajdujemy się w Krakowie, gdzie prowadzimy kursy tańca, naukę tańca towarzyskiego oraz uczymy jak wykonać pierwszy taniec. Nauka tańca nigdy wcześniej nie dawała tyle zabawy co w krakowskim studiu tańca Prima Dance. Taniec to zdecydowanie nasza pasja.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »