Strony związane z hasłem 'kurs jazdy':

 • Prawo jazdy Bydgoszcz »

  Firma Ekspert jest profesjonalną i nowoczesną szkołą nauki jazdy. Oferta nosi nazwę Prawo Jazdy Bydgoszcz, bo właśnie tam znajduje się szkoła. Oprócz kat. B, oferta obejmuje też szkolenia w zakresie kategorii A. Zarówno wykłady, jak i zajęcia praktyczne prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Szkolenia odbywają się na pojazdach egzaminacyjnych cenionej marki Nissan Micra. Istnieje możliwość zapisu na szkolenie do szkoły Ekspert za pomocą Internetu. Co więcej w ofercie szkoły Ekspert znajdują się jazdy doszkalające.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Anglia »

  Chcesz poczuć się pewnie na brytyjskich drogach? Zapisz się do szkoły nauki jazdy w Anglii - język nie jest już przeszkodą. Firma Emano powstała z myślą o Polakach żyjących Wyspach, którzy chcą mieć frajdę z jazdy, żyć wygodniej bądź uzyskać lepszą pracę, zdobywając angielskiej prawo jazdy. W obrębie internetowego serwisu firmy, jaki stanowi strona Emano.co.uk znaleźć można szczegółowe informacje dotyczące wyrobienia angielskiego prawa jazdy. Emano udostępnia także pomoce dydaktyczne dzięki którym można łatwo zaliczyć egzaminy na prawo jazdy.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs prawa jazdy Kraków »

  Jakikolwiek członek ruchu drogowego musi uczestniczyć przed pozyskaniem konkretnego dowodu umożliwiającego jazdę autem kurs jazdy. W Krakowie to oczywiście my bywamy liderem w tej dziedzinie. OSK Codex w własnej gamie kursów nadzwyczajną atencję do kursowiczów, którzy usiłują zdać test sprawdzający na kategorię B. Jednak i jest dozwolone u nas przygotowywać się do testów i na inne kategorie. Więcej treści otrzymacie bezpośrednio na stronie www lub zwiedzając którąś z lokalnych placówek.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Częstochowa »

  Zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą
  prawa jazdy w Częstochowie. Dysponujemy
  przestronnymi, w pełni multimedialnymi salami wykładowymi, co czyni kursy
  atrakcyjnymi, łatwiej przyswajalnymi. Mamy biuro
  w centrum miasta, blisko Dworca Głównego, dzięki czemu mają Państwo
  wygodny dojazd do naszej siedziby. Uczymy w pełni
  profesjonalnie, zapewniamy wszelakiego rodzaju
  zniżki i rabaty. W naszej placówce mogą Państwo nauczyć się jeździć,
  nauczyć się na egzamin z kategorii A oraz kategorii B. . Zapraszamy

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy w Warszawie »

  Jeśli nadal nie posiadasz prawa jazdy, a mieszkasz w Warszawie to bez zastanowienia przyjdź do nas na kurs jazdy w Warszawie. Szkoła nauki jazdy JAR ma wieloletnie doświadczenie oraz doświadczony personel, co powoduje, iż po naszym kursie prawa jazdy państwowy egzamin prawa jazdy w Warszawie to najzwyklejsza formalność. Niestety Warszawa to jedno z trudniejszych do prowadzenia samochodu polskich miast, ale nauka jazdy w Warszawie w opisywanej tu auto szkole jest największą przygodą dla młodego człowieka. Zapisz się na kurs nauki jazdy na samochód lub na motor abyś mógł przekonać się o tym na własnej skórze. Pamiętaj też, iż jako jedna z niewielu auto szkół w Warszawie posiadamy również samochody w automacie.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na prawo jazdy w miejscowości Poznań »

  W serwisie przedstawiony został ośrodek szkolenia kierowców Professional. Szkoła gwarantuje przeprowadzenie potrzebnych badań lekarskich. Oferta o nazwie Prawo jazdy Poznań uwzględnia dostęp do materiałów dydaktycznych. Wykłady odbywają się w szkole, a jazdy zarówno w mieście, jak i na placu. Szkoła oferuje kurs prawa jazdy kat. B rozdzielony na część teoretyczną i praktyczną. W tej szkole istnieje możliwość rozłożenia kosztów kursu na trzy raty. W serwisie można zapoznać się z referencjami szkoły i jej ofertą.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzetelne prawo jazdy Kielce »

  reklamowana szkoła jazdy Kielce organizuje szkolenia dla przyszłych kierowców. Wykładowcy gwarantują miłą atmosferę pracy i najlepsze wyniki nauczania. Proponowana jest tutaj przede wszystkim nauka jazdy Kielce na świetnym poziomie. Osoby, które ciekawią prawo jazdy Kielce niewątpliwie odnajdą tu ofertę dla siebie. Wszystkie pojazdy należące do szkoły jazdy Kielce są w idealnym stanie technicznym. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych takimi usługami jak prawo jazdy Kielce.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »