Strony związane z hasłem 'koperty':

 • Folia stretch »

  Firma Rest w dziedzinie opakowań działa od 2006 roku. Restpak.pl to jej własny sklep online. W sieci klienci znajdą różnego typu artykuły do pakowania paczek. Trzon oferty stanowią koperty bąbelkowe, kartony oraz folia bąbelkowa. Oferowane koperty posiadają mocny zgrzew na bokach i dnie, który zapobiega rozerwaniu koperty przez duży przedmiot. Oferowane kartony to szeroki wybór rozmiarów.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Plomby »

  Omawiana firma specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju artykułów plombujących. Produkowane przez firmę plomby wykorzystywane są do zabezpieczenia np. worków pocztowych. Specjalne koperty Evan umożliwiają przechowywanie np. poufnych danych. Oferta obejmuje plombujące saszetki do przechowywania pieniędzy. Specjalnością omawianej firmy jest między innymi produkcja etykiet plombujących. Akcesoria te uniemożliwiają dostanie się do danej zawartości niezauważenie. Oferowane materiały charakteryzuje znaczna trwałość i odporność, np. na kwasy.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • kalena »

  Folia do pakowania znaczy dzisiaj bardzo ważną rolę w życiu codziennym. Codziennie z folii korzysta masa firm. Na codzień ludzie pakują różne rzeczy w folię - Nasza firma Kalena jest dystrybutorem profesjonalnych folli, kopert i opakowań i ma w swojej ofercie wytrzymałe i najlepsze, a jednocześnie nie drogie folie, koperty i opakowania, lecz to nie wszystko. Sprzedajemy też torebki strunowe. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą na naszej witrynie www!

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Druki »

  Na reklamowanej stronie internetowej znajduje się szczegółowa propozycja w zakresie wszystkiego, co jest związane z rozmaitymi formami reklamy. Na rynku istnieje mnóstwo firm, oferujących kolportaż materiałów reklamowych, jednakże tylko część z nich jest w stanie poszczycić się współpracą z potężnymi korporacjami oraz z mniejszymi instytucjami. Łącznie na ogół niewiele przechodniów przyjmuje różne ulotki i inne materiały reklamowe. I właśnie dlatego kolportaż materiałów reklamowych warto powierzyć agencjom i firmom, które współpracowały z zadowolonymi klientami.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania »

  Istnieją sytuacje, jak to klient zrażał się do zakupów online, gdyż zamówiony towar przybywał do niego w kiepskim stanie. Niesłychanie często winę za taką sytuację ponoszą opakowania. Z tej racji wskazane jest zamówić produkty w naszym sklepie internetowym. Jesteśmy częścią firmy Rekan i w swoim fachu funkcjonujemy obecnie od 1995 r.. Na naszą ofertę składają się takie opakowania ochronne jak: koperty, przekładki z pianki polietylenowej (rozmiar od 0,8 aż do 8 mm), kartony, pudła, lub taśmy klejące. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www i wnikliwego przyjrzenia się naszej ofercie. Z naszej strony zapewniamy zadowolenie z towarów.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »