Strony związane z hasłem 'kamieniarstwo':

 • Marmur »

  Jednym z najczęściej wykorzystywanych kamieni w budownictwie jest granit. Znajduje on wiele zastosowań przy wykańczaniu budynków mieszkalnych oraz biurowych. Granit jest również bardzo popularnym materiałem na nagrobki, jego bogata kolorystyka potrafi zaspokoić wymagania prawie każdego klienta, ponadto granit jest bardzo trwałym kruszywem.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nagrobki z marmuru, granitu. »

  Szeroka oferta usług i wykonywanie, również na specjalne zamówienie, produktów z kamienia jakim jest granit, konglomerat czy też marmur. Do skorzystania ze swoich usług zaprasza zakład kamieniarski bydgoszcz funkcjonujący na terenie miasta, jak i jego okolicach. U nas można wyszukać choćby nagrobki bydgoszcz przeróżnego rodzaju. Ręcznie dekorowane grobowce bydgoszcz tworzone tak z marmuru, różnych granitów, jak również konglomeratu. Konkurencyjne ceny jakie zapewnia kamieniarstwo bydgoszcz idą w parze z wieloletnim na rynku doświadczeniem. W ofercie znajdziemy także inne usługi budowlane i wykonywanie produktów na zamówienie, jak choćby kominki bydgoszcz. W naszym zakładzie znaleźć można także parapety bydgoszcz, ołtarze, tablice pamiątkowe i blaty oraz tworzenie wystroju domu z kamienia, a także prace remontowe.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • kominki piaskowiec kamien »

  Kamieniarstwo Pawlik - firma istniejąca od 2001 roku prowadząca wydobycie w czterech kopalniach odkrywkowych piaskowca pod Chełmską Góra. Polska kopalnia naturalnych piaskowców albskich. Firma kamieniarska trudniąca się wydobyciem i obróbka naturalnego piaskowca barwnego. Kopalnia zlokalizowana jest we wsi Grabowie około 30 km od Radomska . Wydobycie prowadzone jest sposobem mechanicznym co pozwala na uzyskanie kamienia bardzo dobrej jakości. Serdecznie zapraszamy do zapoznani się z ofertą naszych kamienia elewacyjnych, obudów kominkowych, kamienia murowego i wielu innych wyrobów na stronie internetowej www.piaskowce.com

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • płytki granitowe »

  Tylkokamien - Nasza firma działa na polskim rynku natychmiast od momentu dobrych kilkunastu lat. Przy użyciu ten długi Chronos czasu nasi pracownicy zdobyli eksperyment, które pozwala nam dokonywać najtrudniejsze zlecenia. Czym się zajmujemy? Pośrodku innymi tworzymy płytki granitowe> tudzież parapety granitowe. Dbamy o wszystkich naszych klientów tudzież aż do każdego spośród nich podchodzimy ze stu procentową indywidualnością. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe propozycje tudzież niesłychanie pionierski. Zachęcamy aż do zapoznania się spośród naszą pełną ofertą na naszej stronie internetowej!

  Data dodania: 26 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nagrobki Warszawa »

  Jeśliby szukacie państwo firmy, której ceownik działalności wolno iżby przyskrzynić w te dubel słowa kamieniarstwo Warszawa, to chcemy dodać otuchy was, abyście zostali na naszej stronie na dłużej tudzież zapoznali się dogłębnie z ofertą, która mamy przygotowaną. Nasze usługi pogrzebowe Warszawa wolno bo wydedukować nie koniecznie przychodząc do nas sam tymczasem oglądając galerię nagrobków, która znajduje się w Internecie. Nasza kierunek powstała z myślą o tych wszystkich osobach, gwoli których szukanie firmy wykonującej usługi pogrzebowe Warszawa jest po prostu męczące. Z racji naszej stronie możecie państwo być w użyciu wszelkie informacje, które są substrat do podjęcia decyzji o tym, kto grobowiec wyselekcjonować. I bo nasza kierunek jest ściśle mówiąc zaprojektowana, iżby swobodnie było każdemu odnaleźć wszystkie niezbędne informacje, siła robocza czują się na naszej stornie swobodniej. W celu wielu bo samo szukanie nagrobków jest stresujące.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne kamieniKamieniarstwo: nagrobki, blaty, parapety »

  Proponujemy wielki zakres prac kamieniarskich - przygotowujemy nagrobki oraz grobowce, kominki, schody i posadzki z granitu, blaty kuchenne też do łazienek, parapety, tablice nagrobkowe. Zajmujemy się teżpreparowaniem odlewów żywicznych i robimy kamieniarskie prace renowacyjne i elewacje z kamienia. Nasze usługi świadczymy już od 2000 roku. Nasze doświadczenie, wiedza oraz umiejętności sprawiły, że aktualnie możemy zaoferować Państwu najlepsze jakościowo usługi. Służymy poradami! Mamy również korzystne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami i realizacjami na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Schody z piaskowca »

  Przedstawiamy serwis informacyjny firmy Piascar, na którym znajdziesz wszystko o najlepszym w Polsce piaskowcu dekoracyjnym. Dodatkowo dowiesz się jakie i jakiej jakości są produkty oferowane przez naszą firmę. Świadczymy usługi szerokiej grupie odbiorców, dlatego też nasza strona internetowa jest wykonana w dwujęzycznej wersji: polskiej i niemieckiej. Zapraszamy do współpracy architektów, inwestorów, firmy oferujące kompleksowe usługi montażowe jak również indywidualnych klientów. W naszej ofercie proponujemy, schody, tarasy, balustrady oraz elewacje z piaskowca dolnośląskiego.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Parapety granitowe »

  Nasza firma powstała w 1969 roku. Wiedzę o produkcji nagrobków przekazujemy sobie z pokolenia na pokolenie.

  Wykonujemy nagrobki i grobowce z kamieni naturalnych najwyższej jakości, importowanych z całego świata.

  Oferujemy szeroką gamę gotowych wzorów jak i wykonujemy projekty wg. pomysłu klienta
  Przy ich tworzeniu zawsze mamy na uwadze indywidualizm formy i najwyższą jakość wykonania.

  Zajmujemy się również produkcją elementów budowlanych.

  Najlepsi pracownicy w tym fachu zapewniają wysoki poziom naszych usług.
  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszych nagrobków.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacje wnętrz »

  Stegu to firma z wieloletnim doświadczeniem, produkująca wysokiej jakości płytki kamienno i cegłopodobne. W ofercie wzbogacanej o coraz to nowsze produkty znajdziesz między innymi kamień elewacyjny, elementy dekoracyjne oraz obudowy kominkowe. Z serwisu internetowego firmy dowiesz się jakie zastosowanie mają płytki ścienne w aranżacji wnętrz, ile kosztują i gdzie możesz je kupić. W razie wątpliwości specjaliści doradzą ci i odpowiedzą na wszystkie zadane pytania. Asortyment firmy jest przyjazny środowisku i sprzedawany w sieciach handlowych między innymi we Francji, Włoszech i w Kanadzie.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kamień elewacyjny »

  Wykorzystywanie kamienia, jako formy dekoracji czy ogólnie materiału budowlanego jest dobrze znane ludziom od bardzo dawna. Lecz aktualnie istnieją sposobności, aby każdy mógł wykorzystać kamień, jako detal dekoracyjny własnego domu. Bowiem ze stuprocentową pewnością w sprzyjających okolicznościach efekt może być zachwycający. Natomiast najpierw trzeba odnaleźć odpowiednią korporację, która zajmie się wykonaniem takich usług. I do takich dobrych korporacji ze stuprocentową pewnością zalicza się teraz ta firma i dlatego warto korzystać z jej usług.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »