Strony związane z hasłem 'kajaki':

 • Spływy kajakowe »

  Firma AS-TOUR ma do zaoferowania spływy kajakowe na terenie Polski. Działamy w branży od 1990 roku organizując spływy najładniejszymi rzekami w północnej Polsce: Wda, Brda, Pisa, Łyna, Biebrza, Czarna Hańcza, Krutynia, Rospuda. W naszej ofercie uświadczą Państwo spływy zorganizowane oraz indywidualne, w których można swobodnie określić termin spływu, wybrać trasę oraz wypożyczyć kajaki wybierając spośród dokładnie opisanego sprzętu. Na stronie prowadzimy forum, galerię zdjęć, prezentujemy najważniejsze atrakcje, dokładny opis szlaków wraz z mapami, posiadamy podstawowe porady, niezbędnik kajakarza a także dział z ogłoszeniami. Jeśli dysponujesz wolnym czasem to spływy kajakiem są jedną z najlepszych możliwości na zagospodarowanie go jako formę odpoczynku aktywnego. Sport to także zdrowie.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kajaki Drwęca »

  Planowane na wakacje rodzinne spływy muszą być przemyślane. Głównie sam termin i miejsce, w którym odbędzie się wpływ. Znajomi pewnie polecają spływy pojezierze brodnickie, jako te najbezpieczniejsze przy tym bardzo piękne. Druga sprawa, to sprzęt. Aktualnie nie powinno się zakupować, wystarczą kajaki Drwęca. Niedrogie, solidne, mało ważące, łatwe w użytkowaniu. Najlepiej, aby spływy i kajaki organizowała jedna firma, jak przykładowo spływy Drwęca. Dzięki temu lepiej jest wszystko zorganizowane, dużo bezpieczniej i solidniej.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • kajaki »

  Bardzo powszechną formą spędzania wolnego czasu są kajaki. Wiele ludzi decyduje się na ten typ wypoczynku ze względu ja jego walory zdrowotne. Wspomagają utrzymać doskonałą kondycję fizyczną. Kajaki są doskonałe dla ludzi pragnących wzmocnić mięśnie rąk oraz grzbietu. Dzieje się to poprzez odpychanie wioseł, wymagające bardzo często dużego wysiłku. Wyprawy na kajaki przeprowadzają profesjonalne firmy, których oferty możemy znaleźć w sieci. Oczywiście, możemy także samodzielnie nająć sprzęt i wyruszyć na spływ rwącą rzeką. Zapewni to nam fantastyczne przeżycia.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kajaki Mazury »

  Chcesz spróbować własnych sił w kajakach? Nie bardzo masz wiedzę, gdzie masz możliwość znaleźć najbardziej prawdziwe wiadomości na ten temat? W takim razie koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową i zapoznaj się ze wszelkimi wiadomościami, jakie to zebraliśmy dla ciebie. Wiadomo, iż spływy kajakowe są czymś, co nie każdy z nas może robić. Należy spełnić wiele warunków dodatkowych, które sprawią, iż spływy będą nie jedynie bezpieczne, ale i także będą świetną zabawą. Po pierwsze, każda a jedna osoba, która decyduje się na kajaki bezwzględnie musi umieć pływać. Nigdy mamy pewności, kiedy na przykład przydarzy się nam wypadek i wpadniemy do rzeki. Jeżeli woda nie jest głęboka, a my potrafimy wyjść z odwróconego dnem do góry kajaka to nie grozi nam żadne niebezpieczeństwo. Jeżeli jednak woda jest już bardzo głęboka, to sytuacja w takim razie nie będzie już kolorowa. Jedynie na naszej witrynie odszukasz informacje konieczne ci do tego, abyś był w stanie spokojnie i z przyjemnością spędzić swój czas.

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spływy kajakowe »

  Każdego miłośnika aktywnego stylu życia przyciągnie propozycja firmy, która znajduje się w miejscowości Swornegacie na Kaszubach. Przygotowuje imprezy zarówno dla większych grup, w tym przedsiębiorstw, jak i osób indywidualnych. Można przyjemnie spędzić weekend na kilkugodzinnych spływach kajakowych, czy w trakcie jazdy quadami po torze crossowym. Do atrakcji okolicy zaliczają się między innymi: skansen Szymbark, kręgi kamienne w Odrach. Active Park dysponuje 18 miejscami noclegowymi. Rezerwacje proszę wykonywać telefonicznie.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spływy kajakowe »

  Najbardziej atrakcyjną formą spędzania letnich dni jest ta aktywna. Uważamy, że szalone wakacyjne wypady, gdzie mnóstwo się dzieje, to znacznie fajniejsza sprawa, niż leżenie na zagranicznych plażach. Zapraszamy do nas na bardzo emocjonujące spływy kajakarskie. W naszej ofercie, coś o wyższym poziomie trudności dla stałych kajakarzy, Ale także coś dla świeżaków. Zapewniamy, że gdy spróbujesz choć raz, wrócisz do nas za rok.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »