Strony związane z hasłem 'jan paweł ii':

 • Cuda i Ciekawostki. Strona o cudach, ciekawostkach, religii. »

  Cuda i Ciekawostki. Strona o cudach, ciekawostkach, religii.http://cudaiciekawostki.waw.pl to Strona o religijnych cudach na świecie. Na naszej stronie możesz przeczytać ciekawe artykuły na temat: Cuda, ciekawostki, religia, Jan Paweł II, Cuda Jana Pawła II, Cuda Jana Pawła Wielkiego, Cuda w książce zebrane, Cudowne objawienia w Garabandal, Czym była gwiazda betlejemska, gdzie kończy się ludzka wiedza tam wkracza Bóg, Ocalony przez sen, Ojciec Pio, Pierwszy cud w powojennej Polsce, Sai Baba wskrzesza zmarłego. Tu dowiesz się wszystkiego o nowych cudach religijnych. Na naszej stronie znajdują się też materiały z cudów Jana Pawła II. Dzięki wyszukiwarce jesteś w stanie sam bardzo szybko wyszukać informacje których potrzebujesz. Jan Paweł II Cuda Jana Pawła II religia

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poznaj dawną siedzibę królewską »

  Z firmą "Cracow Tours" zwiedzicie najpiękniejsze miejsca Krakowa tudzież jego okolic w taki sposób, że nie tylko zobaczycie te miejsca, ale też poczujecie ich smak oraz epokowy klimat. Jeżeli chodzi o wycieczki po okolicach miasta, które było zarówno siedzibą królewską i stolicą Polski, a teraz pozostaje naukowym i kulturalnym centrum państwa - obszerny wachlarz możliwości winien spełnić wymagania każdego. Bardzo charakterystyczną ofertą jest np. zwiedzanie Kopalni Soli (salt mine) w Wieliczce, bądź podążenie śladami pątników zobaczyć "Czarną Madonnę" na Jasnej Górze.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ojciec święty Jan Paweł II »

  Jan Paweł II, polski papież, Karol Wojtyła i dwadzieścia siedem lat jego trwania na czele naszego kościoła. Zachęcamy do zapoznania się z opisem wspaniałego życia i pracy jednego z najwspanialszych ludzi, jakich wydała polska ziemia. Na naszej stronie przeczytasz opis pontyfikatu polskiego papieża oraz jego pielgrzymek na polską ziemię. Dowiesz się o szerzej nieznanych wydarzeniach z czasów jego młodości i przeczytasz grad anegdot dotyczących jego pracy. To pełne szczegółów opracowanie przedstawiające najwybitniejszego z Polaków po wieczne czasy będzie pamiątką po wzorowym Polaku, słudze kościoła jak również krzewicielu miłości międzyludzkiej. Polecamy naszą wityrnę bardzo gorąco nie tylko ludziom głęboko wierzącym, lecz wszystkim tym, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o polskim papieżu, Janie Pawle II.

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »