Strony związane z hasłem 'instalacje solarne':

 • Zestawy solarne dla domu. »

  W coraz większym stopniu jesteśmy zainteresowani korzystaniem z czystej i często tańszej energii odnawialnej. Tutaj znajdziecie Państwo chociażby całe zestawy solarne hewalex, za których montaż można ubiegać się o znaczne dofinansowanie. W takim przypadku pompy ciepła kielce posiadają szczegółową dokumentację, która umożliwia każdemu klientowi uzyskanie wsparcia finansowego. W ofercie znajdziemy chociażby wysokiej klasy instalacje grzewcze kielce, które jesteśmy w stanie stosować tak w nowych domach, jak też w tych wzniesionych jakiś czas temu. Zanim zakupicie Państwokolektory słoneczne proponujemy wykonanie kompleksowego projektu takiego przedsięwzięcia. Oczywiście rozmaite proponowane produkty są łącznie z przygotowaniem i wykonaniem instalacje solarne kielce. Doświadczenie sprawia, iż usługa jest wykonywana w najwyższej jakości.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Jesteśmy jednym z wiodących polskich producentów dostarczających swoim klientom kolektory słoneczne. Mamy kilkuletnie doświadczenie w swojej branży, przez co jesteśmy liderem z zakresu wykonywania a także realizacji technologii, jakie służą ochronie otoczenia. Do chwili obecnej nasza organizacja zrealizowała ponad 53tys m2 instalacji solarnych, zarówno dla nabywców indywidualnych jak i dużych firm. Szczegółowa propozycja wspólnie z informacjami na temat naszej firmy znajduje się na naszej witrynie na jaką serdecznie odsyłamy.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja mechaniczna Kraków »

  Kolektor słoneczny stworzony jest do podmiany energii słonecznego na ciepło. Przedstawione solary używane są najczęściej do podgrzewania wody użytkowej, wspierania ogrzewania jak również ochłodzenia pomieszczeń. Kolektory oraz pozostałe źródła odnawialnej energii jak np: pompy ciepła sprzedaje znana firma "Inowa" która mieści się w Krakowie. Sprawdź wizytówkę www by poznać całą ofertę.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • instalacje solarne »

  Energia słońca okazała się wspaniałym źródłem ogrzewania. Stosując sprzęty takie jak kolektory słoneczne, zyskujemy różne korzyści. Z jednej strony dbamy o przyrodę, z drugiej strony oszczędzamy własne pieniądze. Nie są to rzeczy najtańsze, czego dowiemy się już wpisując w wyszukiwarce kolektory słoneczne cennik, ale możemy ubiegać się o dotacje na kolektory. Systemy solarne to trend niezwykle popularny na zachodzie, który powoli zyskuje popularność w Polsce. Mając na uwadze stan degradacji środowiska, ekologiczne ogrzewanie, to jedyne wyjście. Ciągle podwyższane ceny nośników energetycznych, również inwestorów zmuszają do poszukiwania alternatywy. Ogrzewanie słoneczne plasują się w czołówce najbardziej ekonomicznych systemów grzewczych.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »