Strony związane z hasłem 'instalacje elektryczne':

1 · 2 · następna strona »
 • pomiary elektryczne »

  Witamy, wykonujemy w sposób profesjonalny standardowe i zaawansowane pomiary elektryczne, które potwierdzamy dokumentacją sporządzoną w oparciu o dedykowane oprogramowanie - pomiary elektryczne. Pomiary wykonujemy przy pomocy szerokiej gamy mierników i urządzeń pomiarowych posiadających zawsze aktualne certyfikaty. Wykonujemy następujące pomiary elektryczne instalacji i urządzeń elektrycznych: pomiary rezystancji izolacji, pomiary skuteczności ochrony przeciwporażeniowej, pomiary rezystancji uziemień, pomiary natężenia oświetlenia, badania wyłączników różnicowo-prądowych, okresowe przeglądy instalacji elektrycznych w budynkach - pomiary elektryczne. Przeglądy instalacji powinny obejmować w szczególności:
  - szczegółowe oględziny w zakresie podanym wyżej,
  - sprawdzenia ciągłości przewodów ochrony przeciwporażeniowej,
  - czynności konserwacyjne i naprawy zapewniające poprawną pracę instalacji,
  - pomiary w zakresie i terminach określonych w instrukcji eksploatacji.
  Różnica pomiędzy oględzinami a przeglądami polega na tym, że:
  - oględziny są to obserwacje i ocena urządzeń oraz instalacji elektrycznych bez przeprowadzania pomiarów i prób, dla wielu urządzeń oględziny są podstawową czynnością w prowadzeniu prawidłowej eksploatacji,
  - przeglądy są to kompleksowe czynności diagnostyczne i konserwacyjne, odtwarzające sprawność eksploatacyjną instalacji pomiary elektryczne.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne Katowice »

  Jestęsmy przedsiębiorstwem EL-TIM zajmującą się w szerokim zakresie pojętymi usługami z dziedzin jakimi są elektryka, energetyka oraz systemy automatyki. Nasze usługi skierowane są zwłaszcza do regionu śląskiego. w naszym asortymencie znajduje się wykonawstwo, kosztorysownictwo i nadzór nad wszelkimi pracami elektroinstalacyjnymi. Zdobyte kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam w profesjonalny sposób dopełniać zlecenia od bardzo dużych przedsiębiorstw ale także od osób prywatnych. Od dłuższego czasu wykonujemy usługi przede wszystkim dla dużych przedsiębiorstw jak w podobny sposób w celu osób prywatnych pragnących postawić albo wyremontować osobisty siedlisko oraz sfinalizować profesjonalnie wykonaną instalację elektryczną.

  Data dodania: 06 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Poznań, elektryk w Poznaniu »

  Jeżeli stawiasz, odnawiasz czy też urządzasz dom, mieszkanie, sklep itp. oraz pragniesz doświadczonej pomocy czy doradztwa z dziedziny instalacji elektryki w takim razie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.elektryk-uslugi.pl gdzie odszukasz wiele porad a także obszerną propozycję związaną z instalacjami elektrycznymi, ich modernizacją, renowacją awarii oraz wymianą. Odwiedzając właśnie ten portal internetowy można w łatwy oraz szybki sposób umówić się na bezpłatną wycenę usługi. Załoga firmy ma wszelkie istotne uprawnienia a także długoletni staż pracy związany z instalacjami elektrycznymi.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje sanitarne »

  Jeżeli poszukujesz czegoś z obszaru: instalacje sanitarne, instalacje elektryczne, clean room, pomieszczenia czyste, Tsam.com.pl to należyty wybór. Nasza firma charakteryzuje się profesjonalizmem, dobrymi warunkami finansowymi, elastycznymi rozwiązaniami i kreatywnymi pomysłami. Na dodatek zajmujemy się też wielorakimi usługami budowlanymi, planowaniem, doradztwem technicznym oraz dodatkowo kosztorysowaniem inwestorskim.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK BIAŁOGARD, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Żadna naprawa, Usterka nie jest na m straszna. Awaria związana z instalacja elektryczna, szybko i profesjonalnie usuniemy. Posiadamy uprawnienia SEP oraz narzędzia do stworzenia wszelkiego typu zamówień od usunięcia zwarcia, zamiany tablic rozdzielczych, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację elektro-instalacji, po zainstalowanym sprzęcie wykonywanie pomiary elektryczne, a jak będzie potrzeba wystawimy protokół instalacji elektrycznej dla zakładu energetycznego. Nasze usługi elektryczne są na wysokim poziomie jak i nasi fachowcy. Wystarczy wyselekcjonować jeden numer telefonu 600 212 800 a nasz konsultant wyślę do państwa Pogotowie elektryczne, które da pomoc każdej usterce. Usługę wykonujemy na terenie BIAŁOGARD I OKOLIC.

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK WRZEŚNIA, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Jesteśmy do dyspozycji na terenie WRZEŚNIA, od usunięcia zwarcia, podmiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu poprzez Zakład Energetyczny dokonywania oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych. Tel. 600212800.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal dla inwestorów »

  Budoskop.pl to serwis powstały z myślą o inwestorach, architektach oraz osobach związanych z budownictwem. Przedstawia na bieżąco aktualności związane z tą gałęzią przemysłu. Poza tym w serwisie można znaleźć szereg przydatnych informacji na temat różnorodnych instalacji, np. instalacji elektrycznych, izolacji akustycznych i termicznych oraz hydroizolacji. Szczegółowo zostały omówione tam produkty takich firm jak: LEAR, NORDISKA EKOFIBER POLSKA Sp. z o.o. i Silikaty-Białystok P.P.H. Sp. z o.o., które są największymi producentami elementów wykończeniowych zarówno w Polsce, jak i Unii Europejskiej. W portalu zostały szeroko omówione zagadnienia takie jak: farby, chemia budowlana i narzędzia. Dodatkowo publikowane są porady poruszające takie tematy jak akcesoria do drzwi i okien oraz technika mocowania i łączenia. Kategorie budownictwo podziemne, oddzielenia, ściany i elementy konstrukcji oraz budynki i konstrukcje gotowe także stanowią dużą dawkę wartościowych uwag i sugestii. Budoskop podpowiada również jak zaaranżować ogród i otoczenie oraz tarasy.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy alarmowe Rzeszów. »

  Oferujemy usługi z zakresu projektowania różnego typu systemów alarmowych. W naszej ofercie posiadamy przeróżne instalacje elektryczne. Nasi wykwalifikowani pracownicy wskażą Państwu jak najbezpieczniej chronić obiekt przed złodziejami razem ze strefą podejścia do budynku. Telewizja przemysłowa CCTV przynosi wysokie korzyści, podnosi bezpieczeństwo obiektu, gwarantuje również obserwację pracowników. Systemy kontroli dostępu pozwalają na dokładne zarejestrowanie czasu rozpoczęcia pracy i zakończenia, a także rozliczają ewentualne spóźnienia i nadgodziny. Urządzenia te montuje się we wszystkich rodzajach zakładów. Wideodomofony i domofony gwarantują oglądanie osób chcących się dostać do budynku.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Warszawa »

  Remontując swoje wymarzone mieszkanie żądamy żeby wszystko było w nim bez zarzutu. Bardzo istotnym elementem przy pracach budowlanych swojego lokum jest prawidłowo zaprojektowane i sumiennie stworzone instalacje elektryczne. Przewody i kable ukryte są w ścianach, a więc wszelkie błędy w wkonaniu wiązałyby się z wymaganiem nie małej demolki pokojów. Elektryk Warszawa powinien mądrze obmyślić oraz zaprojektować rozlokowanie wszystkich elementów instalacji elektrycznej. Nader istotne jest prawidłowe przeprowadzenie okablowania, żeby w przyszłości nie dochodziło do żadnych awarii w działaniu urządzeń elektrycznych. Jeśli znajdujesz się w Warszawie lub jej okolicach, to powinieneś zaciekawić się Zakładem Instalacji Elektrycznych EBM Bukowski. Obojętnie czy chcesz wykonać zasilenie domu,wykonać okablowanie hali czy też doprowadzić zasilenie do placu budowy, jak w dym możesz szukać u nas pomocy. Zatem pamiętaj, jeżeli sprawdzony elektryk to wyłącznie EBM Bukowski

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zajmujemy się tworzeniem sieci, systemów do lokali »

  Zajmujemy się od lat tworzeniem specjalistycznych sieci teleinformatycznych na potrzeby nieruchomości handlowych i mieszkalnych. Tworzymy między innymi: sieci komputerowe, układy monitoring CCTV poznań oraz monitoringu, system kolejkowe, centrale telefoniczne, systemy alarmowe, DSO, systemy nagłośnienia oraz układy sygnalizacji pomiaru, zaś to tylko niektóre z usług naszego przedsiębiorstwa. Zajmujemy się dostawami sprzętu IT i pracami serwisowymi, konserwacyjnymi oraz realizowaniem pomiarów sieci. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Proponujemy trwałe, szybkie realizacje zleceń oraz atrakcyjne koszty.

  Data dodania: 25 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Budoexpert.pl kredyty hipoteczne budowa domów firmy wykonawcze Wrocław »

  Strona www.Budoexpert.pl prezentuje znaczną bazę w której znaleźć można tanie materiały budowlane Wrocław. Każdemu kto chce rozpocząć przygodę z budowaniem domu powinien najpierw rozpocząć od doboru budowa domów Wrocław. Na pewno będzie również potrzebny spec które zajmie się firmy wykonawcze Wrocław. Dobrze jest również zawczasu zastanowić się jak będzie wyglądała instalacje elektryczne Wrocław, ponieważ jej efekty będziesz obserwować meble na wymiar Wrocław przebywając w domu. To wpłynie na Twój komfort psychiczny i samopoczucie. Aby móc przybliżyć się do zrealizowania marzenia jakim są nasze cztery kąty będą interesować nas kredyty na dom Wrocław. Wyposażenie i zaaranżowanie wnętrza to jedno, drugie to komfort latem gdy doskwiera upał tutaj zainteresuje Cię dobre ubezpieczenia Wrocław. Budoexpert.pl reprezentuje skarbnicę wiedzy z dziedziny tanie dachy Wrocław.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne »

  MAWO Elektryk Szczecin proponuje swoim klientom świadczenie usług z zakresu całościowych robót elektrycznych. Usługi oferowane przez naszą firmę to między innymi wykonanie instalacji odgromowych, przyłączy kablowych, czy też zewnętrznych instalacji elektrycznych. Pracę wykonane przez naszą firmę objęte są trzy letnią gwarancją, do tego do każdej z usług klienci otrzymają gratis poradę techniczną. Ażeby zapoznać się z naszą ofertą zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej, tam odszukają państwo wszystkie szczegóły dotyczące usług wykonywanych przez firmę MAWO.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary elektryczne Zielona Góra »

  Instalacje odgromowe i instalacje elektryczne, które wykonujemy w miastach, takich jak Zielona Góra, Sulechów, Świebodzin, Wolsztyn, Babimost od lat spełniają najwyższe wymogi stawiane przez naszych klientów. Nie boimy się wyzwań. Wybór naszych usług jest gwarancją niskich kosztów, użycia bardzo dobrej jakości materiałów i bezpieczeństwa. Dodatkowo wykonujemy również montaż oświetlenia świątecznego i pomiary elektryczne. Dotychczasowe realizacje można zobaczyć w dziale galeria na naszej witrynie internetowej. Jeśli potrzebujesz znakomitych fachowców - elektryków nie możesz wybrać lepiej! Zachęcamy do współpracy!

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne »

  Szukasz dobrej firmy zajmującej się instalacjami przemysłowymi ? ? Poszukujesz osób które zbudują Ci całą elektrykę w twojej firmie, garażu czy też może i twojej mini firmie Dobrze trafiłeś ! Wejdź i zobacz co do zaoferowania ma firma elektro - pat ! WEjdź na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą!

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domofony Katowice »

  Jesteśmy działalnością, która w sposób profesjonalny i dyskretny gwarantuje Państwu bezpieczeństwo i spokój. Wdrażamy zlecenia z zakresu monitoringu i systemów alarmowych. Siedziba naszej firmy mieści się w Katowicach, ale zlecenia realizujemy z całego regionu. Realizujemy także instalacje elektryczne Katowice . Posiadamy koniecznie uprawnienia i certyfikaty. Na stronie firmowej umieściliśmy także przykładowe realizacje, aby mieli Państwo pewność, co do wykonywanych usług, oraz gwarancję rzetelnego i uczciwego podejścia do każdego zamówienia. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wrocław - wszechstronne usługi elektryczne »

  Elektro-Kompleks ma zaszczyt przedstawić obszerną gamę prac elektrycznych. Firma oferuje wykonywanie instalacji, jak również ich konserwację. Miejscem, gdzie oferowane są te usługi elektryczne, jest Wrocław. Oprócz tego w ofercie znajdziemy wykonywanie pomiarów kontrolnych.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Elektryk Poznan »

  Jeżeli stawiasz, remontujesz czy też aranżujesz lokal mieszkalny, mieszkanie, butik itp. potrzebujesz profesjonalnej pomocy czy też doradztwa ze sfery instalacji elektryki w takim przypadku zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Usługi-elektryczne-poznan.pl gdzie odnajdziesz dużo wskazówek oraz całą ofertę związaną z instalacjami elektrycznymi, ich modernizacją, naprawą awarii a także wymianą. Odwiedzając właśnie ten portal internetowy można w bezproblemowy i szybki sposób umówić się na darmową wycenę usługi. Pracownicy firmy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia a także długoletni staż pracy związany z instalacjami elektrycznymi.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowe inwestycje budowlane »

  Fachowa firma realizująca kompleksowe inwestycje budowlane świadczy obszerny wachlarz usług dla swoich klientów: zbieranie i wykonywanie dokumentacji technicznych, projektowanie, przygotowanie kosztorysów, realizowanie prac ogólnobudowlanych, w tym także tych remontowych.
  Oprócz tego specjalistyczne przygotowywanie instalacji sanitarnych (klimatyzacja, instalacje wodne, kanalizacyjne, c.o., gazowe) również elektrycznych (m.in. oświetlenia, zasilania rezerwowego, sygnalizacji, telewizji przemysłowej). Fachowa załoga, sympatyczna obsługa oraz znakomita jakość usług i gwarantowane najlepsze artykuły.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentne domy »

  Na polecanej witrynie online swoje usługi przedstawia umiejscowiona w Łodzi firma S3ART, która specjalizuje się w planowaniu oraz realizowaniu instalacji audiowizualnych, a także automatyki budynku. Grupa kompetentnych profesjonalistów trudni się sprzedażą różnorodnych urządzeń, niezbędnych do zbudowania inteligentnego domu. Zaliczają się do nich: instalacje oświetleniowe, bramy wjazdowe, multiroom, antifreez. Ciekawą atrakcją jest aplikacja umożliwiająca monitorowanie zużycia mediów. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne Kraków »

  Zawodowa firma Soel zajmuje się fotowoltaiką, inaczej przemianą promieni słonecznych w alternatywne źródło energii. Dopuszcza to na obniżenie cen energii, również opcję dla zwykłego prądu. Soel zatrudnia doświadczonych i skrupulatnych inżynierów pracujących się w urządzaniu ogniw fotowoltaicznych dla domów prywatnych oraz zakładów. Takie jak te rozwiązania są obecnie bardziej popularne i pozytywnie przyjmowane przez obywateli. Soel wręcza doświadczoną obsługę oraz porady zarówno z wiedzy technicznej, jak i finansowe w zamyśle skorzystania z rozwiązania systemów fotowoltaicznych.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »